Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én nem a hungexpon vettem mégis 670volt az egész motor forgalombahelyezéssel névreírás stb + még 1 hónap biztosítást is kaptam pedig aztán most vettem idén
AndReW_CBR125R hévízi vagy????mert én tapolcán lakom, ami lószar nem távolság!egyébként bátyám CBR-ét is Balatonföldváron vettük anno, enyémet meg itt tapolcán!mikor az övét vettük még nem volt regadó mégis drágább volt mint az enyém, kb 30ronggyal, pedig aztán mind a kettő zsír új!
jaaaaa Én a motor.hu-n néztem a gépemet. VAgy még a használtmotorok.hu is elég jó, vagy az expressz.hu.
Sziasztok! A gurulás nem marad el!
Nekem is fekete szinű a motorom
Remélem azért 3-4hét mulva még nem esik le az 1 hó
ööö , ajanljatok egy jo honlapot amit sokan neznek ahol eladhatom a motorom / ruhám!
jaja
én még akkor csak álmodoztam, de májusban néztem egy nagyott mikor 770 lett
és tuning.. régebben tényleg 580.000 volt + reg. adó.. de nem csak a kiállításon, hanem a kereskedésekbe is :P Tudom, mert ilyet szerettem volna régebben is :P
Casco-t azért mindenkinek ajánlom.. főleg az első pár hónapba, míg meg nem szokja a motort :P Töréscasco kb 3900, ha friss a jogsid (3 évig), amúgy 3100. A full casco 6000 körül van, ami szerintem felesleges, főleg ha le tudod tenni garázsba és nem pesti vagy *-) :D
én a tükröt nem mert még szépet nem láttam hozzá és nem is kerestem
ya az indexet meg a tükröt mindenki le akarja cserelni
hát jah, én lehet hogy használtat veszek 1-2 évest már kapsz 500ért meg dobok rá egy kipufogót meg index csere aztán kész.
hu az nice ár , és igen köszi az infot , megallt a szivem amikor ovlastam a hozzaszolasod ,azt egy fekete van a boltba , rendelésre meg csak 4-5 hét mulva jön..addigra meghalok + leesik az elso ho :P
hát idén márciusban a motros kiállításon ami a hungexpon volt 100ezer forintal olcsóbb volt a CBR 580volt +reg. adó és nem ennyi mint most. Sztem nem kell kapkodnod. Pot télen egy nagyot esik az ára akkor éri meg. Főleg a hungexpon ami kiállítás szokott lenni kedvezményeket is kapsz.
Mateem! Ajánlom, hogy minél előbb tedd meg, mert azt mondta a srác, hogy a Hondánál már csak pár motor van.. ugye a tél miatt.. Balatonföldváron vettem, mindenkinek ajánlom azt a kereskedést ;) Korrektek! Repsol fényezésű, nekem az tetszik a legjobban : ) Fél országot körbetelefonálgattam, mire találtam 1-et :S
remélem nekem is meglesz hamar
AndReW_CBR125R , te hol veszed és milyen szinüt? (meg nem raktam le az előleget a boltba szal kb ha azt mondod hogy feketét és miskolcon lelövöm magam :D)
MiskolciHondás , Szerencsről vagyok , nincs olyan messze, van itt meg egy CBR es cimborám ,ham egyunk gurulni hozom őt is ha nem para :))) és én benne vok majd egy gurulásba :PP csak ham eglesz meg bejaratos lesz 1000 km ig , szal 80 nal nagyon nem fogok többel menni és 6 ezer lesz a max forudlat. szoval nem fogom tekerni mint süket a csengőt =)
valamint néztem baba dobot , 63 ezer ert!!!!Thunder , Odabassssz :) Janur körül lesz meg a jogsi , ha jol tudom mostanaba mar nem indul turnus..ha igen akkor meglesz 1 honap mulva, ha nem..akkor majd február fele , vagy tök mind1 mikor csak ha már nincs hó :) addig nem nagyon vagánykodok 30-40 km re ^^nem lenne kellemes 40km t tolni xD
