Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ha itt tartunk én is halasi vok
hi 125R én is halasi vagyok, de még nincs cbr-em
amúgy szoktalak látni
Ha a motor érdekel akkor nem ugrok át hanem átgurulok
1szer bizti megyek arra fele nézelődj és hátha meglátsz:D
Kalas én meg Kunszentmiklós-on lakom. Itt laksz nem messze.
125R átugorhatnál vele vadkertre mert megnéznék 1 ijen motor mert tervezem a vételét
Kössz, nem rossz 5let Attól hogy még valaki tud motorozni ugyan úgy kockásodik a hátsó kerék... Főleg ha sokat mész egyenesen és nem döntögeted a motort olyan sűrűn.... Nálam is fellépett ez a fajta problem. de mind1.... Mjad ha lesz pénzem kimegyek pályára és csak a gumi szélét koptatom ja meg a lábtartó koptatóját
"Ki hogyan oldja meg a gumi kockázódását?"

Javaslom tanulj meg motorozni

gabor
A stoppe (madzsarul elsőkerekezés ) kinek hogy megy? Én már 60-ról királyul felveszem és sirályul megállok vele.Valamiért e sebesség felett nem megy csak megcsúszik a kerék... Félelmetes hogy mennyire beesik a fékkar... Valaki rakatott már fel fém fékcsövet?? Ha jön össze lóvém ez lesz az első amit rárakok! Egykerék valakinek?(hátsó) Nekem nem nagyon megy igaz nem gyakorolgatom mert eszi a láncszettet mint a fene ja meg az első telót is Arról nem is beszélve hogy ez miatt égett ki az egyik izzóm elöl Lassan gumit kell cserélnem hátul mert kezd eltünni a minta és egyre jobban csúszik... Ki hogyan oldja meg a gumi kockázódását? Én mostanság csak a szélét égetem de valahogy lassabban akar kopni mint középpüt ha égetem lassan majd elfogy ha meglesz az új gumi a mostanit csontra lefüstölöm, kidurrantom ja és ezt mind felveszem
Én észre sem vettem hogy mi lett a felnivel, haver vette lészre, és még mikolcról hazajötem vele, semmi gondd nem volt (pedig a káty után még vagy 2km et metem 2 személyjel).Észre sem leht venni h valami volt.

125R Az első sárhányón az a fekete lánygnyelv nagyon király!
Ne ijedjen meg senki! a képeket valamiért gyalázatos minőségbe mentették fel az oldalra! Azért ien göcsörtös minden ív a képeken, de főleg a felnicsíkon látható. Elsőnek meglepődtem én is de mikor megnéztem az eredeti képet megnyugodtam h csak rontottak a minőségen....
Gondltam rakok fel 1-2 képet
ledekkel kapcsban: annyi az egész hogy a gyári helyzetjelzőt levágtam róla, (persze hagytam rá 2-3 centi vezetéket a foglalat után h ha leadom a mocit visszarakhassam) azután fogtam egy 16-os vékonyfalú villszer csövet vettem 3db 5mm-es piros és egy 5mm-es fehér ledet ezt össszekötözgettem kör alakban elrendezgettem és ráhúztam a csövet majd egy 3 állású kapcsolóra rákötöttem. Képem még nincs róla de majd 1szer lesz...
a gurulással: nemtom hogy alakul a 7végém. Pénteken térjünk vissza rá!! Most ez a buzi suli leköt....idén érettségizek éshát kellene valamit tanulni nincs kedvem megbukni
Hali! veressj@yahoo.com ez az MSN is
Udv. Janos
125R akkor össza futhatnánk hétvégén ha gondolod mert megyek Szabadszállásra motrozni majd.
Azok a ledes cuccok érdekelnének részletesebben képeid vannak róla??
Így kicsit visszaolvasva látom sokan vagyunk mi CBResek:).
Kicsit magamról:
tavaly vettem meg a 125öst piros ezüst színben, azóta került rá piros felnicsík (mellékesen jegyzem meg h nagyot dob rajta érdemes rakni rá) Már 8860 km környékén van benne (csak idén nyáron hajtotam mivel tavaly szeptben vettem akkor nem volt jó idő motorozni). Raktam rá 3db kapcsolót amivel a világítást lehet ki-be kapcsolni, hamár gyárilag nem tudták megcsinálni, kicseréltem a helyzetjelzőt ledesre 3db piros és 1db fehér led, a második kapcsolóval ennek a színét lehet váltogatni, a harmadikal pedig a hűtőventilátort lehet direktre kapcsolni. Gumifüstöléskor jóljön csak sajna kevés így is gyorsan felmelegszik...
Voltam szilvásváradon vele sirokra akartunk bemenni a talira csak elmosta az eső, 1szer voltunk a mátrában is, azóta is tervezzük az ismétlést annyira jó volt... Voltam a kecskeméti gokart pályán (tudom nem nagy hely, de ez volt akkor elérhető) jót motoroztam ott is. A lábtartóm jónéhányszor húzta az ívet az aszfalton, természetesen nem esés miatt hanem a döntés miatt....
ja és Kiskunhalasi vagyok
röviden ennyi
széles utat... pá
És nem ráz vagy nem mentél még vele?
Kikapalpátuk, majd újj gumilval, kigörgőztetjük, nem olyan szörnyű mint látszik.
A felniddel mi lesz?
Gurulhatnánk vmikor egyet, én pl lehet hpgy megyek vasárnap mátrába motorozni
Halihó sorstársak Most bukkantam rá erre a fórumra... Azthiszem sokat időzök itt el
grat
Gratulálok hozzá!!
Megvan a jogsim! yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Janav!

Lécci adj egy mailcímet! De mégjobban örülnék 1 MSN címnek...