Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor a barátod téved.

CBR150R klub
szerintem pilisszentlászló és visegrád közt a legjobb föl a várig...
Nem igazán de benne vagyok!
Én minden ilyesmiben benne vagyok!!! Viszont ha nem munkábajárás céljából motorozok, akkor Budakeszi, Solymár, Pilisvörösvár, Csobánka, Pilisszentkereszt,Dobogókő, Esztergom, Dobogókő, Pilisszentkereszt, Piliszántó, Piliscsaba útvonalon szoktam motorozgatni Szóval, ha ismerős vagy ezen a környéken, akkor meg pláne hogy mehetünk!!!!!!
Császtok

Beszéltem azzal a sráccal aki Japánból küldi nekünk a cuccokat...

Ő azt mondta hogy Gyári 150-es CBR NINCS

Van valami Vietnámi cég ami felfúrja 150-esre és tuningolja és újonan úgy rakja össze és lehet optikai cuccokat is kérni hozzá ....
De gyárilag csak 125-öst gurul ki a gyár kapuján!!!
Nem mondod? Hülye kérdés volt. A 8 busz vonalán kb. 1 percre lakok onnan, ha gondolod valamikor gurulhatnánk.
Igen, ott dolgozom, mármint Gazdagréten, de Budaörsön keresztül szoktam hazamenni.
Mint mondtam volna nem sokat jutok motora kb. 3500 km mentem 2 nyár alat, nem játszom a pálya ördögét ha nem muszály. A power az power még ha szelep is. Szoktál Budaörs fele járni?
Hehe... azon énis mosolyogtam, hogy milyen mókásak lehetünk ahogy görcsölünk azon, hogy a nagyok elött tudjunk maradni ,
Mellesleg, csak nem vetted olyan komolyan a dolgot, vagy tényleg jobban megindul a CBR indulásnál? (mondjuk röviddel utána meg mindig simán elmentél mellettem )
Egyébként a múlthéten egy R1-es sráccal racingoltam így végig a várost (Budaörsi úttól az árpádhídig) Mondjuk nagy szerepe volt abban hogy mindig utolértem, hogy szinte végig egykerózott és csomószor beszorult a kocsisorok között (ugye ugye, minek olyan baziszéles motort venni )
Ja megtaláltam az angol ,oldalt www.honda.co.uk de itt a 2007-es modellekbe nincs benn a cbr 125!
NEM én ilyet nem csinálok! Ritkán szoktam motorozni ezért minden jo gurulásnak örülök! Szerintem jo volt! A nagyok meg szépen végig nézték ahogy szenvedtünk ellötük!
És mi a pontos címe annak az angol oldalnak?
De!!!!!!!!!! én voltam Gondolom röhögtél rajtam, hogy jól el van a hülyegyerek

Száguldozó, igen, jól látod. 10ezer volt a kettő, de idomot kell hozzá picit reszelni.
Nem mondod !

am az a fél Nm szerintem számít egy kicsit, meg hát nem minden a lóerő, mivel lehet egy kicsit összehangoltabb lesz a moci azzal a kis többlettel!

most a cbr "nyomatékosabb" mint a nagy dög varadero! (0,6 Nm-rel)
Hello RockandvRoll Okt. 1-én vasárnap fél 2 fele nem veled gyorsulgatam Szentendre fele kb. az Árpád hidtol?
k&n sportlégszűrő+power commander+kipuff-tól már erősebb lesz
Akkor nagyon sokkal nem lett erőssebb, mert az a 0,3 kW az pontosan 0,4 LE mivel 1kW=1,36 LE.
Jol láttom a képekeidet vagy bukó gomba van a motorodon?
Ha igen mennyi volt?
Felvetelek a partner listára!!!
állítólag olajnyomásmérő
mi az a kis visszajelző fény a műszerfalon? F1 vagy mi a túró...
kék színbe pedig szép lenne mint a 600as bratyóé
azt hiányolom...
Ahogy elnézem (angol oldal, honda.hu) adatok szerint, 0,5 Nm-rel erősebb lett, és (lóerőt nem írnak)
0,3 kw-tal több lett!!!
Ezzel szerintem elvárható lesz, h kijöjjön belőle a biztos 135 km/h meg a szélvédelem is jobb, első ránézésre is!
Én naon fogok kuporgatni
Jaja. maxx dob csere :) Rocky vLado , vagy Száguldozó raptor? Meik jobb hangzás terén ?
Én úgy gondolom hogy motor tuning nem is kell erre a motorra a 2007-esre.Hiszen ilyen brutális tekintettel alapból gyorsnak tűnik a moci, és nincs ott az a bizonyítási vágy
Hát igen.Remélem az ára nem megy fel, mert akkor egyre jobban eltérnek a hondások az alap ötletől, hogy a cbr 125 egy olcsó, fiatalok számára is elérhető motor.Ugyhogy ne menjen fel az ára!!!!!
Amugy különbségek amit én még pluszba észrevettem:
-az oldalidom, és a fejidom találkozásásnál kapott egy légelterelőt
-az az oldalsó dekni fekete lett
-a tankon a honda felirat magasabbra került, ezáltal laposabban néz ki
-átlátszó indexbúra

És összeségében nekem ilyen motor volt az álmom, és az is.Ha minden összejön akkor becserélem egy ilyenre, ugyhogy nekiállok spórolni!!!!