Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kunszentmiklós(i) motor(s) klub
Nekem most égett ki először, de mostmár nem teszek bele új izzót, mert nagyon úgy fest a dolog, hogy a fejidom csere tényleg összejön és akkor úgyis kap új lámpát (bár csak 1-et).
Valami ilyesmit tervezek (csak a régi indexekkel)

Egyébként én Solymár felé lakom (25 km-re BP-től)
Hello!

Na most komolyabban csináljuk a banda oldalát de még nincs nevünk.
Várom az ötleteket!!! Ja és ha lehet Kunszentmiklós szerepljen benne
pl: kunszentmiklósi aszfaltbetyár club
vmi ötleteket írjatok nem baj ha a város név nincs benne
hát nekem holnap semmiképp nem jó, mert halaszthatatlan dolgom van...de mi őszi szünetre gondoltuk a kiruccanást
havernak úgy oldották meg azt h ne égjen ki állandóan az izzó, hogy kicserélték szervízben a feszültség szabályozóját! és neki azóta 1szer sem lőtte ki...:P szal ideje nekünk is kicseréltetni mert engem már nagyon idegesít, hogy állandóan kiég mind2 sz*r!

hát amúgy monori vagyok (bp.től 35 km) éés csak úgy felmentem a rózsadombra mocizni, utána meg arra keveredtem és úgyérzem fogok is még arra menni mert nagyon tetszenek az utak..csak sietnem kellett haza mer ugye csak refim van most :) te arra laksz ? nagykovácsi fele ?
Akkor már lassan lehetne irogatni hogy ki jönne. És hogy holnap menjünk akkor?
dehogy tartanátok fel minket...sőt, sztem az lenne a jó, ha minél többen mennénk! Csak ismertető jelleggel mondom, hogy MTX 80-om van (még), szal nem száguldoznánk, meg semmi hasonló...békés túra jellegű motorozásra gondoltam 50-80 km/h között, idáig egy fix haverom van, és még 3 nem teljesen fix( tuning simo, yamaha tdr 125, egy 100 cmm-es honda robcsival, nekem MTX 80)és az enyém se szereti tartósan a 70-80-at...ez van
msn-em és e-mailem is benne van a leírásomban: ejoska@hotmail.com
Szerintem nem tartanál fel minket eggyáltalán. Meg nemhiszem hogy száguldozni fogunk. Tudjátok CSAK ÉSSZEL!
ha belesz jaratva akkor rarakom az uj kipuffot ugy menne olyan 105-110-et az eleg lenne nem??
ha belessz jaratva ujra a motorom mennek enis nyiregyre veletek :) igaz en nyiregytol keletre lakom ...
Én is bennelennék, HA ti is úgy gondoljátok...
Bár nemhiszem, h feltartanálak titeket, de mondjátok meg ti...
nem! Azért mert közúton nem lehet használni!
emberek pocket bike-ot lehet vezetni jogsi nélkül?:D tom hülye kérdés de na
Én is benne vagyok ebbe a gurulásba!
Ejoska msn-ed van bszélhetnénk rola holnap terveztük amugy h felugrunk nyiregyre,meg akko szolunk Adee-nak is meg innen egy pár CBR-es
azért intettem vissza!!!!! Nem szoktam csak úgy össze-vissza integetni a gyalogosoknak
Csá ROCKY, Margit hídra ahogy mentél fel felismertél? Ma 3 felé,,,,, zebránál integettem, vissza is integettél,,, nanana?:-)
petii: szabolcson belül merre lax? Szervezhetnénk most még őszi szünetbe egy év végi közös gurulást, ha benne lennétek környékbeli (szabolcsi) motorosok, mert az én ismerőseim mindig lemondják, nekem meg már ég a tenyerem egy kis nagyobb kiruccanásért...
én kérek elnézést hogy nem a közös gurulások topikba írtam ezt...
Nekem az egyik tompított égett ki , azt hittem hogy mostmár a refi is, de akkor jó
Nekem is bejön a hangja jól lehet vele dugót oszlatni úgy húzódnak félre az autósok (a jófejek) mint a parancsolat

Te hol lax? mit csináltál errefelé?
beci énis szabolcsi vok NSR nekem is 132 csak éppen 5.-be leforogja ha rendesen huzatod de mindegy
jaj nem..bocsi hülyén írtam! nekem égett csak az 1ik lámpám, már a refinek is kiégett az 1ik oldala! :S
amúgy qrvajó hangja van a gépednek azzal a kipuffal...így menet közben is lehetett hallani a különbséget!
Csak a fél lámpám égett? Pedig refivel mentem. Le is szaladok garázsba, megnézem.
igeeeeeeeeeeeeeen szal tényleg te voltál...de komoly =)
attól függ ki alatt!
alattam sík egyenes úton a rekord 132km/h!
de általában a 125km/h az simán megvan, persze a domborzati viszonyoktól függ meg persze a széltől!
Csá emberek meynnit megy egy ilyen csoda gép egy cbr-125 r?? végre gyáriag???