Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát nemtom most lehet h már nem mert szét verte de azért még fénykorában lehet verte volna
Hát a szar kymco hanyadikba indul Bazz azt a fost még 1 riga is lenyomja gyorsulásra
háát azért a cbr se megy oan rosszul de az az SR szentem nem fogná meg
Hát figy azért sztem 1 cbr azért nem lenne neki akadáj
én is láttam mikor bacsa kerekezett vele és messzi van egy full tuning robihoz az az RX elég kula lehetett
Az már csak 80 an szét hajtotta
az rx 2.ban indult
Nem költött rá semmit így vette 150ért
de oda verte komolyan látam saját két szememmel
Vazze, akkor amennyit ráköltött arra a színesfémhalmazra, abból már vehetett volna egy motort...
az az SR el ne mond má h full tuning a kipu is gyári rajta én láttam azt a motort menni és nem nagy szám de nem is rossz 100-105öt megy de a 125üs RXhez szentem elég messze van
Polini henger(nemtom mien) Aszem 19es dellorto karbi,vario is tuning kevlár szíj,polini kuplung gyári sportpuff de ezzel is naon szól már jelenteték fel
Ne általánosíts...nem mindegyik robogós köcsög (pl : én-nem azért, de én normálisan megyek..)
én is utálok jópár robogóst mert hülyék, mennek mint ha nem lenne semmi tét a szerencsétlen előzgetéseikben!és engem a korom kötelez, nem vok robogópárti, és ha lesz zsém cbr-t fogok venni!
ja am abban nincs igazad h nincs benne élvezet, mert van azért...de ezt most nem részletezem, csak ha nagyon akarod.
Éjt.
parancsolj sárga lila színbe simók és a jogom melett itt már a bukás után volt szegény sr
Meg ha leírnád hogy pontosan mien tuning van rajta azt is megköszönném
oksa csak keresek
Balko tegyél már fel képet erről a híres SR-ről
Csak az a különbség hogy az mz-t jó érzés pörgetni, és sokkal sokkal jobb mint egy 4t vacak, most is azon gondolkom hogy veszek egyet a városba mászkálni.
Ami a mocin van az nem eladó.
mert mondom h a 125ös rxet is verte gyorsulásba ami kb 25-30paci egy cbr meg 15 szal
mert?
Haver srje valószínű a cbr-t is verné
félre ne értesetek én szerettem az mzket is de azt az 50es kis hondám veri, de a cbr-t már nem
nézd meg te is