Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

és teljesítmény szempontjábó volt valami változás?
Nekem benne volt az alkuban, szal nem tom pontosan, de olyan 60 körül mozpgnak, de abból én alkudnék.
az ami neked is van ugye. és az mennyi píz?
Ha supermotos hangzás bejön akkor Mastek kipuff!
okés
vegyél fel msn-re aztán adok címeket meg videókat.
hali mindenkinek. valaki tudna nekem segíteni mert szeretnék venni valami sportpufót a cbr-re, de nemtom hol lehet venni és hogy milyet. valaki mondjon már véleményeket arról ami neki van. előre is köcce.
köszi arik vagytok,
igen en is elf full szintin gondolkodom. de nem tudom mivan benne ugyhogy csere lessz.
Én a full szintetikus Elf olajra esküszöm! 4000km-t ment és még mindíg olyan mint amikor beöntötték.
hát sztem Repsol vagy castrol
fiuk hülye kerdes, lusta vok vissza olvasni!
segitsetek: milyen olaj kell a cbr-be??
Rendőr függő, de hivatalosan nem lehet.
ööö...Z3 ha jól tudom akkor neki van már jogsi, csak nincs kézben!papírja van róla!!most mit csinálnának vele?? ezért nem büntetnék meg....hallottam már ilyen esetet, és nemvolt semmi baj!de ezt csak írom, mert így tudom, ha tévedek akk szólj!
hali meg kaptam a mailodat vissza is irtam. okés amit írtam ?
Látom az utána olvasás nagyon nem rősségetek...menj nyugodtan de akkor nem lesz jogsid,ugyanis fokozott ellenörzés lesz,ha úgy tetszik razzia!!(ez nem ellenünk irányúl egyszerűen egybve esik a rendezvénnyel)
nemazért írtam, csak hát nemtom tudod-e, ez előző pár napban lehet páran megutáltak, és leakartam előre tisztázni, hogy ne legyen félreértés, tod hogy én kioktatlak téged stb. stb...ennyit akartam
de menj nyugodtan pestre ha akarsz, szerintem nem lesz para úgyse!
további szép napot mindenkinek
akit érdekel. mit szólnátok egy euroringhez 23 vagy 24-én? egyenlőre szabad a pálya euroringen és reméljük a legjobbakat h ha lesz is valami akkor motoros nyiltnapokat írnak ki... jamal, schreibercsaba meg én biztosan megyünk jó lenne ha már jönnétek!
csak h mindenki tudjon előre szervezni!
szokott innen a CBR esek közül járni vki a mátrába?vagy vhová a hegyekbe?
Nem fosok, a kicsivel (ns1) 2000km et mentem jogsi nélkül, a CBRrel kb 800at, de azért innen felmenni pestre necces.Hétvégén megyek havert meglátogatom, akkor, de a megyében maradok Már mibírom ezt a kicsit.
Tom h nem szóltál be, semmi gond.(Gyóóóóó milyen rossz már ezt is írni kell h nem sértegetni akartalak, nem vagtyok én oylans értődékeny! )
MiskolciHondás!!!ne fossál már ennyire!mitől félsz? menny nyugodtan motorozni!ha megvan a jogsi mitől félsz???hány ember megy jogsi nélkül, és semmi bajuk, még élnek!nem kell ennyire parázni!!
nem beleszólok, de szerintem ez már túlzás....meg az átmeneti nálad van, és kész!(azt mondják nem mehecc vele, de lefossák)
Nah még 1 hét és meglesz a jogsim yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Még 1 ok amiért ahétvégét várni fogom
Nem megyek tüntetni (sterintem addigra nem jön le a jogsim... )
Hello Újra itt na mutatok nektek egy fasza oldalt az az új CBR es ülés kurvára tetszit ECSÉM


www.unlimited-power.net/franca...
itt ki rakot a CBR-re hátra 130as gumit??? amúgy repsolos honda volt
úgy fogalmazok inkább, hogy más piákat részesítek előnyben inkább....bár lehet norrrisnak van igaza
Szeptember 15.én kezdem a tanfolyamot (A1)!!!
Végre lessz jó kis rendszám..........