Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ja sorry.. TZRr, RS125 fórumba kukkancs be
én is "kákabelű" vagyok 68Kg, és mégsem mentem 120nál többet!
asszem rockandyroll, kicsit lejjebb!!!
akciózik a rákfene... rájöttem amúgy miért megy a cbr125ösök alatt 130-140et a CBR, mert mind kákabélű!
természetesen tisztelet a kivételnek!!
ki mondta h Oncsikék nyomják az újságot??
Látom Tyt már megint akciózol! Semmire sem mész vele...........ez 1 örök "háború" marad! Én már mentem CBR-rel (bár ne mentem volna), ha akarod elárulom a végét 1 másik topicban(peace)! Tényleg a Superbike a legkirályabb! Ja és már kb. fél éve nem Oncsikék nyomják az újságot, 1 kicsit le vagy maradva.....
Az évekóta az erős túlzás. Mindenesetre mikor a CBR125-ösről megszülettek a cikkek akkor még volt az Oncsik meg a Donor. Itt Dobogókőn gyűrték a kis CBR-t. Tudom mert megvettem azokat a számokat.
Függetlenül ezektől a dolgoktól, egy motoros-újságító nem hivatalos információ forrás. Csak ezt akartam mondani.
ez a leszúrástól elég messze volt Barátom
viccet félretéve, tényleg sok forrásból 120at tudok... :)


amúgymeg Rocky, Te is tudhatnád hogy a műsornak évek óta semmi köze sincs már az újsághoz!
Ezen kuncogtam énis. Valaki azt magyarázza nekem hogy mennyit megy a saját motorom és utána leszúr, hogy miért nem nézzek utána a motoros magazinokban!!!!
Jut eszembe!megjött az új CBR1000RR Fireblade 2007
itt van Ezt nézzétek meg
És már az ára is megvan (100 000ezer a különbség a "06-os és a "07-es között )

CBR 125-be azért hiányzik a tricolor egy picit, biztos szép lenne
Rocky csak jobban tudja, hisz neki van cbr-e.Meg még jópár embernek
De ez csak az én szerény véleményem
SuperBike a nyerő. ez szerintem is így van, de én igazából a TV-és megnyilvánulásaikra gondolok. Azok finoman szolva is fölháborítóak. Igénytelen sutyerák műmájerek.
szerintem meg olvasd el a többi újságot és utána magyarázz :) Bárki bármit mond SuperBike a nyerő :)) de ez az ÉN véleményem..
Háááát, nagy szarban lennénk ha tényleg ők testesítenék meg a hivatalosságot. Nem lenne szabad hagyni hogy ilyen emberek szóhoz jussanak a médiában.
nekem igenis hivatalosak :)
Persze, technikai adatokat (teljesítmény, súly stb.) de végsebességet soha. Hogy menne egy motor ugyanannyit egy 50 kilós és egy 120 kilós emberrel. Picit gondold már át ezt a dolgot!
Jaaaaa, a Dodor, a Gaberán és az Oncsik tényleg marha hivatalosak
általában motoros magazinokra alapozom. de amúgy megsúgom a gyárak is szoktak hivatalos adatot kiadni.
Mi történt a GP-ben? nem láttam
Majd szóljatok már előtte legközelebb, mert sosem tudom h mikor van
Szal kamuztál , értem, de így hogy bízzak benned főnök?
nézz má utána ember
Áruld már el az infó-forrásodat!!!!!
szerintem


nyugi én sem a kisujjamból szopom az infókat... bennem bízhatsz apám!
Sorry, de ez baromság. Arra azért kíváncsi lennék hogy ki szerint hivatalos ez az adat?
akkó" hivatalos