valamint ez a kipufogo 2lóerőt huz azt neztem...13 Lovacskánal az meg jocskán számit...és a hangja is odavág nagyon csunyan :::)))
mihelyt legurulum az 1000km t rakom fel rá azt a dobot :) nagyon kiváncsi vagyok csak jot hallottam rolla
de én minden nap letolok annyit..minimum 8-) suli oda-vissza annyi.. buszozni meg a ló*asz se fog, ha ekkora fogyasztással itt lesz a motor : ) hévízen egy vendéglőbe konyhai kisegítő vagyok valamiből fenn kell tartani a motort, igaz? no és persze a bulikba se árt, ha nem üres pénztárcával mész : ) Ha péntekre lesz kész a motor, szerintem már hétfőn vinni fogom a kötelező szervízre : ) mivel hétvégén nincs nyitva a kereskedés :D Hazaérek melóból, nem aludni fogok, hanem motorozni... gyáááááárekek.. mostanában ennyire még nem vártam semmit, mint ezt a motort :P Ti merről vagytok? Majd egyszer egy talit be kellene szervezni : )
akarom mondani Szilvásvárad
tényelg ha valaki akar jönni gurulni akkor holnap: SAjószentpéteri Peny parkolóból indulunk.10:15 van találka. cél szilvás, onnan meg elválik...
egyébként nem tudom ti hol teszitek le a jogsit, de nekem az A1 összesen 43ezer Ft-be volt orvosi vizsgálattal együtt ami köztudott hogy 5ezer Ft szal nekem ez a 43ezer Ft mindent takart, és nem saját motorral tettem le hanem az autósiskola motorjával!
anno az M se volt drágább mint 32ezer Ft!meg itt az autó is ha átmész mindenből elsőre akkor kb 100ezer!
nem azért nem kell kresz neked az A-nál mert 2 éven belül csinálod, hanem azért mivel az A1 is már a nagymotorok közé tartozik és úgyan az a kresz vonatkozik rá, mint a nagy A-ra vagy akár az Akorl-ra!
a melegításről meg annyit hogy hülyeségnek tartom hogy ne induljon el vele még, a kresz is azt írja hogy úgy kell bemelegíteni hogy nem álló helybe járatod hanem menet közbe persze olyankor ne pörgesd csak szépen lassan kell menni és már 5ezernél váltani, mész vele úgy kb 5-10 percet és kész is a melegítés nem kell fogdosni a motort!
a bejáratást meg a szervízkönyv 500km-ig írja de az hülyeség, én is 1000km-ig járattam és 6ezernél jobban nem pörgettem, ezt javasolta a Hondás srác, de így max 80al ment 6.ba, de volt mikor csak 1,8at evett
Mateem!
Szia Én is majdnem miskolci vagyok(majdnem), mad szólj ha meglesz a motor, jogsi van már?Majd mehetnénk gurulni akár...
Szoa vagyok!(még maradok is 1 darabig)
MiskolciHondás ha itthon vagy akkor irj már egy sms-t hogy meddig leszel msnen hogy megbeszéljük a holnapi dolgokat, mert most megyek ki és ettől teszem függővé hogy mikor jöjjek be. Köszi
Hali!
Én is (majdnem 20km :P) miskolci vagyok , és ha minden jol megy 1-2 hét és megvan a fekete vadiujjjj Cbr 125 ösöm wááá :)))) szeretnem csatlakozni a forumos Communityhez :)
valamint szeretnek erdeklodni kipufogo irant, mert rendbe van igyis a gyári dobbalis állat egy hangja van ahoz kepest hogy 125 ös a gép , csak tegnap elemnt az utcán melletem egy srác Arrow kidörrentővel , és kb beszartam olyan hangja volt , valamint egy otthon csinalt inox kipufogot is hallotam neten , és kb annak is a hangja a ilyen WÁÁÁÁ behalok tipusu :)) kicsit torzit a garázs de akit erdekel hallgassa meg [^|^]

video.google.com/videoplay?doc...

szal valamint ilyet szeretnek én is összehozni , hol , és milyen áron elhet ezt emgtenni ebbe szeretnék segitséget kérni-