Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tessek ,van kép , de én nem szeretem mutogatni nem szeretem ezt a motort :))))
BTW hatterbe egy zsák krumpli! :)
Gondoltam nincs róla képed csak kiváncsi vok rá?
de 50 es , és anynira nem is angy csoda :)) elvileg hetvegen elviszi tuning szal addig nem elado , ha nem teccik neki majd utana :) habar nem hiszem hogy nem fog tecceni :)
az
Eladó??????????
97+98 , 2 gépbol van összerakva a verseny csoda :)
yaa hogy ez te vagy :D ok :) no para

egyebkent semmi közuk ahhoz h van e jogsim , meg le is b***nám a boltba hallod lerakok 1 millát erre meg ezek is kezdenek csesztetni :)Hálisten nem kérik egyebkent én is ugy tudom
Mateem felvettelek msn-re ha nem gond!
Igen csak 1 kereskedés van! És van szervíze is. Igy szerencsére nem kell messzire mennem
125R halason csak 1 honda kereskedés van?annak van szervize?
és nem szégyeled magad ????
ahoz hogy megvedd nem feltétlenül kell jogsi. tőlem se kérték. és az 1000-es szervízre is rendszám nélkül mentem (50-es ként ). és nem is mondott semmit az ürge.
Mateem és jogsi nélkül hogyan veszed meg? :o Mert amikor én vettem a CBR-t, rögtön a jogsit kérték *-)
Mateem. Milyen évjáratú az rs-ed?
Friss hirek ,informáciok!!!(ez itt a Danyubius rádioooo)
ugy nez ki hogy kedden mek megveni a mocit , 1 nap alatt megcsinalaj a csávo a frogalmit azt mondta , szoval ha minden jolmegy jövö héten szerdán mar meglezs az első 100 assa a picikémnek (L) :)

+ elkezdődött a kresszem, szal 1 kis idő és jogsi is van ,szoval a nagyobb motoros talalkakon is tudom garantalni a részvételem :)))) na hali
Bocsi a késésért csak mikor hazajöttem akkor még tanulni is kellett, és már nem tudtam felrakni a képeket. Hétfőn pedig diákigazgatóválasztásra készültünk, nem aludtam semmit, kedden délután mikor hazajöttem akkor lefeküdtem és ma reggelig aludtam ezért tudok csak most képeket felrakni..
Motoros találkozó Balatonszentgyörgyön a csillagvárban ;) Péntek - Szombat ! És éljenek a CBR-esek : ) Remélem addigra már nekem is megjön a motor.. talán már holnap :P
Ha jól emlékszek valaki említett gurulást az Euroringen. Ez engem is érdekelne! Mikor lesz meg mik a részltek??
Az a bws robogó vs. Bmw egy csöppet hasonlít az én eksönömre, bár én egy Seatot ütöttem ki, no meg egy Hondát....
Jaaaa az más akkor az közel lábtartó volt
Én 1szer vittem egy csajt és lábtartóig döntöttem. Akkor nagyon keményen mentem. Szegény csaj remegve szált le a 10. kör után Nem attól félt mert túl vakmerően mentem hanem azért mert félt a kanyarokban hogy elesünk vagy valami főleg amikor halotta h leér valami. Legalább is az ő elmondása szerint ez volt Azóta amikor őt viszem óvatosabban megyek
125R azt még tudni kell h utassal mentem
Ezek a mai autósok mind(tisztelet a kivételnek) ilyen bunkó parasztok!
Tegnap mi jöttünk haza miskolcról (én adee, rallyboy iylen sorrendben). Teszkó előtt járunk.(kétsáv kifelé 2 sáv befelé a városba, és van 1patka a 2 között, 100m rel arrébb.) Jövünk szépen a belsősávban, nézem viszapillantóban, rallyboyt és adeet megelőzi 1 honda (autó) de megy mint az atom, majd besorol mögém, mondom mingyéárt nyakara jön, (ekkor már voltl vagy 10-15m köztem és a padka kezdete között) az abarom, át a szembejövő sávba és megelőz, de megy mint az álat! Elmebeteg!
látom kezded döntögetni Keress 1 jó aszfaltos utat próbálj lábtartón motorozni és utánna nézd meg a gumit.... érdekes kicsit meglepődtem én is, de nem vettem észre semmi változást pedig én durván 30 percig folyamatosan lábtartón mentem de szerencsére nem kopottt el a lábtartóm