Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Viszont idő közben asszem kitaláltam mit fogok csinálni. Ugyebár az full egyértelmű, hogy csak az idom lett más a motoron (meg az injektor) és valszeg a felfogatása ugyanúgy van megoldva mint a régin. Ha ez így van akkor viszont szerencsére úgyis van egy ismerősöm aki 07-es CBR-t fog venni, szal azt fogom csinálni mint a 2003-as 600RR tulajok. Csináltatok 07-es pályaidomot megveszem hozzá a lámpákat, veszek rá valami versenyplexit és rádobom a 04-es motoromra. Most kicsit énis átmentem 50ccm-be
A 2007-esen olyan széles a plexi mint a műszerfal plusz még az idom is szélesít ralta. A miénken viszont jóval keskenyebb a plexi mint a műszerfal.
Tessék, lehet keresgélni a különbségeket!
Nekem viszont egyre jobban tetszik sajnos szal hülye dolog de elkezdtem agyalni egy cserén
A fejidom szélesebb lett, de hosszabb is lett!!!! Szinte már egy vonalban van a fejidom orra a sárhányó elejével és az oldalidom is hosszabb lett! Jobban rá takarja a telószárakat ha jól megnézed, mivel ugyanolyan formájú lett mint az 1000RR-nél. Ezenkívül a tankra is jobban ráhúzták az oldalidomot. Mostmár nem látszik ki a váz a tank és az oldalidom között. A plexi is szélesebb lett a fejidommal együtt, szal jobb a szélvédelem.
minél jobban nézem ezt a képet az új CBR-ről annál inkább nem tetszik! szerintem kapott 1 valamivel szélesebb fejidomot és azon 1 púpos plexit, viszont a kormánymagasság úgyan az szal ettől szerintem csak túrásabb lesz még 1 picit, és ha abba a fekete fehér szinbe nézem a fejidom környékén szerintem van 1 csöpp RS125-ös beütése, legalábbis nekem ez ugrik be róla! nekem nem tetszik, szal remélem árba is több lesz 1 picit, mert ha nem akkor az enyém veszít az értékéből
Száguldozó:benelli13@freemail.hu ---msn aki akar még felvehet
9 ló
a 80 as dt-m volt 10
Ez most jol olvasom??? " 5 sebességes és 9Le"
Skacok!!!
miért van az ,hogy a www.motor.hu -n van 2006 8. havis motor meg 6. havi motor eléggé olcsón és ráadésúl mégcsak salonmotorok is !!!!
most nem azé mondom ,de ennyire nejönn be az e,bereknek a cbr125 ,,,vagy mi?
Köszi!!!
az a dob nagyon komoly!!
Szívesen tennék fel hanganyagot, de valamiért mindig kilép feltöltés közben!!!
De ha mondasz egy msn címet akkor felveszlek és átt küldöm!!!
Száguldozo! ne tudnál majd feltenni vagy küldeni a mocid hangjárol? kiváncsi lennék igy h raptor dobbal milyen... jövöre ha felkell rakni a rendszámot éénis teszek rá vmilyet
De ha mégsem jó semelyik akkor szolj hogy milyen szögben kéne!!!
Most frissitetem a képeket!!
Érezd otthon magad!!!
Gyerekek én gondolkoztam valami nem stimmel ezzen a motoron de valyon mi ? (ha most valaki azt meri mondani hogy a ló erő azt seggbe rúgom )
Aztán rá jöttem és azzon nyomba le is kaptam a tükröket így kaptam egy vad városi ragadozot amely egy gyorsaságira emlékeztet és a hangja hmmm.... mennyei
valami képi anyagra lenne hozzá szükségem
Z3 csináld már meg a száguldozó-ét is dupla dobosra köcc
Nagyon komolyan néz ki ezzel a dupla dobol!!!!
én igazából az audihoz akarnék majd menni...de nem is rossz ötlet HM co.
125-ös varaderot is megújítják!
varadero 125
köcc
a jó kedved köszönheted nekem
csak segitek nagyokos hogy a polini oldalán szinte minden adatot megtalász ez az 1ik ott megvan adva hogy 38 lo az rs a polinival ami 156 köbcenti mito pediog nem 160 hanem 174 és 34 lo polinivel de te biztos jobban tudo dahogy észreveszem, mert ti kurván vágjátok bár 3at felraktam de te tuti jobban ismered csak meret szakmám ius motorszerelö de mind1 ti biztos jobban tudto itt minden én se tok mindent az tény de itt kurva sok okos emberre találtam az biztos! egy mz is megy ugy mint egy cbr szal sehogy éán sem szeretem a robogokat de aká rtetcik vagy nem de egy komolyan összedobott 70 es jol megvbassza a cbreket.amit mi gyorsulni épitettönk az 128at meg y400on meg az egümotorszé is 120at 130 at meg 1 2 db af1 et szarabb rs-t is elrendez 125öst de tit tudjátok nemaztmondtam ho jobb hanem hogy jobban megy a másik hogy a cbr etek árábol nem két hanem 22 mz-t veszek vagy egy jo 2000 körüli mitot vagy rs-t na hali jo szorakozást fiuk a cbrhez.Ja meg mellesleg nem azt mondtam hog ykikasztania kell az orát csak közelébe menni azért nézz utána hogy amiket pályázni visznek faszákatz pl alpok adrián ho mit mennek tempore kb 200 210 et csak megsugom csak azok faszák na csá te csöcs