Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igazad van, én is ezt gondolom. (és bocs ha valami mást lehetett kivenni a hozzászólásaimból.)
Csak már a tököm tele van, hogy egy cbr es topicban csak cbr-ről nem lehet olvasni...
Köszi szépen!!!!! A te vasad is jol néz ki, és kivéncsi leszl h mien lesz majd ha teljesen kész lesz
Emberek! Minek veri itt magát mindenki? Sztem ide azoknak kéne írni, akinek ilyen mocija van/lesz A kritikákra sztem mindenki vevő, de az alaptalan mocskolódással már kivan a tököm Én olvasom ezt a topikot a megnyílás óta, néha megnyílvánulok, de ha valami nem tetszik nem veszekedéssel fejezem ki... Aki régóta olvassa ezt a topikot megismerte a CBR-t és tudja a határait. Ha nem tetszik hát ne vegyetek ilyet.
Most lehet hogy én értek félre valamit, de az előbb nem ti is azt mondtátok hogy a robisok nem ide valók? Csak nem igazam van? Vagy csak nem mást is zavar? ki hitte volna.
CBR125=Nem motor te mondtad gsx-r 1000 az motor
ropogó nem = motor
Mivel én leszek az 7000 x-edik hozzászóló megmondom hogy ez a fórum végig a roh*****dék bele-bele szóló emberekról szólt! Mindig 2-4 oldalon át tartó veszekedések vannak ha visszamész pl.: rs 125 kétütemű vs négyütemű fa*****szságok! szar az egész!
Legalább 2 hónapja nem írtam a fórumba, pont ezért! Teljesen elfajultak itt a dolgok! A robogósok itt osztják az észt, de minek úgy se tudnak újat mondani! Aki nem ide való az ne is zaklassa ezt az oldalt!
Itt mindenki okos(nak) hiszi magát így én is! (mivel írok ide, bár semmi értelme, amit mindenki tud magáról) A motor nem a 125 nél nem a 600-nál hanem ott ahol meghalsz gsxr 1000 és yamaha r1 stb nél kezdődik mert azok a motorok vannak jelenleg a toppon, de azokat is meg lehet unni ha olyan helyen használod! minden relalív és meg lehet szokni bármit! ahogy hozzászoktál a 100-hoz úgy hozá lehetne szokni a 300 illetve stb sebbeségekhez is mert alkalmazkodik az ember!

A német motorkatalógus kétféle motortípust különböztet meg: Mottorräder und Roller Katalog!!!
A gyengébbek kedvéért vagyis a ropogósok kedvéért a Roller===== ropogó vagyis egyszerű és szókimondó kifejezés ez!!!!!!!!
Jó lenne ha tényleg abbahagynátok!!! Én már nagyon uniom....3 oldal csak a veszekésről szól h ez ezért ez azért jobb... Minden motort kitaláltak valamire és álltalában arra tökéletes az a motor... a robogót városi közlekedésre találtál ki amire tökéletes, a CBR-t meg tanulómotornak , kezdő kategória a nagyobb testvéreihez és arra tökéletes!!! És innentől kezdve kérek mindenkit hogy a megfelelő topicba írja mondadóját!!!! Jó lenne már....kössz
Hát 1 olyan robogó jóval 10 mp alatt van 100on sztem nem akkarja magát megalázni
hát akk áljon csak ki ha ki akkar kapni
Oké, beírtátok. És? A többi is csak magyarázkodás? Vagy irogatnak cbr-esek a robis topicba?
ha már elintézted eme rettentő fontos küldetést, hogy megvédd a robikat a fenyegető gonoszoktól, akkor nem akarnád a többi robis eszmecserét talán a helyére írni? Vagy nem tudsz elszakadni? Esetleg tetszenek a motorok?
