Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Termeszetesen az ar magaba foglalja a fenyezest, osszerakva. Szerkezetileg mar most is hibatlan.
az oldalidomok, indexek, sarvedo meg nincsenek rajta. Egy reszuk ezeknek meg uton van hozzam
A kepek
Megvannak a kepek, de kerlek a fejidom szinet ne kritizald. A szerencstlen akitol vettem egy gyari keket, mit az enyem lefestett szerintem sajatkezuleg ilyen gyonyoru zoldre. Majd a fenyezom megoldja
konkrétan mi bajod a gumival?
Szerintetek mekkora karbit érdemes rá venni???
és ilyet hol lehet kapni??
ime a tunig kitt kép
csá irtátok hogy rendszer kell a cbr-re úgy az igazi hát nekem csak 1 ovál dob van rajta és sokkal jobb alúlról de hogy a legjobb legyen hozzá kell álítani a karbit is
Tegnap voltam motorozni haverommal. És hát 1 dolgot el kell mondonom. MAgyarországon nagyon jók az utak! Kb75-75tel belezargattam 1 krátrebe(kátyú) (másikat kerültem ki...) Szerintem a kép magáért beszél! (a másik oladal is ilyen)

U.I.:Gumiról meg nem beszólni, nem én koptattam ilyenre!
aha biztos jó volt a demonstráció de mi arra nem tudtunk elmenni. De ez is nagyon jó volt.
Én is , én is!
Az se rossz, de én ma olyanon voltam ahol 12ezren voltunk!!!
Ma reggel 8órától egészen d.u.-ig Száguldozó barátommal motoros talin voltunk. 2 felvonulás volt és a nap végén kihirdették hogy 161 motor vett részt rajta. Az egész CBR-rel családal találkoztunk és hát persze több száz féle motor volt még. Tettem fel egy pár képet a mocimról meg Száguldozó-éról.
Azért egy jó kis buli volt. Jah és gratula a szervezőknek.
Ha valaki tud cbr 125-ös videót amit saját maga készített, az vegyen fel msn-re vagy linket írjon kösz mindenkinek
hetfore csinalok, mert hetvegen nem vagyok net kozelben
nem tudnál róla képet rakni?
Az is hozzajon meg a dologhoz, ha valaki rendszamot akar ra, akkor a regado 95.000 + vizsga + bizti whatever. Persze mar csak ha akar
meg elfelejtettem, a bal es jobb also idom hianyzik mar csak rola.
Persze hogy serult volt, de nem hajtogatva volt, ha erre gondoltok. Oladaln nekicsuszott egy oszlopnak, ami szettorte a fejidomot. Azota vettem ra egy teljesen feidomot, oldalidomot, fenyszorot (csak gyari eredetit). Tegnap kapott egy uj lanckittet fogaskerekekkel meg 1 uj aksit is. Ja gondoltatok makulatlan.. sorry. Magamnak epitgetem mar egy ideje de sajna most masra kell a penz. Persze ha nem viszik el jo lesz az meg szeretem. Kicsi konnyu, keveset eszik, jo lesz az asszonynak.
Fogadjunk, hogy a külföldi papirok miatt ilyen olcsó!!!
vagy kétszer????
lehet hogy össze volt hajtogatva egyszer
Mért olyan olcsó?