Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szombaton megnéztem a felvonulást, de ott egy kis cbr se m volt.....
Na jol meg jártuk bátyámal a vissza utatt Sárváról!!!
Ma reggel arra ébredtünk hogy csöpörög az eső mirre meg ki juttotunk az autópályára már szakadt!!!
De a motorojaink jol birták csak mi áztunk szará!!!
Amugy meg kírály volt a tallálkozó!!!
Bejjasszony is ott volt ugy hogy nem voltam egyedül kis CBR-es!!!
Valaki még volt kint?
ezresben szebb?hm...kicsit elvagy tájolva,az 600-as !ja és szerintem jó a replica!
lesz ilyen jövőre?
pálya adatok:

530 méter hosszú
100 méter célegyenes
legszélesebb pont 10m
legkeskenyebb 7m
5 balkanyar
8 jobbkanyar

szombaton mennénk ide
várom a jelentkezőket
Akkor mikor a videó készült 81kg voltam! kb 1km alatt fenn van végsebességen
200m alatt fenn van 100-on kb ugyanennyi a 120 és onnan kb vagy 35-40 másodperc a 138!
de a 130 mindig megvan!
sziasztok!

megjöttem horvátországból! raktam felképeket a HONDA NS1 topicba ha érdekel vkit.
Amúgy majd szombaton akkar vki pályázni jönni?
ezresben szebb..ez fostalicska
Repsolos szebb, de ez sem olyan rossz!
persze:benelli13@freemail.hu--- zé benelli13 mert akkor benellim volt és méég csak 13 éves voltam miko csináltam az msn-em aki akar még vegyen fel nyugodtan
petii msn-ed van?
ezt be kellett h tegyem
Ok!! nem tom h, h de a h jo idö lesz itt nálunk vala h megpróbálok feltenni vmi kamerát és megmutatom h megy annyit nem csak a szám jár
ja vágom Petii :P nem vagyok olyanhülye mint amilyennek látszom:)....amúgy nem szeretem már azt az üveghangot vagy minek nevezzem amikor a pirosban van jóval a mutató de am próbáltam már úgyis, de akkor sem megy 130nál többet, de ha megnézed, nem csak nekem, hanem a legtöbb embernek nem megy annál többet de elhiszem hogy annyit megy szal nem kételkedem
nem is rossz 5let ki kéne próbálni
"Borzasztó hogy lehet fejjel lefelé motorozni?? nem is értem"-Zsedő a speedmotorokról
retroboy!! huzasd ki minden sebességbe amit bir,mert ha 8-9nél már váltasz akkor ne várj csodákat h hamar kipörgi,és a fejem a tankon van vagyis a kis műanyagon annyi,vagy csak nálad szar volt a bejáratás ennyi
(de nem "0"ról hanem oylan 70-80káról, az meg már úgy nem is oylan rövid...)
Az kevés.....Én robogóval is legalább 1 km-es szakaszon megyek.Ha rövödeb bmár neki se kezdek a gyorsításnak.
ja jó nagy megbütykölés elvágnak egy vezetéket asszem így csinálják
Ja és elektronikát is megbütykölik és nagyobb fúvókákat tesznek, meg még nemtom mit és ógy megy kb 100-at, ahogy montad
Hallod nem szedetem szét én a motorját vele Vigye el a Yamaha Kovácshoz!!!
nem vagyok otthon a tzreknél.
Má montam neki, de ő nem akarja, mer ilyenekel nem foglalkozik egy 25 éves, és azért ilyen drága mert sazküzlet (és jól átverik az embereket) és megmarad a garancia.