Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mi van veled??? nagyon eltüntél
A tüzes szerető dlog megoldható helyben is, az olaszokat ne szeretem..sem motoran sem emberben :]] amúgy igen, a 2007es verzió lesz a befutó ^^
Azért tudod... Szeretni igazán csak egy olaszt lehet... Hiába a legmakrancosabb, de a legtüzesebb szerető...
Nincs szerelem kompromisszumok nelkül. ;)
A "07-es az, nagyon szep! Jo valasztas!
Csak a tavaszt gyozd kivarni!
Akkor te már ugye az újabb fajta cbr-t veszed?
Hááát ;) A méret is :DDD De mondom h szerelem ...ugymond első ülésre :D És még mondja valaki h a külső nem számít... a cbrnél azért igen
Nem tudom, hogy mi a lényeg, de a CBR inkább a játékosságáról híres, mint méreteiről
Mekkora gumi van rajta hátul?
Tehat a meret a lenyeg?
Gurulásban én is benne vagyok, de ilyen időben nem viszem ki a motort az hót ziher!
Ahahh..voltam benn hét elején Hondaszalonban... a kis görcsi pont nekem való Bár hogy őszinte legyek hátsó kerekének mérete enyhén letaglózott...
az hogy nem szeretek valamit az nem jelenti azt hogy ezért föláldozom az egész utat
jolvanan en csak arra akartam kiterni hogy ne nyiregyen menjunk mert ott szar
Egy Nyíregyi/környéki gurulásban én is benne vok...
Aha. Oké. kösz
Erről van itt szó
Ezt ugye nem gondoljátok komolyan, hogy ez nálatok számít egy út tervezésében, hogy most itt van egy telizöldes kereszteződés aztán akkor arra nem megyünk????
*kreszt akart lenni boccccs
Ne légy már csicska...hisz ismered a lreszt nem?
Amúgy meg csak 1-2 van errefelé...
olyan fajta megoldás erre is van de utálom
en benne vok a nyiregyi utba de ne nyiregyen menjunk mert az szar ... nem szeretek ott menni mert nem ismerem elegge + szarok a lampak amikor enged teged meg a veled szembe levot is ... fujj :D
csáó te tudod ,de szerintem nem lenne annyival olcsób hogy megérje!!!
Sziasztok!

Idén április, május felé veszek egy Cbr 125-öst , mivel nincsen lové, így hitelre...De az itthoni használt cbr-ek is túl drágának tűnek... Milyen ötletnek tartjátok, hogy szomszédos országból behozni egyet?!
féltárcsazár vagy valami hasonló lopáslassító berendezés.
Jol nézki! Nekem tetszik! Már én is gondolkoztam, hogy lefujom a felnit! A dob fölött mi az az u alakú vas fejre állitva?