Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hova raktad a ledeket?? kifurtad a foncsort? én is nézegettem sokáig és nem jöttem rá hova lenne jó rakni így maradt a helyzetjelző...
köcc , tiédek is cool
kék ördög
MiskolciHondás és Rallyboy holnap gurulunk?
Jó képek!! Grat!
Ebből is kilehetne hozni egy kis vérvörös szörnyet éjjszaka
Sötétben jobban néz ki...
Na ezt kapjátok ki
Én is erre gondoltam pont, de én ezt a kijelentést nem mertem ideírni, nehogy mindenki elkezdejn egyből kérdezősködni, és a vége az lenne h már 150-et megy
De remélem érezhető lesz az a kis plusz
de tavaly azt írták tesztnél, hoyg 120-at megy most a 2007-esről azt írják, hoyg 132-őt megy, úgy hogy van vmi
2005-ös, sorry
2007-es CBR ide vagy oda, imádom a 2006-osomat
nagyon jó kis járgány
Az injektor miatt fog kevesett enni! Jobb lessz a huzása is
az király te mennyiért vetted rá? de végre azért megvan a 120-30?
illetve a pontos neve: Tank protector
www.bagster.com/en/moto/catalo...
Ide ha minden ki beírja a gyártási évet talál külön féle színeket és saját motrotokhoz találhatók. Tankvédő-t tanktáskát stb. Ha vkit érdekel tok adni internet címet hol lehet Budapesten kapni stb.
3L fogyasztás gyah és még injekotorral NEkem úgy eszik 2,5-2,6ot ha 100-130al megyek
14s es gyorsulás Nem arrol volt szó hogy a miénk olyan 10 körül megy?
14es fogaskerékkel mennyit megy?
Hát, mi Norrisszal többször is gyorsultunk már egymás ellen 400 méteren és 3-4 motorhosszal maradt le. Viszont ami az igazán jó, az a 6. sebesség. Kisebb fogaskerékkel az is használhatóvá válik, viszont így meg olyan érzésed van hogy jól jönne egy 7. sebesség, mert így meg a 6. is tiltásig leforog. szal 14,5-es fogaskerék kéne . Végsebességből szerintem azért nem veszít érezhetően,mert a gyári fogaskerékkel meg olyan mintha csak 5 sebességed lenne mert a hatodik csak leejtőn tud kiforogni.
Asszem találtam egy vállalkozást ami megcsinálná az utángyártott 07-es idomot
Most a lámpákon töröm a fejem, hogy vegyek-e bele egy gyári lámpát, vagy úgy oldjam meg mint Boci haverom?(kivágva az idom gyári lámpa-formára és projektorok beleszerelve lefedve egy átlátszó műanyaggal)
RockandyRoll! mennyit dob köbö a motoron a 14-es fogaskerék? énis vméknap rendeltem meg rá végre sokkal rosszabb töle?
De figy szerintetek mennyi fogja lefolytani a 2 katalizátor meg mást is folytottak rajta mer guye ez a benzin szennyezés miatt de az folytja is de mennyiel kb?meg mennyi lesz a vége?De gondolom nem fog többet ennii
990 ezer azért egy kicsit sok lenne a semmiért...
Francia oldalon 2700 Euró ban írták, amit ha 250-el szorzol akk 675E Ft jön ki + a regadó, és kb ugyanott vagyink!!Szóval az hülyeség!tényleg 800 max, és az nagyon maxx!!
Csá kisvarga eljösz Nagylózsra???
Baz szerintetek mennyit fog folytani hogy 2 katalizátoros lesz?:Smeg téll 3,7 tett fog ennI?
Mert nem akartam belassítani a tempót és ezért idén leginkább más 125-ös srácokkal mászkáltam.
Két katalizátor is lesz benne? az aztán baromi menő Nem érdekes hogy lefojtja a motort
1 misinél nem lesz drágább? ez nem valami bíztató... bár engem annyira nem izgat, hisz nekem már van CBR125-ösöm

14-es fogaskerék nagyon király, tényleg csak ajánlani tudom Nekem bejön.