Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jah et kimaradt és 1500 ért házhoz is hozzák aszem!
hello arata.hu !!! és ott beirod hogy cbr 125 és ott az ár meg a cim asszem
Valaki nemtudná megmondani hogy honnan tudnék rendelni K&N légszűrőt?
Gondoltam már rég voltam itt, és írok már:hozzászólás!
csáó hát igen van ebbe valami (mármint az értelmetlen hozzászólásokba )
Hy all,
látom nincs nagy élet mostanság a fórumon...
Sajna most, hogy beállt a szar idő nem lehet kihozni a moccokat (mármint a sportokat), igy itt az idő, hogy emeljüka hozzászólások számát!!!

(pl. ilyen értelmetlen hozzászólással, mint ez is)
Engem az idő nem zavar
Csak éppen ki vannak kapva a kerekeim, azért nem megy
nah látom megint megált itt az élet!! ne agyátok föl már csak egy pár hónap és jó idő lessz!!!! ki kell birni,vagy csak nekem nem teccik ez a motorozás nélkülöző élet?
Nekem az nagyon tetszik, szinte mindig arra megyek ha tehetem
Igen ismerem. Ott motorozok szinte mindig.
Na ismered azt az utat?
A végén egy falu után belemegy az erdőbe elég kanyargósan, meg annyit tudok hogy ide vezet csobánkáról egy bringa út
Dejóóóóóó, mostmár az adatlapon azt is meg lehet nézni, hogy milyen videókat töltött föl az oldalra az adatlap tulajdonosa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
M?ondjuk úgyis suliban leszel
Holnap merre fogsz mászkálni? Mert el akarlak kerülni nehogy elszálljon a gépből az erő ha meglát téged, rosz hatással vagy a gépeimre
aha ez valószinű!! mért?
ahol az a kis tavacska(víztározó) van, az nekem tetszik
Csobánka vagy Pilisszántó felől? Csobánka felől nagyon jó, Szántó felöl nagyon rossz
Énis 3 körül mentem át a bécsin, és pont nem találkoztunk
akkor lehet h téged láttalak valoo 3-4 körül a bécsin?
Ismeritek azt a kis utat szentkereszt felé?
Jaja, jó volt!!!!!!!! Eredetileg csak a Csabai benzinkútig akartalak elkísérni de aztán elég hamar meggondoltam magam útközben A minusz hőmérséklet ellenére nem is volt olyan lájtos a tempó. viszont pár kanyarban azért bennem volt a para, hogy vajon bírja-e a gumi de végülis nem történt semmi baj, szóval jó volt. Ez a Vörösvár Csobánka szakasz még ilyen hidegben is jó móka
Fájtak a térdeim utánna, jó szébaszom őket, na majd holnap délelött...
csáó hát igen de azért jobban fel is voltam öltözve!! mongyuk rajtam is csak egy kesztyű volt!
Én nem mentem sokat, de lefagytam róla, brrr, hozzáteszem lázas vagyok és egész héten nem voltam suliban..
Kellett volna duplakesztyű meg nem egy vékonyka farmerben kellett volna menni
Ti jobban fázhattatok, enyém nem megy többet 110nél, de azt viszont akárhol
Igen, igen, rémlik valami, mindig maradt egy kis maroknyi alkatrész belőle