Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Te RockandyRoll. Megkérdezhetem a te CBR-eddel most mi a helyzet? Össze lett hangolva a karbi?Most hány pacinál tartasz? köcce
rocky sajnálatal közlöm hogy nem találni még oat. max gimp2vel átfestesz egyet
tuning, keress máááá nekem egy olyan képet amin kék színben van!!!

Tényleg, most hogy injektoros lesz lehet bele powercommandert rakni
Nem hiszem hogy nagyon megdrágulna, hisz nem nyúltak hozzá drasztikusan.
Én meg már az év elején megmondtam, hogy injektoros lesz!!!!!!!
Kíváncsi vok, hogy a két lámpa külön világít-e vagy úgyanúgy mint az mostani változaton (egyszerre a kettő)
kprs125 Szia ha lesz kis időd, csinálnál nekem képet arról a mocc kitámasztóról, vagy h hívják , mert én is akarok csinálni olyat a télre, és azt olyannak nézem h azt meg tudnám csinálni... Köszi szépen...
www.motards-online.com/moto-es... itt vannak plussz dolgok is
Szééép. Pirosba így korrekt . Mit tippeltek menyi lesz az ára? Chip tunning?Hehee.Ezek szerint 50ccm újabb elméletbeli tunning kérdéseire lehet majd válaszolgatni
A kiskutya fülit!!!én megmondtam hogy 2007re jön az új hát ez valami fergetegesen gyönyörű!!!
sajna az maradt, de a gumi a legkevesebb
Na így egyből szebb is már
Vajon a gumiméret maradt
Nagyon jó tükröket lehet kapni a mostani változatra is, ez csak pénztárca kérdése.
Hát igen az új cbr injektoros lesz az az tombolni fog a chip tuning
Szép összeségében de a kormány megint naon magas és "alig csutka" a két nagy lapát tükör maradt amúgy szép
Hehe, lett olajnyomás jelző lámpa rajta és ha jól sejtem akkor injektoros.
Nekem a fejidom nagyon bejön (600RR/1000RR ötvözet) viszont ha jól megnézitek akkor az is látszik, hogy egybe van a fejidom az oldalidomokkal, szal ha sérül akkor drágább a cseréje. Ja , egyébként az oldalidom is változott. Jók az új indexek is. Nekem csak az nem tetszik, hogy fekete lett az első és a hátsó futómű is.
Tom öszecsaptam de sztem így szebb és sportosabb lenne
Nemtudom... nekem is nagyon gyanús hogy ezek csak preparáltak.... Ettől függetlenül a fejidom kivételével nagyon tetszik jó ezekkel a színekkel
háát sztem a régebbi meg az új között nemsok külömség van az orrrészt leszámítva
nem

ott a link is ha vissza olvasol a honda bolt oldalán
Ez tuti nem csak photoshopos móka?
Na felrakom a képeket is:


CBR125R 2007
na jól van lássátok hogy jó szívű www.megamotors.hu/galeria.php?...
CBR125 itt 250.000 Ft
Üdw. Jó a CBR-es fórum. Megélt máár mindent .
Lesz 2007-ben új CBR?Nem tudjátok ,h jövőre árba menyit fog változni? :) Köcce