Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

őőő...mármint az enyém?????(és ez irónikus votl??? )
Húú ez nagyon szép ez a mocc!
nekem 82es Suzuki TS 50 XK-m volt
Ismét nem akarok parasztnak tűnni!!! és nem akarok senkit megbántani...de az h vki egy ROBOGÓVAL beborul az árokba az nagyon vicces(LOL) .És az is előferdülhet h gyorsulásba fogta a robid a cbr-t de azért valjuk be h a cbr végsebességre igencsak otthadja a robigókat.Nem akarok nagyoskodni meg semmi...de azért az én 1978-as 125-ös Suzuki TS-emmel bármeik "tuningolt" robogót otthagyom a picsába.És a robogóval kurva könnyű menni és ezt bármeik IGAZI MOTOROS elmondhatja.
vizilabda mi angolul?waterpolo?vagy valami más esteleg?
No komment
robogokról kár vitatkozni...
....hát a robogó az
jó már írtam amugy
hát nemtom csak az mondtam h dsr által reszelt henger reszelt
jah bocs ott egy vesszőt kihagytam a a második reszelt az már a blokkra vonatkozik
ez egy ócska szar
tudod hogy mi az a DSR???
ez tetszik :viszont DSR által reszelt henger reszelt
csak mondom hogy szerintme ez a fulltuning robogó
jah azt elfelejtettem hogy a kuplung varió szekunder áttétel és a kipu is MHR TEAM a gyűjtás át van állítva állítható futómű van alatta és minimum 100-as oktánszámú benzin kell bele mert az alacsonyabbal csattogva jár.
Nem verseny robogóról beszéltem
húú én is eccer harmadikban indultam és szétkapart
és nálatok ez a fulltunig???
Tesék egy kis ízelítő egy igazi komoly versenyrobogóból
A motor Hajdúszoboszlón készült full MHR-team viszont DSR által reszelt henger reszelt,polírozott blokk, 24-es lapsíberes karbi és 16780-at forgott gyorsításkor(el van mentve a kis információs egységben).
Hát nemtom én nem próbáltam csak patrik mondta h anyit ment vele
húú én TZRrel egyszer 3.ban indultam...és csodálkoztam hogy mi baja lehet
130 azigen itt az utcánk végébe van egy az 105 nél nem megy többet
1ik gyerek vett 1et itt keresztesen 130 a vége de gyorsulásra 1 kicsit jobb mint az enyém
még a 125öse is elég gáz
Hát de baz pofázik azzal a fossal bazz komoly ált melletem kereszteződésbe 1 negyed gázon jobban ment az enyém