Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

köszi, már látom. Szerintetek a fekete ezüst cbr-re milyen színű felnicsíkot rakjak? ezüstöt, vagy pirosat?
9967es hozzászólás :)
látom nem csak az én leendő mocimmal van ez a probléma

szerintetek vegyem meg a mocit??? van még esetleg valami ami miatt esetleg nem ajánljátok?????
Látom ezekszerint másoknak is vannak ilyen problémái a fejidommal, hogy 8ezres fordulatnál elkezd zörögni. Pedig nekem nem is volt vele semmilyen balesetem szóval gyári összerakás, és nem tudom, de én próbáltam meghúzni a csavarokat, talán egy picit segített is de már ugyanolyan mint volt. Szóval lehet, hogy marad valami tömítőanyag? Mit javasoltok mivel lehetne azt megoldani?
hát remélem tényleg meglehet majd oldani, hogy a 07-es fejidom felmenjen a mocira....=) meg arra is kivi vagyok, hogy mennyibe fog az nekünk fájni...
közben megtaláltam :D:D

hát ez nagyon állat!!! lehet én is veszek majd rá ilyen fejidomot

2007 CBR 125
kösz valoo és Roky

a 2007 esről raknátok be egy képet vagy linket mert én még nem láttam
persze az enyém is szét akart esni szedd szét és rakj alá gumi tömitést!!
Ha a 2007es idom lesz rajta, akkor már biztos nem szólok be rá többet , az tényleg szép
Nekem magas fordulaton amikor nagyon pörög már a blokk, akkor zörög a fejidim bal-oldala, ahol megsérült. Igazából nem zavar annyira hogy pénzt adjak ki a megcsináltatására, de az a helyzet hogy nagyon tetszik a 2007-es CBR125R fejidomja és ezért az a tervem, hogy 2007-es pályaidomot rakatok a 2004-es CBR-emre és így ugyebár a zörgés is megszűnik
40-ért csináltattam a kipuffot.
köszi

és van rá 5leted hogy lehetne megcsinálni hogy ne zörögjön?? (gondolom nem elég a csavarokat jobban meghúzni!! vagy de??)
neked is 8 környékén ráz vagy minden fordulaton??

a sportdobot mennyiért vetted amúgy a gépedre???
Én! Nekem a fejidom zörög egy korábbi sérülés miatt.
sziasztok

akiknek ilyen mocijuk van azoknak a segitségét kérném!!
szóval kipróbáltam egy 2005 ös CBR125 öst és minden fokozatban 8000 fölött zúgást hallottam(valószinűleg az idom rezgett)
van olyan -rajtam kivül- aki tapasztalt ilyet???
Március 3, motorkiállítás. Ki jön akkor?
Én ott leszek. wáháháháháhá
nincs mit és bocsi
Így már jó De ha simán csak azt írom be hogy arata.hu akkor nem ez jön be Köszi a segítséget
arni akkor ird be ezt ha igy se találod akkor nem tom mi van :http://www.arata.hu/index.php?...
Először is masszív üdv mindenkinek!
Volna egy nem idevaló kérdésem! Segítség kéne nekem filmekkel kapcsolatban!
Valaki mondja meg, honnan tudnék magyar feliratot letölteni (vagy esetleg másképp) mozifilmekhez!
Mivel tom, hogy pár ember ért hozzá, ezért kérek innen segítséget.
előre thx minden fajtársamnak!
Én ezt értem, csak valooo mondta hogy ott az oldalon baloldalt kell kiválasztani a motor típusát és én azt nem találom
Nah figyuzz csávó... beírod, h www.trix.hu vagy arata.hu ugyan az a cég. a legegyszerűbb ha keresel az oldalon 1 email címet és írsz nekik. ott elmondanak mindent, meg mindennek az árát

Remélem segítettem: FePi
Hát én az arata.hu-n semmi ilyesmit nem látok Nemlehet hogy egy másik oldalon van ez
hát nem beirni kell ha nem ball oldalt van egy váalsztómező vagyis 2 őő eggyikbe azt választod ugyebár hogy honda a másikba meg hogy cbr 125r !!!
De hova kell ott beírni hogy cbr 125
Köszi! Meglesem.