Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Holnap Supermoto verseny a kecskeméti go-kart pályán. Akit érdekel jöjjön el és az is akit nem én ott leszek
napi 100km? nem rossz. nekem eddig a csúcs a napi 800km, de ezt remélem hamar megdöntöm

amúgy mit dolgozol? csáó
csá
1,5 - 2 havonta hordhatom szervízbe.. az érdekes lesz mert napi 100 km tervbe van.. kösz az infot : ) majd még zaklatni foglak, persze ha nem gond : ) most megyek melózni.. bye-bye
jó sokat elkérnek
Ez attól függ hogy az adott km-es szervíznél mit kell kicserélni. Nekem ha jól emlékszek akkor az elsőnél 3ezer Ft körül volt másodiknak 7ezer harmadiknak meg 5. 12ezernél kíváncsi leszek mennyit kell fizetnem
mennyi a szervíz díj??
Időben az csak tőled függ km-ben meg elsőnek 500 utánna 4000 és ezután mindíg 4ezrenként
mekkora a szervízintervallum időben illetve km-ben?
egyre jobb hírek.. csak legyen már nálam a motor.. sztem 1 héten belül meglesz a bejáratás : )
776.000 a motor, a forgalomba helyezést átvállalták, plusz a ruha 80.000 - 10%, mert készpénzben vettem a motort, és ugyanott hozzá a ruhát : )
Igen van tároló rekesze! Az anyósüllésalatt. Kulcsal nyitható. van 2 kampó is amire a sisakot lehet akasztani így zárható a sisak is. 2 sisak zárható le.
oké, és mennyi lesz a cbr???
már megrendeltem a CBR-t, szal marad a kézben hordás.. ez van.. azé" kösz : )
hát a hátsó ülés alatt van egy annyi hogy pénztárcának elég. Amúgy ha cbr-t veszel a kezedben kell hordenod a siskát. Max tom ajánlani a honda ns1et amiben van sisak tartó. Oan az én mocim is.
bazz.. azt el is felejtettem kérdezni.. tárolórekesz van a CBR-en? Ülés alatt pl.. Mert az nem yo ötlet, hogy mindig a kezembe hordom a sisakot.. pls, válaszoljon valaki
Az XT alsó fordulatszámtartományban erősebb nyomatékosabb míg a CBR a felső fordulatszámtartományban produkál jobban. Az XT jobban elugrik rajtkor de ahogy a CBR 7000-es fordulatra ér lehagyja. Mivel pörgősebb mint az XT így gyorsulásban a CBR a jobb, viszont kanyarokból ő jön ki jobban.
bazy itt vagyok nem messze.
MiskolciHondás ha van még hely akkor én is elmennék holnap túrázni. Majd írd meg pls hogy hol és mikor találkozunk, vagy ide vagy este leszek MSN-n 8 után. Köszi
125R amikor mentél az xtX vel. jobban gyorsult mint a cbr?
Tiszeteletem!
Én az M-es jogsit 38 ezerért csináltam tavaly év elején úgyhogy elviekben az elsősegélyt megúszom.
Nincs közületek olyan aki Százhalombatta környékén lakik? Csak mert 95% hogy tavaszra meglesz a cbr-em és jó lenne hasonló gépekkel együtt motorozni. (mellesleg tuti hogy nagyon furcsa lesz egy dt után.... ami egyébként eladó!!)
De mi van akkor ha 17 és 3/4-ed évesen csináltad a kresz-t akor beszoptad..
kösz az infot én megteszek mindent, h minél jobb állapotba legyen a későbbiekben is a motor.. de nehéz lesz, az biztos.. Casco-t azért a biztonság kedvéért kértem hozzá Érdekes lesz vele a motorozás, főleg Yamaha Jog után és még azt valaki el tudná árulni, hogy a szervizintervallum mekkora időközönként/km-ben?
Azért mert 2éves A1-es gyakorlattal elkezdhető 18 évesen is az A és ugye 2 évre hosszabították a kressz "tartóságát" és így ha nem lépem túl a 2 évet akkor egyből rutinozhatok nem kell megismételnem a kreszt.
ah bazz 5 perce mentem haverom zsír új K7 es DRZ-jével :D volt 1 kicsi halálfélelmem:D