Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Neki asszem még videója is van fönt az oldalon a végsebességről. (138-140) asszem.
Miskolci H ondaás neked mennyit emgy a CBR?
Nem szeretem ha veszekedtek neten, de ha nem akkor meg csend van!
Nah ma is beledobtam, 130 kmet, teganp 110km et...
hmmmm... aranyos motorkánkból milyen kis gonosz gépet faragtak
Igen, feltünt
felvettelek msnre
de power commander kell rá
Minek rá titán dob? Fél lóerővel bivajabb lett!!!
titán dob az könnyít rajta
Meg 4 kilóval nehezebb lett.
a motor egy picit változott az injektor miatt
A fejidom+2oldalidom és az injektor az új. Ja meg a fényezések.
figy ez most uj cbr?
vagy csak a fejidom?
vagy mi?
tudom hogy nagy a buzulás az új csúcskategóriás 125ös miatt,de lécci dobjá má meg azokkal a képekkel
ROCKANDYROLL,KÖSZÖNÖM SZÉPEN HOGY VÁLASZOLTÁL A KÉRDÉSEMRE AMIT MÁR 30SZOR FELTETTEM,NAGYON DRÁGA VAGY!!!!!!!
majd ha esetleg ráérsz,próbálj már meg valamit reagálni,köszi.-
meg most uj cbr fog kijÖnni vagy mi?mikor? meg motorja mÁs lesz vagy csak a fejidom?
Hello figy mennyit megy végre álltalában a cbr? Meg estleg sportkipuffal? lécci köszi
meg a lámpa alá is kapot egy kis beömlött
Én már teljesen belezúgtam fölraktam a telómra az összes képet róla, hogy bármikor tudjam nézegetni. És napok óta azt elemzem a képeket nézegetve, hogy vajon mit kell majd cserélnem a motoron, hogy rápasszoljon az új fejidom, és vajon mennyiért lehetne utángyártott idomot csináltatni.
Amiben szinte már biztos vagyok, az az hogy a fejidomtartó konzolt le kell cserélni mert az új az szélesebb, viszont ha a vázon ugyanott van a felfogatási pont mint a miénken akkor ezenkívül más változtatás nem kell ahoz hogy rámenjem az új idom, mert úgylátom hogy a hasidom az maradt a régi.
De mindez csak jövőre fog kiderülni, mikor kedves barátom nagy örömére , szétbontom majd a vadiúj CBR-jét, hogy választ kapjak a kérdéseimre .
uhh ez kira!eddig azt hittem h hülyeség ez a reszelés dolog
legalább azt is lehet majd feltenni!

Rocky jól érzem h kezdesz "belebuzulni" a kis újdonságba?
(mint én?)
Ja, sárgával jelöltem azt a részt ahol bele kell a mostaniba reszelni.
Még egy pozitív változásra szeretném fölhívni a figyelmet!!!!
Megváltoztatták az oldalidomon a nyílás alakját úgy hogy ne lógjon be a bukógomba helye elé, ezáltal nem kell belereszelni az idomba mint eddig.
Igazad van Rockandy, de ha jól belegondolsz, és most megint elkezdik gyártani az nsr felniket, plusz még szélesebb gumik, akk szerintem jóval drágább lenne, és mivel eddig nagyon jól vitték a cbreket, ezért 2007re úgygondolták apróbb finomításokat csinálnak rajta.Főleg az elejét érintette (99%) az újítás, ennyire futotta....
Majd 3 év múlva talán jut pénz a hátuljára is, és ezért gondolom hogy nemfog felmenni az ára, mert ez naon minimális....ennyit megérdemelt!!

ja és ahogy most változott az eleje, egyre rosszabb az a visszapill, de azt lekell kapni és ennyi
Rá kell dobni egy 120-130/80-as hátsógumit, leszedni a gagyi tükröket és máris pofás kis gép lesz minden szöhből nézve!!!!!!! Azt nem tudom megérteni, hogy ha már teljesen átszabták az idomokat és kiszélesítették akkor egy retkes régi NSR felnit (ami simán rámegy) miért nem tettek rá?!?!
Egyébként az oldalidomok is szélesebbek lettek (nézzétek az első-hátsó indexek elhelyezkedését!!! A miénken egy vonalban vannak az első-hátsó indexek, az újon meg... hát egy csöppet jobban kiállnak az elsőindexek!
Pirtó fele nem jártam mostanában, kivéve múlt szombaton. Azóta kicsit kevesebbet motorozok