Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mutasd!
Király vok
Megtaláltam a 2007es CBR-t
jah öcsém!!!
háát az biztos ,hogy nincsen meg az a 125 ös 40 ló!!!!(azé me polini)
az enyém is polini ,160 és rááadásul mindenféle sportszarokkal .
ja semmi
kprs125 furcsa a pofája annak a mocinak... valah nem ugy áll ah kéne
én csomó helyen jártam és még sehol neten meg fórumokon meg utcán nem láttam iyet bruhuhuuuuuuuuuuuuu ez rossz hír.
bence pedig nem a tied az egyetlen itt a megyében(Hajdúbihar) van vagy 3 ilyen
ez nem oyan festés mint az enyém? azt hittem nincs több iyen az országban....
Cső!!!
Mi a helyzet srácok?
Gondoltam írok egy kicsit a fórumban, hogy ne legyen az utolsó!!!
NA mindenkinek jó motorozást amig a engedi az ídő !!!
Szélesutat, biztosutat, benzinkutat mindenkinek!!!!!!!!!!!
Akkor döntsd el hogy jol megy e ha egy téleg jol egybenlevövel mentél a legtöbben elmondják a véleményrt 1 kétütemürte azt a motor 1 kalap szar se belöve a karbi se jo dugo tele a kipuff 1 gány szar ugy persze nem megy. Azért 3x annyi lovat eléggé észrekellesz venni ha téleg kiadja. Persze ez csak az én véleményem.
Nem akarok kötekedni srácok de az én rs 34 es karbival e 32 es gyári pálkya csövel jött ki osztrák nyitott import és 28 kw azt akár hogy számoljuk 38 40 lo körül jön ki!+ a polini is 38 loreö a 123as blokkra
Mutatom mim van a dragrace gyorsulási versenyt nyertem vele az évest ugy hogy amin kint voltam vagy nyertem ill1 x lettem 2. mikor elbesztam a rajtomat akko kikaptam haverom mitojátol ami 156 ot ment akkor ott amit megint csak én szerelek mivel ez a szakmám is én pedig mentem már 13.2 öt a tavalyi évben mivel idén az ujj moci miatt nem volt zsé dugokra erre arra csak 14. 2 15 ös idök jöttek ösze m,eg öszesitett elsö. Irogatok meret felnéztem mert info kellet volna de rájöttem hogy itt nem lessz rerngeteg baromságot tudnak irni emberek jo van nagyon sok értelmes beszélgetés is de egykét olyat elsütnek föleg az rs125 forumba hogy nem épp gyenge de leg haverokkal el röhögünk ez a gép mégtavaly ujj kép csak cd-n vanazota kapott 20 kilo könyíitéstmeg pár cuccot
nah most olvastam végig ezt az egészet.. sok nagyon fiatal, nagyon nagyon okos és intelligens ember osztja egymást jó sokáig, magyartalanul, érthetetlenül és tördelés nélkül!

gratula!!
RS főtengelyen 34 is akár (gondolom a régebbi katalizátor nélküli) , NSR az 28 körül.
Van 40lovas RS csak azon nagyobb henger van :)
szerintem jól megy...
Te mit gondolsz?
nincs 40lovas rs
az rs az max 32 az nsr meg 29
és ezekhez képest szerinted jól megy?
Amúgy Mindneki annyira mondja hogy 13Ló 13Le pedig az a 13 a 33 meg a 40 lovas nsr,rs ek mellet elég jól megy!
kicsiricsi Tényleg tecik a motor, nem gúnyból mondtam...!
Én szoktam biciglizni, én 5s aladt vagyok százon, akárcsak ti a robesszal...
Én is bocsi mindenkinek
Ok én befejeztem a témát mert már kezdődik a robogónak semmi köze a motorokhoz szokásos hülyeség. De lényegtelen én azt mondom robogó tuningnak csak akkor van értelme ha valaki komolyan csinálja és ért hozzá és össze rak egy brutál állat gépet.

Amugy áttétel függő hogy mennyi a vége.
Elnézést szeretnék kérni mindekitől akit zavartam, és h nem csak a topiknak meegfelelőket írtam
Na jó most veszekedést félre téve 1 mhr sr tartotta 1 éve csúcsot 1/8 mérföldön 10.131 mp az azért szép teljesítmény szal sztem nem lenne meg.Na befejeztem nem veszekedek tovább.
Hát h magamat idézzem:Nem akarok parasztnak tűnni De van itt a környékünkön egy ugyan ien Malaguti mint a tied 80ccm-es meg "tuningos" és esélye sem volt(és ezt úgy hidd el ahogy mondom, azt hittem h 1-2-be még fogni fog a Malaguti, de tévedtem )
Itt a "tuning" kifejezés arra akart utalni h a robogósok bemennek a leg uccsó kis motorosboltba és vesznek rá egy teljesen kommersz u.n. tuningszettet.Persze a versenyrobogók mások mert ahogy olvastam télleg verseny tuning van benne!!De ha felraknék egy másik áttételt ez a robogó is meglenne(sztm)
Na kicsiricsi akk beszélj meg 1 idő pontot Zsótival és mutasd meg a betával szemben az IGAZI MOTOROD erejét