Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bocsi!
Még mindig nem.....
Még nem....
Ja és négy fajta fényezéssel kapható. Kawa zöld, Honda piros-fekete szárnyakkal, Suzuki kék-fehér és Yamaha kék-ezüst. szóval nagyon eredeti ötleteik vannak
+ regadó, ha a cbrre értetted
Ez a Rieju vagy mi a tököm, a Kimco-nak a "sportmotor"-ja, szóval jó kis dél-kóreai cucc és a Kimco kereskedések eddig is árulták, nemtom hogy mi ezen ekkora újdonság.
749ezer lesz az ára
IEJU RS2 125

Műszaki adatok:
Méretek (H*SZ*M): 2020/800/1180 mm
Súly: 107 kg
Motor: 4-ütemű (Léghűtésű)
Sebességváltó: 5 fokozatú
Hengerűrtartalom: 125 cm3
Fékrendszer (elől/hátul): Tárcsa/Tárcsa
Ülés magasság: 800 mm
Tank: 7,4 l
ARTE CICLO


FRAME

FRONT SUSPENSION

REAR SUSPENSION

FRONT TYRES

REAR TYRES

FRONT BRAKES

REAR BRAKES


Steel tube, electric welded

With Fork Ø 35 mm

MonoShock Absorder

100/80-17

130/70-17

Disc Ø 280 mm. Double Piston Grip

Disc de Ø 220 mm.

ENGINE


MAKE

PISTON SIZE, BORE

NUMBER OF GEARS

REFRIGERATION

CARBURETTOR

STARTER SYSTEM


4T 125 cc

54 x 54 mm

5 Speeds with control to the foot

Air

Mikuni VM20SS

Kick Start and electric Stara

DIMENSIONS


DISTANCE BETWEEN AXLES

TOTAL LENGTL

TOTAL HEIGHT

TOTAL SEAT HEIGHT

BASIC WEIGHT

TOTAL WIDTH

FUEL TANK


1332 mm

2020 mm

1180 mm

900 mm

107 Kg.

800 mm

7,4 Litres
faxa kis 4t
Lehet, hogy rosszul emlékszek, de mintha a motorrevüben lett volna hirdetése ennek a mocinak.
Amiket én láttam azokból az 50es 2t a 125ös meg 4t volt, de mindkettő elég gegyi minőség, álltalában aprilia koppintásokkal foglalkozik a gyár.
Bocs, de sztem az a rieju 4T.Legalábbis a honlapon az van. Meg a kipuff méretéből és alakjából is erre lehet következtetni.Amúgy ugyan az a blokk van benn mint a yamah ybr 125-be.
Köszönön a véleményeteket. Szerintem ezüst lesz belőle, mert úgy szeretném, hogy felrakom akkor az ezüst felnicsíkot, és veszek még kéken világító szelepsapit, aztán akkor kékes ezüst lesz a felnicsík is este, legalábbis elgondolásaim szerint, aztán a pirossal nem tudnám ezt a fényhatást elérni. Lehet hogy rosszul gondolom, de szerintem jól fog kinézni. Amúgy tényleg elég élethűek a képek, de talán arról a cbr-ről jó lenne még az a leo kipuff rendszer
Hát kinek a pap,kinek a papné,kinek meg a lánya .
sztem az ezüst sokkal szebb!!! a piros nagyon elveszlik a feketeségben
valaki meg tudná mondani hogy egy ilyen moci átirása cakkompakk mennyibe kerül???

meg ha valaki megosztaná velem RÉSZLETESEN hogy az átirás menete hogy is megy annak nagyon örülnék


előre is köszönöm : egy leendő CBR es :D
Én meg szinterezteni akarnám majd a felnieimet,mert ugye a Repsol totál sárgában az igazi
Csak nem találok itt a környéken se szinterezöst,se homokfúvóst.
Na ennek még utána kell járnom
Szerintem is jobban néz ki a piros!
Na meg szerintem az ezüstön hamarabb meglátszódik kosz.
Jok lettek a képek Adee.A valóságban is ilyen lehet.
Sziasztok!

Mivel mostanában nem sokat használom a motort,ezért hetenként egyszer be szoktam inditani,had pötyögjön egy kicsit.
Ma is kiballagtam a mühelybe,full szivató és hagytam had járjon egy kicsit és bementem.Na akkor jött sógórom a pcs problémáival,és jol le is foglat.Belemerültem én is témába,és el is felejtettem hogy a motor meg jár.
Kb 2óra mulva egyszer csak eszembejutott,hogy JAJ A MOTOR!!!!
Kimentem,és persze már jo idelye leállt a full szivató miatt.A lámpát nem lehet kikapcsolni ezért jol le is szivta az aksit.
Na nesze vehettem ki az aksit is a gépböl és irány a töltö :(
Kellene egy hangosabb dob amit hallok mindig ha jár a motor
szerintem piros szebb, az jól megy a feketéhez
Nem tudom mennyire lett élethű ha akarod rudok módosítani a színeken.
Én tudok neked mondani.
Nos ez kérlekszépen egy Rieju (vagy mi a rák ) váz és idom tervezésű és yamaha motoros 2T.Nem sok baj van vele csak az hogy most képzelj el egy 125 ccm-es 2T-t power nélkül fojtve.2,.LE Szánalmas.A motor amúgy nem tossz, külsőre veri a CBR-t de ha választanom kellene azért inkább maradnék a kis CBR-nél.Az még megy is valahova (ehez képest).
Tényleg, én viszont az új CBR -röl nem tudok sokat.Azt tudom hogy megváltozott a fejidom (végre).Meg már nem karbis a gép de így kb itt ki is merül tudományom.Esetleg aki többet tud azt szívesen "meghalgatnám".
Ültem már ilyenen, magas, ami nem sportos, és olyan gagyi.
Keresgéltem googleban... erről tud calaki valamit?