Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sztem is be kéne iktatni vmi össznépi gurulást a hétvégén, csak nem tudom h melyik nap. Nekem a hétfő nem jó mert elutazok, marad a szombat és vasárnap, de a szombat az ma fog eldőlni h szabad lesz e vagy nem..
Hello!CSak azt szeretném megtudakolni hogy a cbr-nek milyen szinű a műszerfal megvilágítása, és az új cbr-é milyen lesz?
Bolodg szülinapot NSR!

Rallyboy, Adee nincs kedvetek a hosszú hétvége alkalmából valamerre gurulni?Már nagyon fenyeget az év vége...
jó az a tükör , az kéne
előre mi fér fel max?
nem hinném
Nem, útban van egy apróság... a lánc
és az beférne a cbr alá?
nsr felnire rámegy hátulra a 150-es gumi?
A képen full jól néz ki a motor, mármint arányok szerint
Ezzel csak az a baj, h a gyerek van vagy 150cm Ilyen kis pélófejűek is ezt nézik kis maguknak

NSR felnit minden nehézség nélkül be lehet rakni a cbr-be?
130as gumi azért már nemrossz, bár azt még a cbr is elbírná, de az már egy kicsit túlzás
Piroska

Mooga,
Norris 100, Rocky 110, Ádám 130.
Csak gurultam egyet. Elmentem Rudabányáig meg vissza a jó idő alkalmából. De ne vegyetek Péteren MOL-os benzint(98-as). Ma megtankoltam vele a gépet és azóta nem bír menni nem bír 9nél többet forogni nagyon SZAR.
pfuu nemtom
igen petii ezen már én is gondolkoztam, de elég nehéz lehet arra rátenni, mert nem egyenes felület, és lehet nem hogy az csak egyenes felületekre jó pl.:műszerfal!

És mennyi is a benellinél?(az az univerzum alatti?)
CBRacing nem muszály megvenni egy másik olyat... láttam már motoros boltokba ilyen karbon öntapados matricát nyiregyen a benellibe is van,elégazt rátenni
boldog szülinapot
"Cover Tank carbon kevlar"-nevezetű idomrészt belehet szerezni itt magyarországon?
Mert én abba vok belebuzulva!Szerintem az a fekete műanyag a tank előtt naon rondítja az összképet...és az jól néz ki!Csak drága egy német oldal szerint.
Valaki mopndja már meg h látott-e már olyat élőben!!előre is kössz!
azért ha vki tud vmit, akkor válaszolhat szívfájdalom nélkül!!
Adee! Ma láttalak Izsón. Mentél felfelé a faluban, merre voltál?
Magyarországon van már olyan motorosbolt, ahol lehet a CBR-hez különféle tuning cuccokat vásárolni?
Olyanokat mint a német honlapon láttam (www.motorradbach.de)?
Rocky,
csak az összehasonlitás érdekében a másik két cbren mekorra gumi van???
HBD
köcce mindenki!
hát nem mocsok ez a Rocky, visszaél azzal hogy a cbr-club.hu-n ő az egyik moderátor és tudtom nélkül ilyen dolgokat művel hogy közzéteszi a világhálón hogy az ember mikor mit ünnepel