Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

császtok remélem még motoroztok birjátok ki!!! rocky val ma gurultam eggyet hát no comment szerintem jó volt4!
hallod lehet, h hülye kérdés (sőt biztos) de ilyen bemutató lesz? vagy ilyesmik?
Úgy látszik Angliában is van pár CBR125 tulaj
angliai eladási lista
Max feljösz pestre a mociért.
Vác nincs olyan messze hogy ne érné meg.
Ja és még azért is ajánlott ez a moci mert kategóriájához képest olcsó is!
Na meg ugye a minösége se semmi
Kivancsi vagyok hogy ilyen kis suttyo varosba mint Vac mikor kerul a kereskedesbe szegenyke :]]
Énis imádom... alig várom, hogy végre élőben is megtekinthessem február 28-án
Olyat ^^ Teljesen beleszerettem...
2007-est? Az nagyon jóóóóóóóóóóóóóó!!!! én csak azt venném ha most állnék motorvásárlás elött
Nagyon tetszik a kis draga, csak ugye nekem nemsok motoros tapasztalatom van, egy nyarat motoroztam eddig azt is csak benzintyukkent :] De akkor ezek szerint kezdo motornak jo... hasznaltat nem szeretnek venni, ha mar veszek ujat veszek... :]
A régi simsom szerelések.
Akárhányszor szedted szét és raktad ösze mindig megmaradt pár csavar vagy néhány dolog amiröl nem is tudtad hogy benne volt,mégis ment a motor rendesen,sőt még jobban mint elötte!
De ezt mindenki elfogadta hogy ez is egy tuningolás,végülis kikönnyited a blokkot
Az a baj hogy én nem bírnám ki hiába van gari
Én ugy vagyok vele hogy amig garis,addig nem nyúlok a blokkhoz.
De ha már nincs kötöttség akkor hajaj
Az RGV-vel voltam igy.Amikor elöször adta meg magát elvittem szerelöhöz,mert nem mertem hozzányulni,azt hittem a simók,MBX után ez már bonyolult nekem.Na a szerelö jo pénzt elkért,és szinte semmit se csinált
Azután már én szereltem ennek a blokkját is.
Én csak azt mondom hogy simoval valamekkora tapasztalatot lehet szerezni a motorszerelgetésben, valamekkora RUTINT. De elsőre tényleg jó, csak lehet jobban fogja érteni az ember hogy mi történik alatta ha már szedte szét és rakta össze a motorját, én előszőr direkt egy lepukkantat vettem, amit szét kellett szedni , de a honda az honda , városban mászkálni meg tanulni jó, azt meg mindenki tudja hogy én mennyire imádom a 4t-t
az a gond hogy én is de csak egy picit!!!! cbr most nem ment szétszettük elemeire és nem vették észre a szervizbe pedig ma voltam vele!!!!
Pontosan. De csak azért mert szét mered szedni, lehet hogy egy egy éves gépnél nem kapnád csak ugy le a hengert, persze engem ilyenek nem zavarnak, túl kiváncsinak születtem
aha értelek!! hát pl egy simoba szerintem akinek van egy kis józan paraszti essze és meg akarja csinálni pl dugatyut mindenki tudna cserélni de ez csak az én véleményem!!!
Ez nem esik szét, nem kell hozzányúlni
Ezért jó simo első mocinak, szerintem, de most ezzel tényleg nem kötekedni akarok, utánna meg jöher a cbr, jó az a fokozatosság
bocsi hogy mindig veled kötöszködöm de ez is motor mit nem tanulsz meg rajta szerelni??? csak kérdem tényleg nem kötöszködöm!!!!
Na ez legyen a legnagyobb hibálja ennek a mocinak
A gyárak mindig megprobálják ugy csinálni hogy ne is tudj hozzányulni(spec csvarfejek,méretek,stb),vidd szervizbe ha baj van.Végülis egy hozzá nem értö ember csak ronthat a motoron.
De ha valakit tényleg érdekel akkor az ugyse állitja meg semmi.Ugyanmár melyikünk nem vette le csak ugy kiváncsiságbol néhány alkatrészt szinte minden ok nélkül csak kiváncsiságból.
Én pl nemrég a kipufogó rendszert szedtem le,hátha találok valami folytást.Nem találtam semmi folytást,de vagy egy oráig csak nézegettem a rendszert
Annak végülis nem rosz.
De ezen nem tanulsz meg szerelni, ami nem feltétlenül hátrány ha elvből hozzá se akarsz nyulni.
Én 1000-es Firebladet akartam,csak éppen kifogyott belöle a kereskedö,ezért vettem ezt
De én sem bántam meg!
Szerintem első motornak kiválló!
Nem egy vadállat,könnyen kezelhetö,keveset eszik,és mindent tulél
Ja és még egy ilyen szép lánynak is joláll
jah és még mindig nem bántam meg hogy megvettem!!!!! szerintem még egyikönk se remélem legalábis!!!
csáó jó moci egyszerű embereknek nem a teljesitményéről hires de viszont szerintem megbiszható pedig most ment tönkre mint olvashattad kevesett fogyaszt 3-4 liter és 143 om a vége ennyi
Az enyém eladó, ha érdekel.