Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

legyen inkább 1.

valooo és freerider is jön. Elvileg Z3 is azt mondta hogy jönne, de nem reagál
10000km(tízezer ) kb
Mi az a 10-15? Nem az IQ-at kérdeztem! vicceltem nyugica
Na de mi 10-15? éves szinten úgy írtam
nem túl sokat 10-15 között, attól függ mennyit esik az eső, bár mondjuk akkor kell tekerni amikor jól ESIK
mennyit tekersz éves szinten?
Na hali.
Neked írok igaz (Doky) , de mindenkinek szól, hogy szombaton mennénk mi túrházni!
Eddig javaslat van Debrecenre, Tiszavasvárira. Ha esetleg vki akar csatlakozni egy kisebb túrházásra, az szóljon. Eddig dúrván 4en vagyunk! Éjt jónép!
d(OLO)b
mi megyünk dobogókőzni egyet , de bringával
En, csak mettol meddig? lehetne valami korai talalkozo? :) gondolok 12-re pl
jövőhét szombatra keresek embereket motorozni
Na, holnap jön velünk valaki Visegrádozni egyet?
Leszek (vagyok) msn-en. Doky mondta neki jó lesz szombat. Akkor jó lenne menni valamerre.
oksa szombaton benne lennék! majd Dávidot felhivom aztán ledumáljuk

a fórumon legközelebb vasárnap leszek! császtok
CBRacing legyél majd msn! itt a szünet, menni kell motorozni! Én már megjártam egyx Tokajt (hegyet is) fepi3al, és látom doky te is nyíregyi vagy majd mehetnénk valamerre így négyen CBRacing, fepi3, doky meg én...vagy akár többen is
mi meg majd haverokkal keresünk valami jó kis kanyargós utat.
hát sajna én sem hegyen lakok de tőlunk nemmessze ( 40 km re ) vannak hegyecskék
bár motorozni nem voltam még ott! de majd holnap
Igyekszek csak kár hogy itt az Alföldön nem nagyon vannak olyan igazán jó kis kanyargós utak, a dombok meg messzi vannak, de azért gyűröm a km-eket a kicsikébe.
jól nyomod! én majd holnap rakok bele egy keveset!
Ki hogy áll a km hajszolással? Nekem ma sikerült 150km-t tennem a mociba
Komoly?
Most vetted?!
az enyém eladó
okés.
Ilyenkor kár h nekem nincs még (?) cbr-em
jah cool túra lessz jó kis kanyarok
Hali.
Enmeg a masik :)

bennelennek enis valamiben, bar idopont az fontos lenne hogy mikor, merre, es meddig.
Miskolci 1etem

hát csütörtökön 3 CBR essel megyek a Zemplén hegységbe pénteken csajossal Tokajba ugyhogy csak a szombatom lesz szabad sz.tem. holnap mindenféleképpen bejelentkezek és megbeszéjük