Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

En meg szabolcs megye vok ...
Piros CBR , Berik kabát?
Rocky...nagykovácsi fele asszem, hogy téged láttalak=D felismertelek a bukódról...én is cbr-errel voltam és az 1ik lámpa nem égett...intettünk is 1másnak...ha te voltál akkor írj
asziszem...
Látom Nyíregyi vagy! (te is )
"boszorkán"
"jó elnézést kérek, tőled is elnézést kérek....(susmus)...kiszopod a ge...met"-ilyet ÁÁÁÁÁÁÁÁ
ez kész!
"szépen beszéljé, nem erre tanítottalak!"
"neked olyan nincs is!
Én igazából még sose láttam olyan embert, aki a köpés lendületétől a székkel együtt felborul
Az egy vámpír, hiába nyalták ki a pi***áját!
Mikor először néztem azt hittem szívrepedést kapok
Az a jó benne, h még Mónyi is kineveti!Mikor azt mondja:"De hát az jó neki"-azt hittem meghalok
Hát, ez a picsa ritka csökkent értelmi képességű... no meg egy foga van elöl, azt is tombolán nyerte
A vámpír
beszarás...
Egyébként meg visszatérve, asszem beleszerettem az új cöböröbe...
(lassan a barátnőm is kezdhet féltékenykedni...)
Hát ez kegyetlen
ÁHHHHHHHH Ez nagyon kész
Ez kegyetlen
ez a legfaszább videó amit az utóbbi időben láttam!
nem tudjátok h hanyas méretü visszapillanto kell a cbr-be?thenx
Cső mindenkinek!Aki akar 20percig boldogan nevetni holmi tűrhő paraszt népen az feltétlen nézze meg ezt az oldalt!
Előre is jó szórakozást!(ja és ha már megnézitek akkor az elejétől a végéig nézzétek! )
z3 nem lehetek egesz nyaron benzintyuk meg akkor minek van kis cbr-em? mondjuk nem mintha nem utaztam volna eleget benzintyukkent
Nem, 7 hozzászólással Bejjaasszony hozzászólása aladt.
azR6os story?
Olvass vissza!
mijónnevetsz?
lol
akkor ok,arra emlékezem.köszi! csak elúszott azesély hogy versenyezzek,mert nincs rá pénz, viszont akkor valszeg lehet egy új cöböröm...
legalábbis kibbbbbaszottul remélem!!
Pedig szerintem tényleg pont az előző oldalon írta valaki , hogy áprilisban és nem lesz sokkal drágább mint a mostani.
Sziasztok!
Bocsi hogy megint felhozom, de nem tudjátok hogy mikor lesz kapható az új cöbörö és mennyiért?
(rocky: ha azt mondod hogy lapozzak vissza, tökön szúrom magam )
Köszi!
én a helyedben fordítva csinálnám...nyáron R6oznék télen CBReznék hát ha leesik a hó mindenképpen elrakom boardot meg előveszem