Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Már akinek, nekem már 110/70-es Dunlop. Annakm sajnos kampec szal most meg 120/80-as használt gumit keresek. Ha nem találok akkor 120/70-es lesz. Elöl még egy darabig marad a gyári mert az még jól tartja magát.
májusban jelenik meg az új cbr? :P az lehetséges, h fejidomot cseréltetek? : ) Vagy.. ha be akarom ezt adni, szerintetek mennyit kell ráfizetni? ( Szeptember 21-én vettem a motort.. újan : ) )
Jaja, valami ilyesmi
hátul meg 100/80?
elől 90/70-es gumi van?
Yeeeeeeee
huntertom vegyél fel msn-en és megbeszéljük.. andrew88@citromail.hu
Mennyit megy most az rs ed?
A köv. a helyzet: használt 125öst semmiképpen nem akarok. Az RS 125 1,300.000 forintba kerül vagy lehet hogy többe bölcs vezetőink miatt.. a CBR olcsóbb jóval és mivel már ennyi mindent kaptam nem akarom még ebből is a legjobbat-legdrágábbat.. De mivel egy kurva csóró kommunista fellegvár városban élek az a legvalószínűbb, hogy 70es henger lesz a mostani RSembe nem pedig 125ös moci mert lehetetlen eladni..
hello andrew gyorsulunk vagy megyünk valamerre egy kört?
Még szép hogy idejön Hondázni, mivel Honda a király!!!!
nem érted miről van szó ha néha beleolvasnál a TZR/RS topicba értenéd.röviden:Krish:aprilia az isten.most meg idejön hondázni?
Azért várj azzal a boka leszarással, mert egyszerűen csak más szögből van fotózva a két kép, ezért tűnik úgy hogy máshogy áll a kormánycsutka (de ez csak optikai csalódás!!!!)
nem értem, h miért fikázzátok a CBR-t.. egyértelmű, hogy az RS jobban megy, de fél misivel drágább, és 2* annyit tankolsz bele 100 km-en ^o) No és a 2t-nél szervízbe többet fizetsz.. Kinek mi éri meg.. igaz? Ne hasonlítsuk már össze a kettőt.. köszi
Ne itt nevetgéljetek egymás anyagi helyzetén!

mindjáááááá motoGP!!!!!!!!!
meg vegyél IPODot
na látod, aztán cbr-t szeretnél olcsóbb ha tuningolod a mostanit
ezt te se írtad komolyan a jetski nem drága xmilláért csak egy 125ös
lol 70es hengerrel?Bence TZRje 50es sportkipuff van rajta meg 13as fogaskerék elöl,így megy 120at
De ha 130at megy akkor tárgytalan.. 70es hengerrel annyit megy egy rs 50
Lószart csak baromi drága a 125ös..
ha úgyis olyan drága motort választatsz amilyet akarsz akkor minek égeted magad egy 4tvel??ráadásul olyan vastag mint a biciklim.marad még a 2t-nél 125ben is
neked?miaz elszállt az aprilia varázsa?
hülye kérdés
minden tipus ugyanolyan
tzr = 2t
CR = 2t
YZ = 2t
YZF = 4t
CBR = 4t
NSR=2t
és ezekből mindegyik ugyanaz,szal a cbr ből is a 125 ös , a 600 as meg a 1000 res is 4t