Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Képzeljétek mit láttam nemrég, egy robogóst elütött egy (barom) bmw-s. A robogós szabájosan ment de a bmw-s vagány csávó befordult elé. A robogós kb: 6-7métert repült. Ja és nyílt lábszártörése lett a robogósnak. Vigyázzon mindenki magára!!!
phúúúúúúú full jó öteletek.Bár a Kunmadaras eddig a legjobb, de májusban nagyon sokan vannak ...De mindegy!a "mindenki hoz magával egy motorost" se utolsó ! uhh kicsit fura lenne egy 50-essel menni sok CBR mögött . na majd ha nekem is meglesz ....bár még egy kicsit odébb van
Tegnapi gurulás...No coment...
Egy ilyen taliba én is benne vagyok!!!
Remélem nem csak én mennék Baranyából, mert ahogy elnézem egy Pécs környéki CBRest sem láttam még a Fórumon!!!

Télleg mi van veletek drága Baranyaiak, hol bujkáltok???
"mindenki hoz magával még 1 embert" ez naaagyon tetszik jó volt
egyebkent ha 20 felett jönnenk jo lenen ..csak itt forumon biztos lenne vagy 10 ember..na meg ha "mindenki hoz magával meg egy embert" akkor nem elsz gond xD
Streetfighter fejidomon én is gondolkodtam :) nemjön be ez a vékony orr , marmint hogy a feje vékony de a lámpa széles? szal nem jön igy be az orra, akkor inakbb legyen naked , leszedem az oldalat raakasztok egy bukovázat + egy street fighter fejidomot , és maris lehet menni a cora parkoloba gyakorolni xD
ismerösöm most vett egy karambolos CBR 125öt az elsö villát cserélte MBX 125 villára és NSR felnire! és a kormánycucc meg jó pár helyen talált pár "made in taiwan" feliratot a kormányrész anyagai naon puhák gyengék ( itt van a garázsunkba pár cucca) szal szinte csak a blokkja japán a motoron streetfighter fejidom és crosskormány lesz

tízenhúsz megfelel?
a lakóknak bedig: nyugodjanak békében....
hát remélem hogy nem csak tizenpáran leszünk mi hondások úgy 20on fellül már kibékülnék
Részvétem az ott lakóknak
Fasza hogy mindenkinek tetszik az ötlet!
Egyébként nekem is használt gépem lesz, és a tuningdobot pedig mellőznöm kell majd egy ideig, mert örülök ha a mocira futi a zsebből...
Az összeröffenésre visszatérve milyen király lenne... tízenpár cbr-rel együtt nyomulni... csak már ott tartanék...
Halljátok, nagyon tudom sajnálni a közelemben elő lakosságot... bazsy+cbr125.... juj...
benne vok..
Nem rossz 5let, egyetértek. Majd a szervezés szerintem könnyen fog menni De szerintem megoldható minden!
de sztem használt lesz sajnos de akkor is nagyon örülni fogok neki és vigyázzni rá. annyiből lesz jó hogy nem kell járatni pedig biztos nagy élmény lenne. Meg minnél hamarabb ezen dobot tok cserélni.
Melyik suliba jársz?Mert én szombathelyi vagyok.
Amugy télleg volt repsolos cbr 125 itt szhelyen, de nem tudom hogy elvitték-e.
na május elsején már én is cbren fogok trónolni
de mikor lesz az még ... már úgy várom
tényleg frankó lenne szervezni 1 ilyen cbr 125 talit. nagyon frankó lenne
Egyetértek én is. Jó ötlet lenne összekötni valamivel, mert akkor biztos hogy több embert érdekelne a dolog. Mellesleg szerintem lehetne csak úgy spontán összeröffenést is szervezni találkozó vagy egyebek nélkül. Ha jövőre valaki felvállalja hogy megszervezi (én hogy egyszerűen fogalmazzak nem túlságosan értek a szervezéshez) akkor már én is mint cbr-es mehetnék veletek.
egyszerubb lenne ezt egy nagy eseménnyel egybe kötni , teszem azt Május 1. --- Kunmadaras , motoros majális , 5000 néző 2000 motoros :D mondjuk oda szentem elég sokan amugy is lemennének ezert lenne jo otlet , emg ott van streetfight kaja pia minden ami kell :) és ott valahol megbeszelni egy talit ..erted? :)csak meg konkrétumok kellenek
hát nem.. mivel nincsenek nyitva Holnap próbáld meg Azt hiszem Szombathelyen van 1, Repsol festéssel, ha még el nem vitték *-) ;)
Nem leszek semmi jónak elrontója!
Na hi! Áááá valami fantasztikus volt a supermoto kecsón

Útközben azon törtem a fejem hogy kellene szervezni egy naaagy találkozót! Az összes 125-ös CBR-es tulajt a fórumon jelenlévőket és a többieket! Természetesen másmien mocival is lehetne jönni Lényeg hogy minél többen legyünk és minél több CBR-es A találka valahol az ország közepére esne hogy lehetőleg minél közelebb legyen mindenki számára. Mi a véleményetek??? Jó lenne ezt még addig megejteni míg viszonylag jó idő van! Tehát???
Szervezzük meg jó!?
Wááááá kösz ez jól esett!

De annyire nem megy még nekem, sem, még kellene pár km a seggem alá! Jah 1 jó tanács amikor úgy érzed hogy, mész és húú most nagyon jó, meg tuok már motorozni meg minden, akkor jusson ez eszedbe, és kcsit csavardd vissza a gázt, mert mikor valaki azt hiszi h tud motorozni, és nagyon vahánykodik akkor lesz a baj! Legalább is nekem mindíg eszembe jut.
De a Te és Rallyboy tehetsége kiegyensúlyozza azt a 15 lovat ilyen kanyargós útszakaszon