Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

full sárga felnivel még jobb.

Ja és Pedrozsit most gyűlöltem meg egy életre
na, egy ilyenhez mit szolnátok?
én índittotam a rajtott
Pénteken ki áltam egy gyári CBR125R ellen és ott hagytam!!!
Nagyon jó ez a dob fel szabaditot még néhány pacit!!!
hülyén mutat rajta
Neked nemtetszik ez a gumi?
Szerintem ez már jó!már a 120 is elmegy, de 130 az már arányos a hátsójához!sőt...
előre meg egy 110 es , azt a lapát visszapillantót levenni, és szerintem már pöpec kis gép
már csak azt nemértem, h mért olyan nagy az index .De a búra enyhíti a fájdalmam
130/80?pff
ezzel az a gond h nagy a perje egy 60assal lehet jó lenne
Rá, de szerintem furin néz ki.
Hát, egy komplett pályaidom a nagymotorokra 60-90ezer forint. Nekünk csak a fejidom és a két oldalidom kéne. Plexit 10-15-ért lehet kapni. A fejidomtartó konzol 8000 Ft a mostani CBR125-ösre a lámpánk pedig 15000 Ft. Műszerfalat nem kell cserélni, mert az maradt a régi. Szal kb. ebből lehetne kiindulni ár-kalkuláció téren. Szerintem 60-70 Ft-ből meg lehetne csinálni. És 07-es idomzattal azért nem kicsit könnyebb eladni a motort ha arra kerül a sor.
cbr felnire rámegy 1 130/80 as gumi?
és mennyibe lenne a fejidomcsere kb? : )
130-as gumi ráfér a CBR-re? :o Mert én mindenképp szeretnék rá egy szélesebb gumit.. és a 100/80as gyári hátsó gumit rá lehet tenni az első kerékre? Kontinental jó gumi? mert azt 28e körül lehet rá venni tudtommal.. lehet nem dunlop, de mégse 45..
Nem, ez egy sima 130/80-as gumi a CBR felnin.

Meg ez is.
ez az nsr felnis 130/70?
Egy ilyen gumival már egész pofásan néz ki. De a túradoboztól mindig kiráz a hideg
Nem úgy értem hogy rosz csak tod cbr meg rs közt hogy az 6 litert eszik cbr emg 2-3 meg a dugó meg alaktrész csere de viszont az duváb valamit valamiért
Meg mostmár jól is néz ki
mert miért nem jó az rs??, vargyus ?
Én örülök neki hogy nem változtattak rajta drasztikusan mert így egyszerűen update-elni lehet a régieket. Szal ha kormányt meg faridomot meg stb.-t is változtattak volna akkor nem lehetne olyan egyszerűen rádobni a 07-es idomokat a régi CBR-ekre
Meg tod szidják a CBR-t hogy 130 cat emgy meg igy ugy meg az rs emg mito ...De az rs eszik 6-7 litert a régebiek mer 33 karbia van tesómnak evet 5 mert 28 cas van rajta, 10 ezrnél gyárilag előirt benne a dugó csere ami 20 ezer ,20 ezernél a hajtókar ami 30 és sorolhatnám ismerem az rs-t emr bátyámnak is voltvele pár dolga:SÉs ezért hajlok a cbr re 50 ezerig dugó stb meg király hangja van
Ha nem lesz akk remélem lehet fejidomot venni majd . MEG látoma gimit is kiszélesitették:P,idom,plexi:Pindexek a tökröt is lecserélhettéék volna:SMeg kormányt de azt nem tom hogy jo e:S
Én jövőre veszek és ha lesz rá pénzem akk szerintem használtan a 2007 est veszem
a gumiméretben ez a 120/70 mit jelent pontosan?
Isten hozott a klubban!!!!!! Szerintem megoldható a fejidomcsere. Benne lennél egy olyanban hogy csináltatunk utángyártott idomot a 07-es CBR-ről?