Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Srácok, a 2007es gép is 4ütemű lesz? Mert ha nem akkor szerintem ez lesz a következő gépem Nagyon szép!
Komolyan mondom leszarom a bokám!most látom, h a kormány lejtése kevésbbé lett sportos
Pedig azért "sportmotor" mert dőlni kell...de ezen nehezen bírom elképzelni, de ez azért lehet, mert lapossabb és hosszab a fejidom, és ez lehet megtévesztő.DE akkor is!

Rocky felvehetlek msn-re, komállak
200 M ÉTERRE LAKOM A KASTÉLYTÓL és mindig ott fényképezzük a mocokat:Dmeg amig nem volt jogsi ott racingoltunk de vannak őrök....:D
És hogy engednek be arra a gyönyörű pázsitra egy bokorugróval, mikor kis mamuszkákban szabad csak játkálni nehogy megkarcold a parkettát
Fertőd királyok vagytok:D:P
Szerintem Fertőd közelében
Ott van a hátérben a fertődi kastély
te hun lax?
Rx 50 em de má nem eladó:D
na, akkor én vissza is húzodok a CBR clubos fórumra. Sziasztok
ja ja, csak nehezen indult
Az előbb mondtad hogy az új cbr-re NSR kerék kéne.De én tudok jobbat, a honda csinálhatna rá valami speckós aluminium vagy magnézium felni kéne rá, és akkor könyebb is lenne.Csak az ára akkor nem állna meg 900 000-ből
Halljátok, nagggyon fasza a forgalom most a fórumban!
Na, akkor a CZ-re legalább jól emlékeztem
így értsd: RX 50-em
gracz csinálta
Gracz videója az amire gondoltok.Aki nem járata be.
jah az 130 talán, és az a srác is itt vana fórumon...
Szerintem a kipuff valamit biztos dob rajta, de nem tom h mennyit
Az NSR fórumban volt 1 vidi 1 cbr ről, és h milyen jó a hangja, ma mikor hazajödtem a garázsban megbrüngettem kcisit, tök ugyan olyan hangja volt...
Én pályán simán 140 et mentem cöbörövel, bár annak a kipuffjából ki volt szedve a katalizátor. Egyébként egy 125östől 130km/h már szerintem elég. nem valószínű hogy végig autópályán mennél vele, ott meg egyébként is csak annyival lehet menni... Városban meg hülye vagy ha 130at mész.
Mi az az RX 50 venem? mármint a "venem" mit jelent?
Akkor ki is csinálta azt a videót? (asszem valami cz-vel írja a nevét. Tudjátok, akit leugattak, hogy egykézzel megy 140-nel)
Szerintetek egy kipuff renszer dobna rá?
nNincs felnt vidim, én eddig 130mentem vele, de nem is hiszem h az enyém többet megy, tlegalább is telitankolva tuti...
Akitől kérdezted.
kinek?