Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezért a világbajnoki címért Nicky keményen megdolgozott!
Ráadásul Valentinocskának segítség sem kellett ahhoz, hogy eltakonyoljon
Válaszoltam én neki, csak msn-sn

Am Rossi nagy hibát követett el, nem lett volna esélye Héjdönnek.
Sumáker is pont így járt...
én kérek elnézést hogy déw helyett válaszolok... az a kép nagyhalászban az erzsébet presszóval szembeni buszmegállóban készült.
CBRacing! aza kisvárda-nyiregy táblás kép hol készült?
Nicky Hayden szép volt
Jövőre a kis Pedrozsi lesz a világbajnok.
Nekem nagyon az a gyanúm, hogy a Rossi korszaknak ugyanúgy mint a Schumi korszaknak, vége.

Mi is voltunk tegnap motorozni
vicceltem nyugin, nem megyünk úgy...200körül van az utazó!
Most megint hazudtam!Végig 60 és 75 között mentünk...kellemes tempó 10fok körül
Ha esetleg nekünk írtad, akk gyere nyugodtan!ha nem, akkor is!
Sőt jöjjön mindenki aki akar!De az időn múlik minden!
Nem megyünk gyorsan (140-150km/h) szal jó lesz a járatásra
jaja sztem is nagyon király kis túra volt
ha szerveződőben nem is kigondolva már ki van a kövi...egy kicsit nagyobb sárospatak a végcél és környéke, jövőhét csütörtök(november 2. - 2 óra tájt...). De ez a .... időjárás épp akkorra mondja a hideget meg az esőt. A hideg a kisebbik baj, hidegben is megy a motor , de az eső az már nagyobb baj...most pénteken megkímélt minket az eső, reméljük akkor se fog és összejön az a túra is...yee
Megjártuk a hegytetőt, (ahogyan a képen látszik). Nemsok mindent láttunk, de azért jó volt!
Összesen 116km-t mentünk.(az én órám szerint)
Még egy kép maradt:
ha belesz jaratva a gep vmek dleutan elmehetnenk ... a 41eesen talk :P
Voltunk Ejoskával egy kisebb kört csapni!
Aki nem jött sajnálhatja!
Egy pár kép:
Nahh azt kétlem de a hit nagyon fontos!
Nagyon örülök, hogy a sors igazságot szolgáltatott az utolsó futamon!
Szép volt Nicky! Csak így tovább! Jővőre is te leszel a bajnok!
Beszéljük meg msn-en.
Nah Arni akkor írj ha jösztök, mert mi Ejoskával mennénk!Írj és egyeztetünk!!
Válaszolj! köszi. Csö
Hy! Akkor mára tegyük (10. 28. szombat) ennek a túrázás nevű valaminek az időpontját. sztem du 2-3 fele kéne indulni...innen-onnan összeszedni az ismerősöket-jelentkezőket, aztán a helyszínen közösen eldöntött útvonal szerint folytatni a túrát. 7-8 fele végezni mindenképp, mert atájt már kezd hideg lenni... aztán búcsúzkodás és go to home. jelentkezés nincs, indulás előtti gyülekező a nyíregyházi stadion mögötti parkolóban (lőtérrel szemben), aztán ismerősök útbaesnek itt-ott és stb...
útvonal nem eldöntött...közös megállapodás a helyszínen, út közben(az össztáv 200 km-től ne legyen több (a kisgépekre-ránk való tekintettel))
Kifogás, hozzászólás?
Hali! Valószínű hogy ma megyünk gurulni ha az idő engedi! Valahol nyiregyen találkoznánk és kerülnénk 1et valamerre. De ez még nem 100%. Akit érdekel az írjon.
Mindig látok egy repsol cbr-t itt Érden és suna vezeti.... valaki????
Holnap kéne szerintem!Hátha jó idő lesz, és majd megbeszéljük!Bár én így utak alapján bevallom nem vok ismerős, de követni csak tudlak titeket
én se úgy gondoltam hogy itt nyíregyen motoroznánk 2 kört és kész...
Útvonaltervem az nincs, majd adja magát, vagy közös megállapodás szerint...de sztem olyan 100 km-től messzebb ne nagyon mennyünk...vissza is kell jönni ( és leszünk sztem egy páran kisebb gépekkel)
nem tudom hogy nektek hogy van mostanság szabadidő, de nekünk most van ún. őszi szünet jövő hétig, és ekkor valamikor kéne a túrát megejteni, akármikor...hétköznap is
1.-je kiütve(szerda), mert halottak napja, szal vagy utána, vagy esetleg szombat, vasárnap, vagy hétfő...
Sztem szombat vagy vasárnap lenne az ideális, tehát holnap vagy holnapután...
vélemények(ek)?
Én specile nyíregyházára nincs kedvem felmenni, hogy majd ott kerüljünk párat...ahoz túl messze van...
Akkor most mi lesz?
Mondjatok már valamit, mert már ideje lenne!!
írjatok!
Nem akartok erre kecsó fele elkanyarodni? Mert akkor én is csatlakoznék Vagy az itteniekkel szervezzünk mi is
Én mennék!De szóljatok mi legyen, mert akk úgy kell beterveznem!Tudjátok, ügyfelek stb én már csak ilyen elfoglalt ember vok
Am nekem az tett be először amikor Tokajba full gázon mentem végig a 85-90 ....behajolva olykor...
Msn-re vegyen aki akar v.dewi@hotmail.com