Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

125R itt vagy?
125R! Látom te reális tapasztalataidat írod a CBR-ről, úgyhogy cimborámmá fogadlak!
Peti! ha te 4-edik fokozatban már 120-al döngetsz, akkor cseréljünk motort, még rá is fizetek!
Jááááhhhh meghalok.
Jövőre tutira lesz CBR-em és ha minden igaz tavaszal.
És apum mondta az ő szava pedig törvény
alíg várom már...
CBR125R
Sajnos szarul lett felvéve Amúgy jó hangja van, de így nem jön le a basszus
125R ha vagy szólj msn-en
jó hangja van de inkább egy ttr 250 jut eszembe róla mint egy CBR 125 amúgy naon fasza hangja van
amúgy itt a hangja
Nekem ilyen sportdobom lesz:
de kurva szép hangja van valoságba a miénket nem is hallani mellette meg jol is néz ki
aha van 1 ovális 2 csövü dob nem a gyári hangja
Van valami spéci kipuffod? vagy ez csak a gyári kipuff hangja?
csak az a baj hogy a telefon nem adja vissza olyan szépen a hangot de szerintem jó a video
www.outlawbikerz.uw.hu ott van a cbr-em hangja sportdobbal csak este lett csinálva a videó ugyhogy csa k a hangja a lényeg
Kalas neked milyen mocid van?
125R vazz kimentem volna főutra csak tesóm volt a gépnél shitt :D
Én egy REMUS dobot halottam már szólni a cebresen! Na az dúrva. Naaagyon szépen szólt. Akkoriban 70 000Ft volt csak a dob most vagy olsóbb vagy drágább vagy maradt ennyi Én ha lenne rá lehetőségem tuti olyat raknék rá! De vannak más dobok is de én csak ezt tudom biztosra majd a többiek kiegészítenek....
Ennyi észt Amennyi eszük van el is hiszik

Valameikőtök mondta h menjek át vadkertre. Na most indulunk haverommal. Egy kék yamaha xtx és egy piros-ezüst cebres oan fél 6 fele már ott leszünk.

Szééééles utat
Köszi az adatokat! egyébként egyrészt nem akartam vitát szítani, és vagy 15 oldallal visszább is olvastam. De van ám még kérdés!!
Egy olcsóbb tuning-dob ami azért fasza hangot ad, mennyibe fájna nekem egy cbr-re?
háNAh
eza CBR50 felirat beszarás
itt egy pár kép a mocimrol,de még akarod kis tükröt kis indexet vmi szép kormányvéget meg egy 14-es fogaskereket
Felni csík nem tudja valaki mennyi rá!!!
Én most vettem Bejáratos Kétszemélyel 100 át ment tovább nem húztam
bazeg! h a fenébe lehet vkinek 120 a vége?? 4-be leforogja bazeg