Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nokia PC Siute
nekem amugy semmien motorom nincs kezdjük ott :D
Aha, de mi annak a proginak a neve a nokiásnak egyszerüb ha azt letöltöm mond meg a nevét lécc.
Telefonhoz való lejátszóval megtudod nézni. A nokiához adnak cd-t amin van progiamivel megy. Vagy esetleg átalakítod avi-ra és tod nézni bármivel. Persze ehez is progi kell.
Csőő megtod mondani mien lejáccoval tom lejáccani ezt a .3gp formátumót???
és akkor mivan ha robogó?
Arra hogy a városi forgalmati kismerje tökéletes egy robogó.
Gondolom nagyobb CCMben már ő is váltósat akar
Erre inkább nem mondok semmit...
robogó....
nekem van egy tippem!!
(én még nem hallottam aeroxot dob nélkül, de elbírom képzelni )
tönkre
ez igazi szempont h dob nélkül mi megy korább tanükre...
Nem vettem annak!
Igen a 2T ien használat mellet lehet h megadta volna magát. Épp ezért vettem 4T-t
Nem leszólni akartalak, mert annyira nem értek hozzá, bocs ha annak vetted. Szerintem is kell rá dob.
mellesleg egy 2 T ennitől dob nélkül fullra kimúlt volna....
Tény hogy nem tesz neki jót, de ez az 1 alkalom (mivel azóta nem csináltam) és az a pár perc nemigazán befolyásol semmit. A nagyokosok akiket ezzel kapcsban megkérdeztem azt mondták hogy 4T-nél ennyi nem oszt nem szoroz, viszont ha órákon át nyélgázon hajtanánk akkor eléggé odalenne, bár ha utánnaállítanánk a karbit akkor elképzelhető hogy nemannyira. Tény h valamilyen dob mindenféle képpen kell rá.
Ti tudjátok mennyit megy, én ezzelkapcsolatban nem vitatkozom. (majd jövőre... )
Viszont nem vagyok benne biztos hogy olyan sok jót tesz a motornak dob nélkül félperceket leszabályzásig tépni...
Ja, és megint csak kösz!
Javítok! 4-ben 120km/h! az előbb 10ezres fordulaton lévő sebességet írtam. 5-ben így 130-ig elforoghat de ezt még nem próbáltam egyből felraktam 6ba h ne kínozzam annyira
A különböző adatokra visszatérve teljesen felesleges valótlant állítani hisz az a személy aki érdeklődik ezek felől és netán vesz egy ilyet akkor úgyis tapasztalja a valósat! Azért azt meg kell hogy említsem hogy a bejáratástól függ hogy a későbbiekben hogy teljesít a vas. Most így 1 éves használat után rájöttem hogy jó lett volna 1500 vagy 2000km-ig járatni. De majd a következőnél majd bepótolom
Itt is Videó !! 3gp a formátuma! Nem nagy valami ezért alaposan kell figyelni a képet! a hangja meg nem olyan amiennek hallatszik azért mert a teló amivel csináltam túl közel volt és nemigazán bírja a közel 120dB-es hangot Szóval alaposan figyeljétek a feketeséget
Mindjárt adok 1 linket amin az egyik videóm lesz! Előjáróban annyit hogy: este, dob nélkül, kék csóvák
Nekem is megy 5.ben 120at! 3: 100km/h, 4:110km/h, 5:120km/h nekem ilyen adatim születtek. 6.ban már csak tartani tudom ezt a sebességet ha szélcsend van akkor meg 130-ig felmegy. Alattam enyit tud. De ha már mindenkinek más más eredményei vannak akkor arra vagyok kíváncsi hogy kinek hol tilt????
Jó hangja van csak azt mond meg mért szakad meg a világítás időnként?
Köszi a hangokat!!!!!!! Ha valakinek van még, az küldhetne! nem sértődnék meg!
egyébként nagyon is tetszik mind a kettő amit eddig hallottam.
nincs rossz hangja, csk qrva korán letilt.
Már várná az ember, hogy felpörögjön, aztán már vége is:(
hondarepsolnak is ugyanennyi,érdekes,meg mindegyiknek cbr-nek itt nálunk!!akko?
rosszul irtam : melegitésnél volt a gond?
húhha de nagy szája van vkinek hol laksz? szabolcs megyéhez közel? ha igen talizzunk és nézzük meg ,3-ba:100- 4be :120 5-be 132!!! nem gondolod h csak a járatásoddal meg a idegenkénti melegitéseiddel volt a gond? és a miatt? ennyi