Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát sztem aki vérbeli motoros(kicsiricsi) az nem fog csicska robogóra visszaülni.....azért gondold már meg mit mondasz,egy mz hol basszná már oda a cbr-t??? Az mz blokja 100 már sír hogy ne kínozd már....lehet hogy az a 14 lóerő kevésnek LÁTSZIK de ez egy 4T-s gép alacsony fordulaton adja le a nyomatékmaximumot me a LE-t nemkell pörgetni széthullásig....mint az mz-t......ENNYI
látom eladó a motorod mi a következő?
te súlyod alatt egy Gixertől is szép a 135 /csak vicceltem /
a hyo egy leheletnyivel erösebb csak, és egy leheletnyivel jobb a nyomatéka is (ha jolrémlik), de nem észrevehetö a különbség - papiron. viszont jelentös sulyhátrányban van a cbrrel szemben. ennek oka van (föleg a fizikai méretre gondolok, és a turamotoros stilusra). persze vannak elönyei, hátrányai a sulynak. kérdés hogy kinek mi a fontos? 120 kmh vagy 140? óóóóóriási különbség!!... sokat számit ha valaki arra a plusz 20ra izgul, hát legyen. meg mondjuk a tündéri kis idomokra, esetleg a pille sulyra, az egyhengerre... ha valaki pedig a kényelemre, vagy esetleg a maga 190 centijével a motor fizikai méretére, akkor válasszon. jo a cbr, jo a hyo. csak éppen két totálisan eltérö müfaj. nekem a hyosung féle jön be, nektek a cbr féle. nekem megér -20kmht az, hogy kényelmesen elférjek a motoron, illetve közel egyenesen üljek rajta, és olcso legyen a motorhoz minden.

a szépség relativ - mindenkinek más tetszik.

az én véleményem, hogy a cbr egyetlen iránybol szép (ahol nemlátszik hogy milyen vékony rajta minden). nekem eleinte képen tetszett, de amikor ráültem, valahogy összeomlott az egész... rendben hogy egy iránybol szép, de ráülve olyan mintha egy pocketbikeon ülnék. pedig 166 centi vagyok.
a hyosung meg egyetlen iránybol nemszép: pontosan szemböl. nekem a meztelen motor a mindenem. ezeket szeretem, nekem ezért tetszik jobban. és nembánom hogy lomhább a cbrnél, meg nehezebb. ez igy jo ahogy van. egyéni.
robogóm van és nem aláz oda egy cbr sem gyíkfejű!
vegyél mz-t , sok sikert!
(ha egyáltalán láttál már...)
Csá!Mondtad hogy0 "még egy 150-es Mz is majdnem veri a cbr-t"a városba egy nagyon jó Mz-t simán lepörgöm és végre 4 be alázom.Ennyi...
csak úgy harap a 3Ghz és a 4Gb memó is nagyon vad
pórázon kell tartani
kprs125 te tényleg nagyon vagány gyerek lehecc és akko elmodanám neked h a cbr ugyanugy pörög mint a full tuningos sonic itt nálunk ezt naon birom miko még nem is mentek oannal és ök már irják a hülyeségüket amugy arra énis kiváncsi lennék,h neked mint nagy szakértö milyen Mocid lehet bitti vmi vad gép
kprs125 tényleg neked mien moccod van?
szia, megvenném a simo-lámpát ha megven még.
Erősebb, de nehezebb is, és nem gyorsabb!
a 25ös is.
meik?
hyosung erősebb és szebb is.
hát ez azért erős kifejezés volt ..... de ha már ott tartnuk neked mien mocid van ???
Mert láttom már sok helyre írsz de hogy mein vasad van.
Amúgy 4t 125ccm-ben a CBR a legerősebb
Én mondjuk tegnap este a gyorsulási versenyen mentem Száguldozóéval és az én súlyom alatt 135km/hra gyorsult 400méteren ami szép eredmény
Sztem anyi péztből vegyél inkább 1 motort ne ien kávédarálot. Baszátok 1 jo 70es jog vagy dio letekeri ezeket a cbr gagyikat 14 lo kemény mint egy régi 150es mz deattol má lehet kikaptok nem lehet tul jo igy gurulni a városba hogy a jobb robogoktol meg a jo álapotu mz-ktöl rs50ektöl kétütemü 125 meg ne beszéljünk cbr 125 forumban.me azok simán mennek 100 felett az meg itt durva tétel:)
CBR a"la nyomorognak a japók
Gecc lesz*pom magam:
okok.. teljesen lényegtelen
Hupsz, ez én voltam "kicsi10". csak apa neve...
Rallyboy, lehet akkor h ti voltatok, a fekete cbr nem biztos, lehet h csak a sötét miadt, de a narancs vagy piros felnicsík igen, mondjuk nem 100% h cbr volt, csak a hangja, meg az alakja, de lényegében mind1 amúgy.
Na most akkor mi az igazság?
Vagy az igazság odaát van?Ázsiában?
Huuuu akkor most én basztatlak téged tuning

Japánba 2007-es modellként árulják, és 125-ösnek hirdetik
huu ti nagyon okosak vagytok ........... ott az oldalán hogy 150 -es matrica, és ha felmész a bikepics.com-re ott is ezeket a fajtákat cbr150-en néven találod meg és nem 07es cbr
De akkor mért van rajt hogy 150?Nagyon felcsigáztál ezzel a témával!!!