Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Biztos!nyugi belejösz, és menni fog a "kis 50es" .Én emg sehogy sem fogom bírni azért csak lassan két ménes, nekem meg azért csak 1:D (30paci vs.15... )
Jó volt, jól el is fáradtam. Megy a CBR utassal is... alig bírtam menni utánatok. de ez lehet csak azért volt mert még kezdő vagyok
Sziasztok!
Ma voltam motorozni Rallyboyyal, és Adee-val.MEg össze jött még a banda...(12motor).NAgyon álat volt.Találka S.Péter penny.4en vártuk és megjött a nagy csapat, beállás a sor végére---Szilvásvárad(road66hotel)---Szilvásvárad másik vége rétes----szomszéd, haja beszélgetés------Eger előtt valami hely(onnan vannak a képek)----Eger fagyi----mi (Adee Rallyboy, és én Lillafürednek a bükkön keresztül haza.) a többiek mezőkövesdnek, indultak és mineki hazafelé.Az az hegyi út valami állat volt gyahhhh nem találom a szavakat ÉS a motor utassal is mint az álom...yeeeeeeeeee Nah "csak" ennyi...
hát meg lehet ha bár én 3órával ezelőtt fixáltam le vele
jo neked :) én ma 4 helyre telefonaltam egy se vette fel...lehet nem vasarnap delbe kellett volna hivni öket? :D
ha meglesz a jogsim én is megyek jah és a cbr. De jó holnap már kezdem a jogsit.
mateem@freemail.hu nyugodtan :) és benne vagyok a gurulásba xD jogsi ide vagy oda, benzinnel megy :P
hali!
Mateem látom szerencsi vagy, ha meglessz a mocid gurulhatnánk 1et. Amúgy én tiszavasvári vok. Felvehetlek msn-re?
Sziasztok!

Lenne egy hülye kérdésem: a CBR-en tömlő nélküli a gumi?
A 130-as gumi nagyon megfogná a motort?
alig várom hogy meglegyen a picike :)) WÁÁÁ :))) lázban égek , lenyomom goyrsan azt az ezer kilométert és jön a Thunder dob ==))))
szép motor latszik hogy igényesen tartod rendbe :)
én kanizsára járok.. épp ezért jött jól most a moci.. nem kell 1:10et buszoznom reggel is meg du. is :P
Kóter nagyon nem jött be, ugyh. maradt a bejárogatás : )
nem rossz kis moci : ) Tetszik :P
szombathelyre járok suliba koleszos vok ugy hogy csak hétvégén tudok motorozni
de itt még nincs rajta a felnicsík mert nagyon koszos
lehetséges.. de a neved is ismerős az e-mail címed alapján : ) Suliba jársz még? Hova?
gilera mxr 125 egy fehér motor lehetséges hogy már láttad mert sokat motorozom arra felé
NSR hol vetted?
meglesz és milyen mocid van?
okok majd akkor írj emailt beketomi@freemail.hu
Hát.. majdnem hévízi.. sármellék :D De a meló ugye ott van hévízen, meg a tesómék is ott laknak.. :D A talit, amint meglesz a bejáratás, megbeszéltük : ) Tapolcán akartam eredetileg venni a motort, de nem volt raktáron : ( 2 hét múlva ilyenkor már szerintem meglesznek a km-ek.. : )
hello én keszthelyi vok majd gurulhatnánk egyet mondjuk nekem nem cbr em van de az nem gond