Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jaja de szerintem még igy se ronda!!

csak ez az idétlen doboz nem kéne rá, és a fehér felnit se ártana átfújni.
Március
Sziasztok! Tudja vki h mikor lesz a 2007es 125ös CBR megvásárolható Magyarországon?
ok én benne vagyok a nyiregyi utba jön pár haverom is rajtam kívül
remélem pénteken jó idő lessz venni kéne fuvókát a motorportba lessz má leömlő is 2 hét mulva alig váromkiváncsi leszek hogy fog menni és milyen lessz a hangja na meg a gyorsulásra is
Ne ez jó ötlet lenne. Ha jó lessz az idő hétvégén akkor énis megyek nyiregyre és akkor talizhatnánk valahol. Esetleg kerülnénk 1et valamerre. Mitszóltok?
hello doky gretulálok a mocidhoz nagyon pöpec ha jól látom a rendszámtáblatartód százsos na ha jó idő lessz a hétvégén felugrok nyiregyre ha ráérsz megnézném a mocidad meg persze ha nem gond na vigyázz a vasadra jó motorozást!!!
Bejus,
énis 1000, 4000, 8000, 12000-nál vittem eddig szervízbe. Most meg majd 16ezresre. 8ezrenként gyertyát szoktak cserélni. 12ezernél meg légszűrőt. Olajat én 4000-ként szoktam de elég lenne 8000-ként is a szervízkönyv szerint.
A többi cucc az átnézés. Van-e benne hűtővíz, kell-e szelephézagon állítani stb. láncotfeszíteni stb stb.

Valooo,
Basszus, engem is annyi degenerált szokott fölvenni msn-re hogy nemgyőzöm letiltani őket a halálbapicsába.

bencce,
szerintem arra ne vegyél mérget, hogy többen filmezik ahogy egykerekeznek, mint ahogy kufircolnak az azért mégiscsak a világ népességének elsőszámú hobbyja, míg a motorozás annyira azért nem tömegsport
hmmm ...
Nyiregyhaza nekem csak 70 km :D
bocs nem néztem az adatlapod
Szívesen mondanám azt hogy megyek, csak sajnos van egy kis baj...cirka 250km...
A lapomon ott van h hol lakom, és mivel kinézem belőled,h tudod hol van Nyíregyháza, ráfogom arra, hogy nem nézted meg a lapom. De azért köszke az invitálást!
jah fölvett msn re valami nem tom mijen de kb fogyatékos vagy csak vicces kedvébe lévő gyerek!! és aszonta hogy neki 186 ot megy a cbr je lehaggya az apja 1200 banditáját!!! kicsit kamus de remélem nem valamejik vicces kedvébe lévő nagyszájú gyerek a forumról!!!
ki jön velünk?
te is jösz velünk majd? (valoooval,tuninggal...?)
Igen helyes!
ja hát igen azok még akkor készültek mikor friss volt a moci.baja nem lett tőle ... ja veszek tanktáskát valahogy megoldom
Szóval nem mondtam h nem megy jól.
A válasz 100%-ig kielégített.

(Amúgy csinálhatnál on-board vidit a tüzérről, kamerával. [Én is fogok] A telós videóid kicsit öhöm...)
marha egyszerű az ok.ezt adták komolyan de szerintem jól megy a TZRhez,akinek nem tetszik az ne nézze
Csankujem!
Azt már rég megakartam tőled kérdezni Z3, hogy mért van túrás cuccod sportmocira"?
(bocs a hülye kérdést, csak kivike vagyok )
Das Fahrzeug befindet sich in einem guten Zustand. Ich habe im letzten Jahr recht viele Umbaumaßnahmen durchführen lassen. Alle arbeiten am Motor wurden von einem Honda Werkstattmeister durchgeführt!!!! Eine Auflistung folgt: Malossi 166 ccm Zylinder mit überarbeiteten Zylinderkopf und Nockenwelle, 34´er Vergaser mit 135 Hauptdüse,Tuning CDI, Mircon Exhaustsystems Auspuff, Heidenau Breitbereifung , Iridium kerze,Hinterer gerade ausgetauscht ca. 50 Km gefahren!!!), Böser Blick, neue Blinker in Carbonoptik, neue Kennzeichenhalterung, Philips Ultraview Birnen für maximale Sicht, Neue Griffgummies, einstellbarer Kuppluns und Gasgriff aus CNC gefräßt, Carbonoptik Spiegel -- Total 1200 € Möchte mir die große CBR kaufen. Kann aber auch zu diesem Motorrad sagen das es schon sehr viel mehr Druck hat als die üblichen. Das Motorrad ist ab Ende Juni abzugeben!! Wird aus Werbezwecken jetzt schon inseriert. Zusagen würde ich allerdings schon annehmen! Besuch natürlich jederzeit möglich Ez volt róla a leírás
Elnézést, hogy nem lehet megnyitni a linket. Amúgy egy cbr-t ábrázolt volna ami egy picit tuningolva volt. (160-as malo henger, meg egy jópár optikai tuning cucc, ezért írtam, hogy már ez sem gyári)
na ezt ne is mond...mar igyis egnek all a hajam hogy egy rohadt olajcsereert el akarnak kerni 8000ft-ot. nem tudom mar hova vigyem a mocimat...azt hiszem az lessz az a szerviz ami nekem nem lessz meg. következö majd csak 12000nel vag y10000nel ha nem lessz gond vele.
mert nekem beszar a mocim! nah de egyépként meg aszonták hogy amugy i vinem kelett volna ugyhogy szerencsém volt! 8000 nél cserélnek gyertyát meg nagyon sok mindent kitisztitanak meg átnéznek meg kurva sokba került nekem
8000nel miert vitted??