Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Motornak a csak a bal oldali tükre tört szét.
Én kaptam a nagyob addagot a furgonostol nem a motor.
Hát csak a válamat kapta el meg a fejemet szerencsére.
Rendőrt éjfél elött? Azt se tudtam, hogy hol vagyok, meghogy mi történt.
Örültem, hogy nem vitte le a fejemet a tükre.
Remélem szará tört nekki is a tükre meg az első lámpálya és a festés is kapott rendesen!
amúgy jobbulást és remélem ez volt az utolsó ilyen baleset
(akkor most neked is csúszik a nagyobb motor mint nálam gondolom)
bazz nálam is ugyan ez volt Laci .... sajnálom
amúgy nem lett nagy bajod remélem
motornak mi baja lett?
rendőrt hívtál ?
Amugy küldtem sms-t nem tudom, hogy megkaptad-e!
Én nem tudok menni. Bocs.
Szevasz Valoo
Sajnos rossz hírel kell szolgálnom . Tegnap lementem Tápiószecsőre egy csajhoz és vissza uton ugy este negyed12kor Sülysápon hosszú balra kanyarban jött szembe velem egy furgon aminek a vezetője szerintem elalut vagy elbambult, de a lényeg, hogy félig átjött a sávomba én meg bevoltam dölve a kanyarban és nem birtam háritani az ütközést, mert hírtelen jött átt egyik pillanatbol a mássikba és (hát ez most viccesen hangzik) lefejeltem a vezető ülésnél lévő tükröt. A bukom szét is tört. A bal oldali tükröm peddig teljesen szét tört és a vállam is kapot a furgon elejétöl ugyanis nem tudom felemelni a karomat, de szerencsére nem tört el a válam. Hála a motoros ruhában lévő betétnek!
De az a szemét köcsög megse állt csak tovább ment , de volt egy rendes autos akki odda jött és megkérdezte, hogy mi történt és hogy hol lakom meg hogy tudd-e segíteni vagy haza tudok-e menni egyedül . Én meg mondtam, hogy haza tudok. Mirre haza értem Taksonyba a szemem teljesen tele ment poral, homokal amit csak ellehet képzelni.
Szóval bocs de turázni nem tudok menni de ha le jössz megmutatom a hangját a motornak!
ez érdekes...nekem a 6600 1,5év alatt nem krepáltbe,6630 több mint 1éves semmi gond nem volt velük...(najó 6600nak volt 3 dead pixele )
s60-asom van és mindent a memória-kártyára mentek (amit lehet) de így is megtelik a telefonmemória kb. másfél évente és ilyenkor formatálni kell az egész fosadék telefont, hogy rohadna meg az a skandináv csürhe
ha s60osod van (nem volvo hanem telefon) akkor memokártyára mentsd át az adatokat és formázd
vallo vagy Laci ha holnap jöttök erre és nincs rossz idő akkor lehet kinézzek de ha erre jöttök a cbr-es gyerekért felhívtok aztán kimegyek elétek bicoval
ja, azt elfelejtettem mondani hogy motorral megyek reggel melózni, szóval énis bent leszek a városban a CBR-rel. (2-ig dolgozom)
Száguldozó, Valoo,
nemtom hogy akkor hogyan lesz a holnap de bármit is döntötök vagy csináltok, nekem SMS-t ne küldjetek mert rossz a telefonom és nem tudja fogadni és elküldeni az sms-eket!!!!!!!

50ccm,
itt van pár kép a Yoshi rendszerről.
Én úgy tudom hogy olasz! www.arrow.it
Ahha. Kössz! De nekem azt mondja meg valaki hogy az arrow az milyen nemzetiségű?
császtok hát itt pesten nem volt semmiféle vihar!!!! nah de a lényeg akkor holnap 10 kor hosuba száguldozó!! med még aki akar jönni persze várjuk szeretettel
Elvileg Yoshi rendszert lehet rá kapni, de nemtudok róla semmit konkrétat sajnos.
Egyébként a Yoshi-n, Arata-n és Sato kipuffokon kívül milyen japcsi cucc van még?

Énis úgytudom hogy szombaton kifejezetten tuti motoros idő lesz
de ezt nem értem vagy nálatok mondanak más időjárásjelentést vagy nem halgatjátok végig!! mert én ma egész délelőtt azt halgattam hogy csütörtök este és péntek reggel 9 ig lessz rossz idő!!! szombatra meg felhős időt de nem szélvihart mondtak legalábis itt pesten!!
Sziasztok!
Egy kis segítségeteket szeretném kérni!Egyik barátom a cbr 125-ösére akar venni valami dobot vagy inkább rendszert.Na most a baj az ott van ,hogy megrögzött japán mániás, és én rendszerbe csak a Leo Vince-t tuttam mutatni neki.Ebben kérném segítségeteket, hogy ha létezik esetleg yoshimurába, vagy bármien más japán márkába rendszer, arról pár infót szolgáltassatok!!
Előre is kössz!
Igen én is hallotam, hogy elég rossz lesz az ídő!
Állitolag olyan szél meg ídő lesz vagy még rosszab mint agusztus 20.-án!
Elég szar idöt mondanak holnapra meg hétvégére!
Én még gondolkodok hogy menjek e motorozni vagy a lányhoz menjek e?
Oké. A megbeszélt helyen találkozunk!
nah császtok!! beszereltem végre a várva várt légszűrőmet meg gyerttyámat és nem történt szerintem semmi sajna de mind1 a légszűrőmet ugyis cserélni kelett volna!! nah csak ennyi és akkor szombaton 10 kor tali száguldozó!!!!
Oké, oké este csak regisztrálni volt még erőm. De kifogom tölteni minél hamarabb!
helyes helyes, de az adatlapokat tessék kitölteni mert az üres adatlapokat nem szeressük
Én is!