Hozzászóláshoz be kell jelentkezned


Én is hazaértem még kimentem a Corához F4ther mi az msn címed?
Nah hazaertem, jovolt ez a kis gurulas, csak sajnalom hogy ennyire sz*r a gyari gumi, szoval ilyen idoben meg nemigazan lehet vele dontogetni, legalabb kell neki 20°C

na kivancsi leszek Andy felvetele milyen lett / lesz, feltoltve
Hali yanek

a cbr 125 tőn a 14-es fogaskerék az nem rosz de vannak jó oldala meg rosz is.
Eleve mivel a gyári lag 15 van elől ez 1 fogal kiseb tehát rövideb az átételezése a rendszernek.
pl: 15 fogaskerékel 80km/h-nál 6000 forog
14-es fogaskerékel 80-nál 6500 fordulat /perc.

ezért a vége gyárilag 140km/h 15-tel
de igy 14-es csak 120km/h. de az tuti kiviszi ha esik ha szakad + 2 személyel is. : )
sajnos nagyon hamar elpörög és csak kapcsolgatni kell. de egyesbe olyan rövid hogy csak a lendületett adja meg neki. aztán 2 föl és igy tovább.

nekem az tetszik az egészben hogy feldobálod 6 dikba és poroszkál az ember kb70-80km/h aztán padló
és megindul mig a gyári 15-tel gondolkodik mi a faszt kéne most csinálni.
sajna mivel rövideb az áttétel ezé többen is zabál mert pörög a motorja mint az állat.

és 15fogaskerékel 2,5-2,8-3 lityós átlagokat mentem 2 személyel persze.
14-egy 3,3 lityo /100km
de és kerekitek 4re és ako király minden me akko is minimum 250km 10lityo benga: )
vannak jó és van rosz oldala is de én csak városban ajánlom mindenkinek mert
ha hoszab túrára megy az ember egyszerűen elunja magát ahogy bög a motor és top speedd max 120 limited.
városban jó meg a gokart pályán: )
na csumesz mindenkinek
Nem tudtok vmit erről a 2007 Cbr 125 kupáról? vhol láttam de semmit nem took róla!
Miért pont spanyolországban? öcsém
Sziasztok!
Végre megint van PC-m
Teljes rendszert eladtam darabokban,és vettem ujat,ezért pár hét kiesett a wirtuális életemböl
És látom pont jokor.Látom már mindenki elment motorozni,én meg lemaradtam

Nameg lenne egy kérdésem.Nektek ez a 14-es fogaskerék hogy vált be?
Igaz hogy jobban gyorsul,de nekem 120 lett a max
Másnak is ilyen?
mert te tudod hogy hogy tartom őket...
Szombaton nem néztek ki Csolnokra? enduros,crossos tali lesz,jó móka...ha motoroztok és arra mentek benézhettek
Hát az tény hogy énis szívesen kuksolnék életem végéig egy terráriumban.

Valooo,
1-kor tali Pilisvörösváron (tudod, a fodrász elött)
onnan megyünk Csobánkára ahol Z3 és egy Mito-s ismerőse csatlakozik még.
csa
nem tudjatok mikor jelenik meg pontosan az uj cbr 125os? mikortol lehet venni spanyolorszagban?
nagyon jól elég sokan mondták már hogy lennének a malacaim helyében
hát én is 12 felé gondoltom és elvileg Dunaharaszti vagy Kiskunlacháza felé az a terep valoonak és Száguldozónak már ismert ott lenne a tali és akkor onnan tovább vala merre D-nek
ha véletlenül Püspökladány közelébe lesztek a túrázás közbe akko szólhatnátok.
Debrecen innen 50km.
Tényleg! Hogy vannak a kis malackáid? Még jó h rockandy emlékeztetet
az enyem epp most kapott hamit es vegre csenden van :] amugy szepjoestet ^^ ma voltam motorozni, mar nagyon hianyzott :]
jaja, de ha kifogytok a bringás témákból, még nyugodtan beszélgethettek tengerimalacokról is
pont ennyit mentem ma motorral...
kicsit szétoffolódott a topic
nem sietek én sehova , csak hegyekben már 1 hónapja nem tekertem, azért ennek semmi köze a downhillhez
150? Ember hova sietsz? A magellánnal mész annyit? Meg ez downhill?
a mostani téli adag elég ciki 600km , el is lustultam kicsit, de azért holnap beletekerek egy 150et, kell már edzeni kicsit
A má nemrossz.
Emellett elszégyenlem magam.
nem szoltál!MSnen írok!