Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Heelo evribáádi...izé, nekemis 125ös kis dögöm lesz ha minden igaz gondoltam beleolvasok ebbe a fórumba is.... :] Ha mondanátok tapasztalatokat vele kapcsolatban megköszönném a válaszokat ^^
Akkor gyerre be helyettem és írd meg!
azt vágom !
sok sikert !
Akkor jol tippeltem, hogy nem kap rendesen benzint és azért nem megy!
Jaj holnap töri témazáró A Forradalom korábol!
szerencsére igen a válaszom!! nah de most szerintem nem megy annyira vagy csak ugy érzem majd még betesztelem az tuti!!
Oké. Akkor csak ez volt a baja, hogy a karbi tele volt koszal?
felőlem mehetünk csak ne legyen hó meg minimum ugy 8-10 fok se ártana hát nekem jelezte a karbim hogy mikor lett koszos... nah de most ugy durogg mint még soha kurva jó hangja lett!!
Na akkor amint lesz egy kis jó idő megyünk egyet turázni?
Remélem minél hamarabb!
Hát a karbit nekkem se áltana kitakaritani!
nah császtok végre megcsinálták a motorom!! csak a karbi volt eltömödve szerencsére!!! meg hát nem tom de én még nem halottam 8000 km es szervizről de azt is csináltak mind1 de legalább megy a kicsikém!!
130 km/h
2 és 3 liter között
állat jó hangja van (de csak sportkipuffal... szerintem)
és a Honda gyártja és nagyon szeressük.

más:
tegnap kicsit átböngésztem a német CBR125 fórumot, hogy mit írnak a Malossi hengerről és 17-es fogaskerékkel 160-as végsebességet írogatnak a tulajok. hmmmm... na majd meglássuk hogy mire képes
Viko,
látod, nem kell más cucc a beépítéséhez!!!!
Helló!


Érdeklődni szeretnék hogy a ti vasatoknak mennyi a végsebessége,milyen a fogyasztása,hangja,mit kell róla tudni?

Köszi
Szerintem ez a roppant hosszúéletű, méltán világsikerre szert tevő SUM41 nevű fijúúú-banda egyik remekműve , de lehet tévedek, bár az énekes kappanhangjából ítélve az.
Egyébként miért tőlünk kérdezed ezt?
ez ügyes volt, okos dolog ilyen sok szép kérdőjelet iderakni...



ui.
JÓIDŐT!!!!!!!!!!!!!!!!
99. oldalon van egy olyan vidi hogy csanaki ride2. annak valaki nem tudja mi a szám címe ami alatta megy
Ezt muszály elmesélnem :
Bátyámnak meséltem, hogy jártam a furgonosal péntek este.
Erre ez volt az első mondata: - a védő angyalod most biztos, hogy most az intenziven fekszik!
Szevasz Yaneeken.
Kösz most már jol vagyok, rendbe jött a karom.
Ma voltam venni új bukot, meg kesztyüt, csizmát és az új tükröt is megrendeltem.
Ugy, hogy most már komplett felszerélesem van és még egy csaj is szerelmet valot!
Majd az adatlampomra teszek fel képeket!
tuning,
ez nagyon kemény nem ülnek föl rá a csajok esős időben
Szerintem csináltasd meg motorod és fogadd el a verdát amit apád alád tesz Így motorod is lesz és autód is, szóval a csajok majd válogathatnak, hogy mivel vidd őket
grrr lehet nem lesz 125ösöm sőt 99% ha nem vagy megkapom apu kocsiját egy 2001es opel f astra 1.4est 35ezer km-mel vagy várok 2 évet és talán 600rr :S de az még sok idő
sztetek mit tegyek ? mert 125ös jogsiból meg februárba vizsgázhatnék hogy a pénzt átrakassam kocsiba ? mert ez a legnagyobb gáz hogy a csajok nem mindig ülnk fel a motorra ha mondjuk esik az eső is
meg 600asra lehet több mint 2 év kéne mert a pénzt elő kell teremteni szóval ez nem divat motorozás volt az eddigi és remélem sikerül majd.
várom a javaslatokat tanácsokat
A fajomba már :(
Átnéztem minden dzsekimet,de mindegyikkben csak betü nagyság jelzés van :(
Az érdekes hogy mindegyik pont jo rám,aztán az utcai dzsekik L vagy M-esek,a motoros dzsekim meg XL-es :D
Na most akkor ez az 54-es mértet jo lehet rám?
170cm magas vagyok
Vasárnap délután én is mentem egy kisebb kanyart(kb 50km)
Kuuuva jo idö volt!
Kár hogy vége a joidönek :(
Huuu REPSOL dzsek!!!!
Nekem gagyi Shox bördzsekim van,abban meg csak annyi van hogy XL,pedig nem vagyok egy nagydarab (170/70)
Jo lenne felprobálni.Engem érdekelne,igaz meg kell várnom a fizut :(
Remélem meg lesz még addig.
Sziasztok!
Na jo régen nem tudtam jönni :(
Száguldozó olvastam mi történt veled :(
Nem lett semmi nagy bajod? Vasárnap fel akartalak hivni hogy megkérdezzem mi van veled,de nem vetted fel,gondoltam épp pihened a fájdalmakat,ezért nem is zavartalak tovább.
Jol vagy?
Fenne tudja lehetséges.
Én is ma mentem tankolni aztán szerdán sajnos megint rakhatom el a kicsikémet!
Csak aztán gyorsan legyen jó idő, mert begolyozok a végén!
Mindenki az utolsó köreit rója havazás előtt, vagy mi történt, hogy ilyen kihalt a fórum???
25.000 az ára