Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Télleg sok mindent összehordtok itt a cbr végéről Főleg azon akadtam fel h 140-nél 10000-et forog... nekem 130-nál pörgött 10700 körül.... áttételt cseréltetek? vagy hátsó fogaskereket?
tény h valamenyit csal az óra... pl az enyém a 125-ös aprilia mx-hez képest (digitórás) 3-4km/h csal, yamaha xt x hez képest (ugyancsak digit órás) 6-7km/h csal.
Különben is, erős hátszélben minden lehetséges!!
Attól függ melyik. Elvileg a gps 0,1m/s pontossággal megmondja a sebességedet. Egy jobbfajtát be lehet állítani, hogy kiírja a legnagyobb elért sebességedet.
Ezen a képen pont a terveim szerepelnek
1.Repsol cbr 125 R
2.Repsolos kabát
3.Narancssárga felnicsík
hali

a cbr 125 r vége 140 km/h akkor 10 000 forog. de nem bejáratosal kell megnézni menyit megy mert
az nem visz ki. a GPS meg kamuzik mert 5-10km/h kevesebet muttat amenyivel mész.
én mértem má meg és 140 - a moci a gps meg 128-at mutatott.
nem anyira online a gps -es. az csak arra jó hogy megmutatja a jelenlegi poziciodat enyi.
amugy kb 12 sec 0-100 : )
rábaring
fyrgi
Egy GPS el hamar utánna lehetne járni, ki mond igazat, de szerintem egy 15 lóerős hajszárító végsebessége valós 120km/h nál nem lehet több.
Bocsánat, ha valalki lelkébe belegázoltam.
itt a városba is van egy pár CBR és azt rebesgetik h 140 et is mentek már vele
én erre nagyon kiváncsi vok.sztem nem mennek annyit.bocs akinek majd ez fájni fog ! 2Takt !
Na szal, enynit erről a 130-140-ről, hogy, voltak itt nemrég cbr125 ös gyerekek. És mentünk utánuk. Srác mondta, hogy végtempón ment végig, befeküdt, és 130-at mutatott az órája. nekünk 114 volt a max 600RR-en. és végig ott mentem rajta.
király lenne bemérni ténylegesen azt a 130at
Nekem is sikerült már vele mennem 130-al Az M0-son! Maradandó élmény De az a tetű autós a fenéért nem akart lehúzódni így vissza kellet lassítanom 80-90re
Nekem megy 130at is!
Nics itt valaki repsol 125-s hondával, és Múcsony környékén lakik.
bocs bazsy elírtam a neved
bazy olvas vissza és mindent megtudsz.
Mert megint balhé lesz ebből, szóval olvas vissza.
Hello!

Az enyémnek 120 a vége.
14 LE gyárilag úgyhogy nem egy erőgép, de amire tervezték arra tökéletesen megfelel.
Tiszteletem!
Lehetne egy két intim kérdésem? Ha nem, hát csalok!
Mennyit megy a cbr minden tuning nélkül alapból?
No és az igaz, hogy olyan nagyon gyenge a kicsike?
Előre is köszi!
Na ebben benne vagyok!!
Ki tudja milyen idő lesz ezután már!
hát én most az 125re törekszem és egyre kevesebbt tok motrozni :(
mert tanuolk meg minden
23-án v 24-én EURORING. remélem most már jöttök mert állandóan minden jóból kimaradtak mostanában..... se túra, se pálya...
aha biztos.
nincs videó???
itt mindenkinek szabályoz a cbr 125je??? debibe egy srác tiltatta az övét annak iszonyat jó hangja volt!
Mi lesz Szilvásváradon vasárnap??
Mi ez a punnyadás??????
Hahóóóóóó emberek!!! Motorosok!!!!! Mindenkimotorozik csak én nem??? a fene gyorsan teszek ellene
Az XT-v van visszajelző lámpa a m,űszerfalon sárgán világít a tank jel, ha világítani kezd akkor jó esetben van még 2 liter a tankban azzal eltudsz menni a kútra...
A haveromnak szarakszik a lámpája és múltkor is úgy kellet elhúznom a kútra mert megált a vas Persze ez nem széria hiba csak teszt motor....
A CBR-emet meg majd max jövőre adom el de még ez se biztos, de akkor is szalonba adom be a másikba beszámítva! Szal ott kell majd (remélem) keresni!
xt-n van benzin mennyiség jelző?vagy belenézel a tankba és meglötyögteted?
A Kicsi 10 én volnék, csak apa nem léett ki a címéből.