Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

zoli84 és mi lett a cbr125el ???
Persze, tudom, nem szoktam vadulni! Csak kíváncsi voltam mit bír! Egyébként nagyon óvatos vagyok, 3 éve motorozok és még egyszer sem estem pofára, illetve egyszer elcsúsztam a simsonnal, de az semmi, mer szinte áltam.
csak ésszel...
Ja ja csak az a baj, hogy korlátozott jogsim van, de majd tavasszal leteszem korlátlan ra!
Attól függetlenül mentem vele,mikor jó idő volt sőtt kihuzattam 210-ig, meg se kottyant neki :)
nagyon állat tudom ajánlani mindenkinek, és az a jó benne, hogy egy kezesbárány és 5-6 ezres fordulat alatt nem vadul meg és 2-3 ezertől már megy rendesen, viszont 6ezer fölött hu hu kijön belőle a vadállat:)
12500 egyébként!!!
semmi tuning! a benzinnel megy jó a videó?
Néztelek iwiw-en, jól megnőtt a motorod
nem lehet....
Sziasztok!
Újjabban nem lehet letölteni a videókat? Vagy csak én vagyok béna!
Úgy látom lelkitársra találtál
Nekem csak egyszer szakadt, de akkor nem csak a boka, hanem a nagylábujjmozgató, meg minden ami ott van. Hát igen. Nem bölcs dolog autókkal verekedni...
Nekem kétszer szakadt el a bokaszalagom!!!!!(gördeszka )
A legnagyobb flash mikor az ember nem tud normálisan járni és olyan gyenge a bokája, hogy nem tud rendesen lépcsőzni csak mint a nyugdíjas nénikék
ja nekem is kivan mind2 bokám.de nem szakadtz csak picit nyult a szalag szerintem... a lényeg hogy fáj nem mindig csak van hogy elkezdi
Pedig ma jó idő volt. Bőr cucc aztán bárhová, csakhát..friss bokaszallag szakadással... de már próbálok váltani:D
hát alap:)
jövőre gondoltam de örülök hogy ilyen lelkes vagy még
z3 már rossz idő van:P !!!! nem megyünk esztergomba nah jó talán lehet róla szó ha egyszer megüti a 10-15 fokot a hőmérő és nem esik!!
milyen messze van tőleg esztergom?
Nem hajtom, még csak tapasztalom a gépet.De nemt esz jót neki az rpm-limitáló kiszedése.Tényleg, rendelkezik valaki állítható hátsó gázos telóval?? ha ifen mondja meg legyen szíves hogy hols zerezte be és mennyiért. Előre is kösz
Abszolút nem jó ha nincs tiltás a gépben! Sajnálom azt a gépet ha így hajtod! Majd kis idő mulva kis túlzással cserélheted az egész blokkot:S
Milyen elektronika van abban, hogy elforog 13-ig??
Egyáltalán van annak értelme, hogy elforogjon odáig?
Elhiszem De akkor az nem gyári
akad a mutató...no rpm limit
nekem 13at is túlpörgi...