Sztem bármikor hajlandó lenne kiálniveled.....mire te karcolod az 50-et már régen hatosbavált és csak távcsővel fogod láti
de nem kell olyan kijelentÉs tenni h fos robogÓ tod azÉrt Írtunk ide h meg vÉdjÜk mert a robis topicba nem szidtuk a cbr-t azÉrt lett ide Írva h a fos robogÓ dsr reszelt henger meg stb mert ti szidtÁtok Őket amÚgy nem Írtuk volna be ide
MONDTAM ÉN ILYET? Szerinted erről regélek egy órája? Lehet hogy nem megy a szövegértés, de segítek. A lényegy az volt, hogy oké, ilyen robi, olyan mhr tuning, dsr reszelt henger, meg mi a tököm, de ez nem ide való! Aki ezt a topicot keresi, azt valszeg nem a robik miatt érdekli. Magyarul: inkább oda írjatok, ahova a robik valók. Na, annyira azért nem akarok őszinte lenni, én egy másik topicra gondoltam. Ja, mellesleg tudok egy jó magyartanárt ha szövegértések gondok akadnak...
DE SZIDTAM ÉN A CBR-T ?????????????,
Akkor mondjuk próbáljatok meg másik topicba írkálni. Egy szóval nem mondtam hogy nagy motoros vagyok, de még mindíg több közöm van a motorokhoz mint egy robogósnak. Tudom hogy egy 25, 2T gép otthagyja a cbr, és egy szóval nem mondtam hogy nem. DE én mégis jobb gépnek tartom. De inkább tényleg írogassatok már valami robeszos topicba! Mi nem véletlenül nem írtunk eddig oda. Talán nem csak engem nem érdekelnek a robik, pont ezért írunk a CBR topicba. (ami nem robogós topic)
Vazze
Szewa recsegtető ti mindig csak szidjátok a robogósokat pedig 1 szálal nem vagy jobb te se mint bármeik robogós.Ugyan úgy segéd motoros vagy mint én 30ccm ide oda és TE IGAZI MOTOROS vagy mert van 1 80as dtéd és van benne 6sebbeség és tod kapcsolgatni mintha nagy művészet lenne akkár ki megtanulja 1-2hét alatt.Meg az rendbe van h cbr topic mondjátok csak h jó a cbr szép meg minden de más motort jaj elnézést robogót fikáztok tudod 1 cbr elbujhat 1 2t-és 125 gyorsasági mögé mi robogósok szidtuk h fos a cbr NEM na akk ti se szóljatok be nekünk ennyi és nem lett volna ez a veszekedés.
Vazze!
Halljátok, robogtatók!
Szerintem van robogós fórum is az oldalon. Miért nem oda írkáltok ezekről az izékről? Ha jól tudom, akkor ez egy motoros fórum. No meg nem utolsó sorban cbr-es. Ebből én arra következtetnék, hogy talán cbr-el kapcsolatban írkálnak ide a motoros társak. (dájrekt írtam MOTOROST, nem pedig robogóst)
Mellesleg meg full felesleges azon vitatkozni, hogy mit tud egy szarrátuningolt robesz. Ha valaki szereti azt, hogy kb. a tevékenységének annyi köze van a motorozáshoz, mint egy elektromos biciklinek, akkor magára vessen ha már ennyi esze van. De azt például nem írtátok oda, hogy tippre egy ilyen szutyokban 1500-2000 kilométerenként dugót kell cserélni, meg egyebek...
DE hát robogósoknak beszélhet az ember...
Főleg ha nem akarnak MOTOROZNI...
De nehogy azt mondja már h bármilyen tuning robeszt oda basz a 30éves ts azért nézd meg már azt a betatát meg amit leírt róla zsóti.
hát eléggé tuning robogó Rulz VS CBR 125 minden motorok királya
nevetséges ami itt megy de komoyan
Zsóóóti enek a betanak mi a vége ?
Bármelyik tuning robogót??? Oké mikor vagy hajlandó kiálni a Betaval amiről raktam be képeket???
Ez egy igazi ritkaság vigyázz rá.