Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszönöm szépen a boldog szülinapokat, bár csak jövő szerdán lesz de azért köszi
Eladó még mindíg 1 pár cbr indexem! 4000Ft/darab
Szóljon ha érdekel valakit!
És öszzerakták már a géped azután a perec után?
Na haller mindenki
remelem senkinek sem tortent baja a nyar folyaman, en lattam jopar motoros balesetet... (az emberekrol semmitse tudok)
amig balatonon voltam sikerult megtanulni a kis cibert 1 kerekre kapni, bar meg nem tudom fennt tartani, mert visszaesik, tul holtponton kene tartani, latcik nemnagyon volt tul sok lehetoseg a kozelben igyhat valahogy elkelett utnom neha az idot
most jottem vissza spanyolo-bol, lattam egy szep kis 600-as cbr-t, majd teszek fel rola kepeket, ha visszajottem megint balcsirol, ugy aug. vegen.
na most megyek is vissza, mert holnap van a rutinom B jogsira

akinek esetleg lenne kedve gurulni estenkent (en balatonfuzfon vagyok) egy keveset, az hivjon v kuldjon sms-t (Rocky, NSR tudjak a szamom, bocsi csak nemakarom beirni biztonsag kedveert)

Addigis szaraz aszfaltot mindenkinek, byby.
Szó nem volt tuningról Ez csak pályaidom.Amugy az a plexi egész fasza nem értem mért hűlyeség????
Bencce boldog szülinapot!
bencce boldog szülinapot!
de végülis pénzbirságot még nem kaphattam,mert még nem vok 18 éves és nincs keresetem,(amugy 100 ezerig büntethettek volna),vagy elvehették volna a jogsimat 12 honapra de mivel ez még csak az elsö ien jellegű papir volt még nem lesz semmi,legalábbis remélem mi ugy értelmeztük!! ha mégis akkor télre nem lesz jogsim
HAHA nem hanem mertaz egyik haverrel akinek szintén "50-es" CBR-je van egy oan 3 hete igazoltatott a rendör és még az volt az elsö neki,kérdi töle a rendör (de amugy mindenkitöl megkérdi csak elenörzés képpen) h eza motor 50-es?é s egyböl rámondta h NEM 125-ös én meg a másiknak odaadtam mindent beattam h 50-es mire odajön amék haveromat intézte h akkor h van az h a 2 motor ugyanolyan és az egyik 125-ös másik pedig 50-es???? mondom jo,ennyi volt
elnézést....kikiltál=kakiltál
de mért? odakikiltál a somszéd kapubejárójába,és belelépett a szomszéd? szívás...ne kakiljatok sehova!ezt aki olvassa,jegyezze meg örökre!
egy bölcs ember véleménye
Tegnap megjött életem 2.-ik feljelentése
Ilyen marhaságokra kell hazajönnöm!
Honnan szerkóztad, nem lehet vmi nagy TUNNNING, mert lánckerék, kipufogóm, gumik olyan mint a gyári!!!!!! vmi adatok vagy ilyesmi
Sztem csak burkolatok módosították
Jah, boldog szülinapot!!!!!
Előre is boldog szülinapot !
de szülinapom lesz de figy nem váltasz ezen a pályán 3asnál feljebb... de majd megdumáljuk mert 3 haver már eurora megy és még nem tudjuk, meg időfüggő is stb...
Még egy kis pálya cbr....
Na ehhez véleményeket, és infókat várok.Szerintem tök jó, ilyet hol, mennyiért lehet szerválni vajon?
Csá Tunning!!!!
Ne haragudj de csak most jöttem fel az oldara és csak most olvastam az msnre fel kérésedet!!!
bencee ne hogy már ne férjetek el egy 125össel ha a 600asok vígan elférnek rajta és abból is a speed gépek. 2000ft meg fél napra nem nagy cucc.
mocsa az picivel babolna utan van! es tata között!
hát nem tudom srácok ez a pálya nem igazán nagy... itt vannak ról a képek? miért nem euroringre jöttök, én jamallal meg egy mitos haverjával megyek...

Dömsöd pálya
Száguldozó holnap gyere fel msnre 6óra felé !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! fontos
a vasnépe.hu-n találsz képeket a sárvári motoros talirol.Meg a tankcsapda koncertről is.TÉlleg azon nem voltál?
Hali!

Szombaton menénk Dömsödre pályázni. Beszéltem a pálya tulajal és azt mondta hogy: ezen a pályán minden féle motor szokott menni főként supeermotok és versenyrobogók, meg pár gokart is néha. Amúgy ezzen kívül szoktak járni oda gyorsaságikkal is. És azt mondta ilyen 50től - 250es gyorsasági motroknak kiváló pálya. A pálya nem annyira gyors inkább az ember technikájára megy rá és hogy hogy tudod a vasat dönteni. Szóval ez nekünk lett kitalálva.

Nyitva tartás: reggel 10től 13 óráig
délután 15órától 19 óráig

A pálya díja a napi jegy 3500ft a félnapi pedig 2000 ft
amúgy az első 2 kör ingyenes szóval ki lehet a pályát próbálni

Várom a jelentkezőket erre az msn címre: kistuning5@freemail.hu