Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A gyárak nem adnak meg végsebességet mesterem!
gyári adat 120
Én mindig koppon megyek!!!! Egyébként 90-100-zal szoktam vele mászkálni ha csak A pontból B pontba való eljutás a cél. Az olyan biztonságos tempónak érződik szerintem és akkor nem is pörög mint állat szal ha motorféket se küldök(mintha 2T-és lenne ) akkor 2 liter körül eszik százon. Ja és ennél a tempónál még normálisan ki tud gyorsítani ha szükséges.
Ha viszont csak a motorozás öröméért hajtom akkor tényleg mindig Vmax-on megyek.
akkor egész jól megy és mennyi neked az utazó sebességed?
Enyém egyemlőre 130-135 között van végre, de lesz ez még több is.
Miért ciki elárulni?
Mindig mást hazudunk szal most nem tom mi a hivatalos álláspont.
Mert tetszik a motor!Főleg a 2007-es modell!
Na akkor mennyi a vége?
Na de komolyan, miért izgat ennyire?
Na de komolyan mennyi a vége?
110-120-130-140-150 , válassz!!!
Bocs CBR-125R!!Nem 120.
Sziasztok!
Mennyit megy végre a cbr-120r?
A választ előre is köszi.
Bárhogy is lesz a következő futamon, nekem Hayden a világbajnok.
Nem utáltam eddig senkit a motoGP mezőnyéből. Mostantól már igen.

Hayden helyében kibelezném azt a kis torzszülött gyökeret
Azért nem volt akkora különbség a Hodna meg a Yamaha között egyenesben, mert inkább Elias esett be keményen keresztbe a célegyenes végén , és ez rendre igy volt.
miről beszélsz?
minek kéne felni....pff
AK ha plexit ,gumit akk felni is gondolom:S,idom,indexek azaz úgy nézzzen ki mint a 2007 es mennyi be kerülne?
Rossi a király 46forever Le iskolázta kanyarban eliast is meg robertset is arról nem tehet h szarul megy egyenesben a yamaha GO!!!!!! 46
hülye állat
Haydent akarta elözni (saját csapattársát) úgy hogy a rázópatka megdobta a motorját és becsúszott hayden alá azt borultak mind2 en szal én is szidom a kis köcsögöt
mit csinált?
Mert egy faszszopó kis gnóm köcsög. Most szívesen halálra verném a kis pöcsfejű gyíkot
ja igen erről már hallottam nagyon jópofa lehet
mért?
totalbike.hu/esztergany/sisakt... --- nekem kell egy ilyen : )