Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja elfelejtettem, 280-ert van a 2004-es cbr125
Az úgy jó ha őszi szünetben elkezdem a KRESZ-szet Téli szünet elsősegély tavaszi szünet pedig gyakorlati? kb kifér a kresz + elsősegély 2 hét alatt? vagyis csak a szünetekben, a gyakorlati mennyi idő kb?
rosszul értelmeztem a mondatot!értem már grat a cucchoz!!
Hát,megtetszett nagyon az rs,hungaroringen voltam rs suliban,meg rámentem a pályázásra és oda meg nem megfelelő a cbr,városban meg robogózok..tehát feleslegessé vált.
Háát nem én vettem hanem apáék...
Modna apa ha már iyln motor, akkor kell rá normális cucc, én meg nem tiltakoztam, mebentünk a bolta, megtetszett, jó is volt olcsó is...
hogyérted ezt hogy "kaptad"??
látom RS-re fáj a fogad
Az úgy jó ha őszi szünetkor elkezdem a KRESZ-szet Téli szünet elsősegély tavaszi szünet pedig gyakorlati? kb kifér a kresz + elsősegély 2 hét? vagyis csak a szünetben
Sziasztok!
Ezt nézzétek milyen cuccot kaptam a motorhoz! Nagyon király!
Ez fantasztikus ...rossz házszám CBR topic
Láttam ma délután egy 125 ös 06" -os RS-t Kiskunmajsán
Milyenre akarsz váltani, vagy miért adod el?
Sziasztok!
Erdekel valakit egy 2004-es 125-os CBR nemet papirokkal
kb. 50-60 CBR clubossal megyek.
És kivel jössz, vagy mi? megbeszéltetek valamit?
Én is megyek.
norrison kivül innen senki nem jön a holnapi tüntetésre????????
Tudnátok mondani 1 honlapcímet ahol teljes rendszert találok?
Mert a gyári rendszer be van szűkítve és ha lecseréled ahogy mondod "jobban áramlik a cucc".
akkor neked mért nem rendszer van?
sőt van akinek full rendszer van??és amúgy a rendszer miért jobb a gyárinál?kevesebb fojtás vagy (lehet hülyeség) jobban áramlik a cucc vmiért?

tényleg Rockandy!kész van már a 18LE -s paripád?mert ha igen akk majd ( ) beszámolhatnál!
Nekem van egy cimbim (most a suli idő alatt nálam tartja majd a paripát szal két CBR-em lesz ) szóval neki teljes rendszer van fönt és állítása szerint 145-re nőt a vége sima leejtő nélküli úton. Szal a teljes rendszer nem rossz ötlet.
Én megklérdeztem az okmányirodában, azt mondta a csaj, h van aki elfogadja, van aki nem. De az a papír nem okmány, tehát szabályszerűen megbüntetehet.(nem az a aköcsög aki megbübnet, hanem az a rendes a ki nem..., engem már előző jogsinál engedtek el olyan papírral)
És pl egy leovince rendszertől nől a vége?
Igen, elég sokat számít alacsonyabb tartományban, nyomatékosabb. Végsebességet nem növeli viszont. Érdemes rendszert tenni ha már költesz rá.