Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egyre jobb a Fórum!!!
Még, nem szereti!
miyen ember vagy-é te, h nem szereted a sört?
véleményt kérdezett ,leírtam a sajátom.. a vélemény nem mindíg pozitív...

a csajmotor nem azt jelenti hogy a csajok nem tudnak mást vezetni... egyszerűen előnyösebb számukra, de a lényeget már NSR kolléga rég leírta..
1,megfogom nézetni magam!
2,lehiggadok, elolvasom nyugodtan!
3,a sőrt nem szeretem!valami mást kérnék...kisebbségi komplexusom lehet van...már gondolkodtam rajta!azért annyira nem égetem magam...ja!és ez azért jött, mert ha vki kérdezi mi a vélemény, te egyből ugrasz és mondod a szart!de a jót kihagyod...Csajmotor???tesóm (18éves, 165magas) tegnap egy sv650s-t vezetett!tudott váltani, és utast is vitt!erről ennyit
4,a peugot206 lánykocsi?most hallom először!nincs azzal baj, jó kocsi...csak francia...félreértés ne essen!nekünk is az van (reanult megane)!megutáltam a francia kocsikat ...(de ez az én véleményem, nem akarok hallani erről semmit...)
5,azért érzem ezt a "nagyobbrendűséget" mert egy véleményt kérdezett, nemtom hogy meik irányba, de ez dúrva volt!
6,akkor elnézést mindenkitől, megfogom nézetni magam, és bocsi mindenkinek!
megbocsátasz TYT?
50ccm, akkor úgy jobban tetszik a megfogalmazás hogy a CBR csajoknak előnyösebb mint 1 rs vagy valami 2t-s?
nem mondom hogy 1 csaj nem tudna menni rs-sel vagy valamelyik másik motorral mert biztos tudna de olyan csaj aki mondjuk elég gyenge vagy éppen kezdő annak jobb a CBR márcsak a karcsúsága miatt is!ha billenik könnyebb megtartani mint 1 olyan motort amin akkora terpeszbe ül hogy éppen hogy leér a lába!
Sztem a 206-os egyáltalán nem csajautó.Mondjuk a cbr sem az annyira, csak mert kezes, és csajoknak is jó, meg kezdőknek?
akkor most pacsi
CBRRacing, Neked meg kéne nézetned magad...

akkor most higgadj le ,és szép csendben olvasd el a hozzászólásom még1szer..

ha látsz benne FIKÁZÁST VAGY ÖSSZEHASONLÍTGATÁST akkor fizetek Neked egy rekesz sört.. De ha nem akkor jobban is teszed ha néma tanú maradsz mert a pattogó kisebbségi komplexusoddal csak égeted magad... senki nem fikázta a CBRt, elmondtuk a jó és a rossz tulajdonságait és ennyi..
ja mégvalami, amit mondtam:
CSAJMOTOR. és ?? nem az??

a Peug206ra mondják hogy csajautó, nekünk mégis olyan van (többek közt) és nem csak a nővérem vezeti.. és besértődök?? szánalom...

Az meg hogy állandóan az RSemmel jössz... leírtam már párszor hogy dettó ugyanez volt a véleményem a CBRről meg mindenről amíg 15éves Futurám volt... ráadásul SOHA de SOHA azaz EGYSZER SEM hoztam fel itt a fórumba az RSemet, hogy ilyen jó meg húdekurvajó. kitérdekel? én az CBRről írok egy CBR topicban... akkormeg mit jössz állandóan az RSel HE????????????????????????


a futómű fék témához, mint mondtam ahhoz a teljesítményhez tökéletesen elég is.. ezt a témát zárolhatjuk..

