Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gyerekek hát én beszarokkkkkk!!!
komolyan mondom ez gyönyörű, eddig is teccett, de most....KIRÁLY!!!
nekem 100 hogy ilyen lesz, ha csak nem szökik az ára 800 ruppó fölé!
Am mit változtattak még a műszerfalon?(az a kis piros lámpa, az váltásnál szolgál )
naon jó kedvem lett
add be a jelentkezést a Hondába designernek!
nem vagy te nekem szimpatikus
de amúgy az egy kipuff.-os cbr igazi
Gyerekek, pár jó kép és igy megnött itt a forgalom!!!
Sok hiszékeny ember él a földön meg a föld felett!!!
csak hát olyan jól hangzik
IGEN EZT A KÉPET ÉN CSINÁLTAM GIMPPEL
jó ég mondom én tálaltam ki...fantázia szárnyalása tudod...
Ezt honnan veszed?
áhh annyi biztos nincs
Komolyan ennyire jó léett?én csináltam GIMPPEl!!!!a sima cbr 125ös képéből
Az csak kamu!!!
és itt is írja hogy injektor kerül a cbrekbe : Compact et léger, le nouveau système d’alimentation par injection est l’assurance d’une consommation limitée et de rejets polluants exceptionnellement faibles.
Kajak 26 Le?
Mivel 4T ezért nem sokat
Jóhogy nem már azt várod hogy termelje a benzint
Én utána néztem és ott írják a franciák
Szerintetek egy nagyobb karbival mit lehetne kihozni a vasból???
L’une des évolutions les plus remarquables portées par cette CBR125R de seconde génération est l’adoption d’un nouveau système d’alimentation par injektion PGM-FI qui autorise des démarrages faciles et des performances élevées dans pratiquement toutes les conditions d’utilisation.

Az az a francia kezdő tudásomból amit a suliban tanultam, azt állíputtom meg hogy injektoros.
Sziasztok.

Érdekelne ez a tuningos dolog cbr125-be. Nekem is van egy aztán ma gördült bele a 3000km aztán úgy gondolom, hogy ezt már nyugodtan lehet tuningolni. Szóval érdekelne, hogy hol lehet ilyet meg mennyiért lehet csináltatni? Amúgy nem tudom, én nem nagyon foglalkoztam az új kis cbr-rel de nekem honda kereskedésben azt mondták, hogy nem lesz injektoros, de igazából nem néztem utánna. Amúgy nekem az a véleményem, hogy biztos van akinek tetszik az új cbr125 nekem jobban tetszik az enyém a régebbi, na meg ezt a 1,5 2 évet kibírom míg lenem cserélem 600-asra :D
olaj tartály mérete
gimp...
Capacité d"huile : 1,3 litres

Ez a fogyasztása lenne ??? mert ha igen akkor beszarok ....
A szembeni képen marha szélesnek látszik, de mértekről vagy árakrol nincs valami infó?
Coloris
• Rouge Millennium (avec noir Graphite)
• Bleu Candy Tahitian (avec blanc Pearl Sunbeam)
• Noir Graphite (avec gris métallique)
• Blanc Ross (avec noir Achilles)


ezek az új színek, vki fordítsa le