Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Száguldozó! Megkérdezhetem mennyiért vetted a raptor dobot? Nagyon tetszik. És milyen hangja van?
Nsr forumon látátok a videot a cbr 125-röl
Sajnos én nagy motorba nem gondolkodok mert nem tudom kihasználni meg jogsi is kéne. De jol nézki a gép. Egyik lámpánál mikor megáltunk hallotam a motorod hangját nem gyári dob van rajta vagy igen?
Bocs volt egy kis dolgom. msn: a_bogar@freemail.hu vagy 06702709662
De hol akadtál rá a képekre?Amugy csak az árátol tartok, de nagyon.
Ha jók a tippjeim simán lesz 850 000 FT.
A plexi csavarjai szerintem a műszerfal takaró műanyagok levételével válhatnak láthazóvá, szal el vannak rejtve.
nemtom ki linkelte be, ottvan egy két oldallal visszább!
ott levan írva minden!
Oké!!!
Kösz szépen!!!
Ja ok.De én igazábol az 1000-el meg a 600-al nem is nagyon foglalkozok a Hondánál.Nekem abbol a kategóriábol csak a suzuki meg a kawa tetszik.De ha már a nagyoknál vagyunk az igazi álmom a Benelli Tornado TRE!
Naaaa kezd alakulni a kis cbr, faszán néz ki bár még mindig soványka..... de viszont az a simson lábtartó odabasz
Egybe van az egész fejidom+oldalidomok (mint az 1000RR-en)
Ma beugrottam a MaxxPower-hez megkérdezni de még nem tudják megmondani.
Nem akarok hitetlenkedni, de valami nem kóser ezen a mocin.
Mégpedig hol vannak a plexi csavarjai?
Ugyanolyan színekben lesz mint a 600RR (mint ahogy ezt az elmúlt években megszokhattuk)
Szal: Piros, Fekete, Fehér, Kék!!!!
És az áráról nem lehet valamit tudni?
Bogár, adsz valami elérhetőséget?
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nagyon állat!!!!!!!!!
Mikortól lehet kapni a boltokban?És most akkor milyen szinek vannak?Mert nem tudok dönteni
Üdv!

Ez a cucc mikortól lesz kapható? Inkább ilyen lesz, mint használt Már csak el kéne dönteni milyenn színű
jaja mondom október 28tól tavaszi szünetem van szal...
Most kapaszkodjatok meg!!!!
hali ha mentek visegrádra szóljatok Z3-nak megvan a számom gurulhatnánk egyet szinte csak visegrád környéki szerpentinen motorozok.
Z3-mal már sokszor tervesztük csak mindíg elmardt de majd össze hozzuk. igaz z3?
hát mikor hívtok?szombaton "Tiger"éknál leszek,meg Valé-éknál de majd összehozhatunk valamit úgyis lesz ŐSZISZÜNET!!!
én mondtam már hogy gyere
Tényleg, Te mikor jösz végre gurulni egy jót, velünk? Egyébként szombaton valszeg Szentendrén leszek (Szentendre Sleepwalkers vs. Óbuda Brickfactory kupadöntő lesz!!!!!!! )
Jövőre én is nagyon szívesen benne lennék ilyen visegrádi vagy hasonló cbr-es vagy ilyesmi mocis túrában!!!!!
Jó lenne majd öszehozni egyet!