Tiszteletem
Miskolci... megoldjam a 9 órát ??
Tunig van 1 jó hírem(vagy inkább rossz ) NEkem 9 órám lesz hétfőn (megoldom, csak gondoltam beírom tudod órarend maitt )
Na holnap végre beadhatom a jogsi igénylési papít
Velószinű nem megyek tüntetni , mert nem hiszem h addig lejön a jogsi, de ha jön akkor megyek
Egyébként az hogy kezes, az pont jó, annál jobban meg lehet szokni, és főleg egy kezdőnek, aki mondjuk egy robeszről csücsül át egy ilyenre, sztem nem az a lényeg egyből hogy akkora mint a fél garázs és megy 160-at, hanem hogy összeszokjon vele, megtanuljon váltani, meg stb.
Szerintetek érdemes felmenni Miskolctól 30 kmre fekvő kis falucskámból felutazni a demonstrációra??
Inkább fejezzétek be! Röhej az egész amit csináltok!
Szombati demonstráció előtt tartunk egy kis találkozót a Margit híd budai hídfőnél! Bence, Rocky, én biztos ott leszünk 6-fél7 körül, előtte még megyünk egyet pilisbe is ha szép az idő.
Aki akar az jöjjön oda és akkor együtt átgurulunk majd a Dózsára.
már csak egy mónika nevű emberkek ell
Jó kis 2t vs. 4t vita kerekedett Tiszta Mónika show
CBRacing vegyél fel msnre.
jóvan nsr értettem a célzást....
csak hogy tudd!tyt nem először kezdi el!és rá vagyok berágva senki másra!
de én ezek után néma tanu leszek!
ja és nem tom hogyan szűrted le azt, hogy én menő vagyok az aeroxal...
akkor csinálok majd egy topic-ot magamnak, és ott fogok beszélni skizofrén másammal!
na én a témát lezártam!én ide nem fogok írni mert a topic címe CBR 125R!és nem vagyok megsértődve, de nekem tényleg nem ilyen motorom van, és nincs jogomideírni!mindenki kikérheti a magáét!
ja akinek kellenék az msn-en megtalál!vagy mégse!mert van vmilyen vírus!
na viszlát mindenkinek!
a 15pacis...de van 30pacis az is gyári...Mi az hogy gyári?a Macsuingcsun visszapillantó tükör is gyári...
egyébként az uj rs se tud vmi sokat (a gyári)
annyit megy mint egy mint a cbr.
nem feététlenül neked szántám csak így követhető hogy mért írtam...
persze szeretheted ezt a motort nincs megtiltva, és az se hogy ilyet akarj!
de amikor egyszerűen 0 tapasztalatod van akkor nem értem a felháborodásod!azt mondtad azért írsz ide mert ide akarsz írni, akkor meg ne szólj be másnak mert valszeg ő is azért ír ide mert ide akar!
valaki mondd valamit a CBR-ről ami rossz tulajdonság, vagy szerinte rossz akkor te már egyből ugrasz és "anyád segge" pedig azzal a 0 tapasztalatoddal nem hiszem hogy te jobban tudnád!
"aki nem szereti az ne nézze!" ez megint jó mert nehogy már te érezd magad itt olyan faszán a robogoddal, mikor elvielg a topic címe a CBR 125 R, tehát elvileg olyanok vannak itt akinek olyan motorja van, persze nem gond hogy bemászkál más is mert olykor jó dolgokat tud mondani, meg aki érdeklődni akar, ilyen motort szeretne az jöjjön be, de egyre több van az olyanból akinek köze sincs a CBR-hez és egyre kevesebb van olyanból akinek tényleg ilyen mocija van!nekem semmi bajom a kisebb motorral vagy a másmilyen motorral, de tudod én meg azt unom hogy mindenki akinek köze sincs a motorhoz bemászkál és játsza az okos gyereket, még ha védi is a CBR-t!
szereted a CBR-t?örülök neki 1el többen vagyunk!
ilyet szeretnél? örülök neki, 1el több CBR gazdi!
érdekel a motor?tök jó, olvass róla, tudja meg róla minél többet!
de akkor pattogj ha már van vele tapasztalatod, és ha majd a tiedet "fikázzák"
Z3 ne nekem mondd ezt!nemtom ki írta be megint a fikát!
"kezdődik előről" nem ismerős nsr?állandóan vki beírja és már jön a pampogás és én unom, mert aki nem szereti az ne nézze!herótom van !és attól hogy nekem nem ilyen van attól még szerethetem, vagy nem?még nem tiltották meg!azért "akadok" ki mert hülyeséget írnak!1, fékei nissin!nemtom mi lehet rajta rossz...az lehet hogy nem olyan jó benne a cucc mint az rs-en de azért az nemigaz h nem minőségi!!igaz nmeállítható a központi rugóstag, mégis ottvan!ha spórolni akarnának, akk egy hagyományosat bevágtak volna alá...erről ennyit!
nemkéne a 600-s fazerral sem összahasonlítani szerintem, mert az már dúrva lenne!
ja és azért írok a cbr fórumra, mert ide akarok írni (és ilyen motorom lesz előbb vagy utóbb), és én nem kötekedek senkivel ha nem bunkóznak!!
miért van az hogyha feltesz valak iegy ilyen kérdést, akk megy a hasonlítgatás??
nem tudjátok mért van az hogy ez mindig vitatéma?valaki mindig bedobja