Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja a félreértések elkerülése végett!!!!!
Nem én csináltam!!!!!!!!!!!!! és valahol Debrecenben követte el valaki!!!!!!
hehe... ilyen nekem is van
thx majd igyekszem !!! csak nincs akitöl jó kis infokat kapnék, tanácsokat
aha bisztos hát akkor jó és balesetmentes motorozást kivánok!!!!!
csákvári reptér és a katonai tervutak amig bele nem rázodok a 80 as után. Egy kicsit furcsa van különbség a 2 között. Ez olyan érválasztás volt hogy melyik irányba menjek majd túra , speed , enduró
nah ezt gondoltam és merre fele szeretnél hasitani vagyis fogsz szóval érted?
de ettöl függelenül fel vagyok dobodva csak rossz az idő pedig hasítabék vele.
semmi baj talán elnézzük!!!
hoppá jajaja egy kicsit tényleg belebuktam !!!lololol Bocs csak a 125 -ötöt néztam a cbr lemaradt. Sorry srácok!!!!
Ugyanezt akartam mondani a csávónak! Egy kissé eltévedt XD
gratulálok!!! de hogy miket kell csinálnod vele azt inkább szerintem a 2t tulajoktól kérdezd!
ÜDV !!!
A mai nappal én is beléptem a 125 ösök világába , mert megvettem a vasat. Lenne egypár kérdésem a karbantartással és az olajokkal kapcsolatban. Minden jótanácsot örömmmel fogadok , segítségeteket előre is köszönöm. Jajaajja a gép egy 1990-es ns 125 - ös . Csákány!!!!
hát mert mindenki gyászolja a jóidőt
Na mi van srácok mindenki motorozik!
Ki halt a fórum!
oks
Tükör nélkül is jol elmotorozgatok! Nem kell agodni nem vagyok egy elveszet ember!
A Derbin is csak első fék van és nincs hátsó lámpám, meg tükröm és azzal is jol elmotorozgatok!
jaja mondtam neki hogy odaadom de őő nem vessz hát akkor vegyen
csáó semmi különös hát ez nem jó hirr !! és motorozik még egyépként mindenki? (én igen még)
Kérd el Valoo-ét!!! neki van két fölösleges tükre is
Szevasztok srácok! Mi a helyzet? Nekkem még mindig nem jött meg a tükröm amit rendeltem!
Srácok!!!
Cbr125-re fasza slick gumijaim vannak,előre 90-95ösek,hátra 115-120-125 ös,jó állapotúak,akár vágva is.Pályázni nélkülözhetetlen,és elég olcsók a szettek.hideg,száraz helyen tárolom őket,nem keményedtek ki.
akit érdekel kereshet telefonon,vagy msn-en,vagy emailben is.
balatonmotors@hotmail.com
06705540998
Nem kell finomkodni, adjatok csak neki!
Galád!
Én akartam lenni a 10.000.Már olyan rég vártam, erre meg egy jött-ment elhappolja előlem a dicsőséget...
Ez nem volt szép dolog...na majd a 20.000 (kb.2év )
Hi!

Ricardo szólt, hogy közeleg..... bár ő a védjegyemet akarta itt látni, amit a GSR 600 topicban írtam 10.000-iknek!
Nem bííírtad kihagyni, mi?