Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát kell hozzá egy dyno pad amin méricskélik a motort és pl. ha úgy a legjobb akkor át is fúvókázzák. De persze így többet fog enni, viszont jobban is fog menni.
ÉS ez az utánállítás miben merül ki? Van olyan itt aki pontosan elmagyarázná ezt??
Előre is köszi
Nem muszáj utánállítani, de jót tesz a teljesítménynek. De ha utánállítod akkor egy légszűrő sem árt bele, hogy teljes legyen a kép.
HEllo!
Ha sportkipufogót veszek / teszek a cbr-re akkor kell vmi utánállítást végezni karburátornál és/vagy egyéb helyen?? Mert megváltozhata motor karakterisztikája.
Köszi! Bye
Hali mindenki!
Most szeretnék venni egy nsr-t vagymás márkábol hasonlo kategoriát/125 -50/ Kinek volt hasonlo?
Vélemények sztandard hibák mire kell figyelni vásárláskor stb...stb...
Elöre is köszi!
Ja és "Ill a berek nádak erek a motorosok jo emberek..."
Hát attól függ h miért akarod lecserélni, de teljesen més világ a 2motor.Olyan 130-140körüli a vége én úgy tom .
Tényleg tudja valaki hogy mennyi a hivatalosan a gyorsulása?(0-100?)
Melyik fajta nsr a macska lámpás hát ha teljesítményt nézed nem éri meg
hát én tuti le nem cserélném az NSRt egy CBRre!!!
Hello Mindenki! Van egy 125ös Honda NSRem... Szeretnék venni egy CBR-t... Mennyi a vége ennek a mocinak??? Tényleg csak 130??? Viszont 4 ütemű! Megéri lecserélni az NSR-t??? 160 a vége és rohadt egyedi!!! Nem tudtok valami olcsóbb két részes ruhát+csizmát??? Kérlek írjatok!! Köszi!! svensr...
Erre a mocira ha tesztek sportdobot nem lesz nagyobb a végsebessége! Jobban fog gyorsulni, nyomatékosabb és hangos lesz.
Most hogy így mondjátok tényleg LEhet h nemekm azért nem akart esze,be jutni, mert én minden áron oldalra képzeltem el (apa, csopper, oldaltáska) lehet ezért nem ugortt be h azt a gumipókot az utas ülésre is lehet
felvilágosítok mindenkit,hogy az az úgynevezett "kinyúló csavar" ,az arra szolgál hogy gumipókkal (gondolom azt nem kell elmagyrázni,hogy az mi...) rögzíts oda a sisakot amit viszel, vagy cuccost!
és nem is nekem van cbr-em....vagy egyéb nagy motor(mármint saját )
Én meg pancsi ringen egy boltba láttam duplacsövű kipufogóvéget.Ha rámenne a cbr-re, akkor rosszabbul menne tőle?Végülis nem dob, csak két cső amivel véget érne a kipu.Esztétikus meg minden, de vajon jobban menne?
Hello!
Egy kérdésem lenne: azt hallottam hogy akkor érdemes sportkipufogót venni egy motorra ha levesszük a gyári dobot és ugy kipróbálva minimum 20km/h-s végsebességbeli különbség tapasztalható. Igaz ez? Akinek van a cbr-jén sportdob az milyen teljesítménynövekedést ért el és milyen kipufogóval??
Bye
Ez egy jó kérdés sztem az oldalsó dobozok tartólapját lehet oda felrögzíteni legalábbis én ugy gondolom. De hogy mi az valójában arra én is kiváncsi vok..
Jah tényleg már mióta kérdezni akarom: Nem tudja valaki hogy ott az uteas ülés eleje aladt, az a két oldalra kinyúló csavar az mi?
Igen ilyent én is hallottam h felfelé nem kell kuplung, csak viszaveszed a gázt, csak az a helyzet h én megpróbálta, és elég bikán kell húzni felfelé azt a kart akkor...

Nagyon jó 26. án vizsgázom forgalmiból ami ha megvan akkor, is szerintem szeptemberre ha megkapom a jogsit Tudaj valaki h azzal a papírral lehet e menni, amin azt írták hogy megár készül a jogsi?(én úgy tom h nem, de van aki elenged)
semmi baja nem lesz tőle csak lefele kell a kuplung,akkor sem mindig....
Nem tesz neki jót, de ha mondjuk gyorsulsz, akkor időt nyersz.
Ebben a motorrevüs v milyen cikkben olvastam hogy nem muszáj váltáskor kuplungolni... Ez mennyire tesz jót a motornak ill. mivel lesz jobb ha nem kell kuplungolni..
Köszi elolvastam
Nálatok is esik az eső???
Elmossa a Honda hétvégét!!!
Hondaweekend
jó,akkor a 2004es
125-ös CBR-be nincsen 2002-es vagy 3-as, mivel 2004-ben dobta piacra a honda!
Sziasztok!! nem leszek egy pár napig mert most 3 óakor utazunk el!!! Sziasztok jo idöt ráTok