Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Graz ez rohattjó gumi. mennyi vót?
Hé GUMI-ügyben! Nem láttátok a képen milyen az enyém sztem ez a legjobb! ez is 110/70 na???
Köszi budmyke!!!
Én is úgy gondoltam h hátra rakok egy 110/70 R17-et elöre meg egy 90/80 R17-et.
Respect budmyke!végre vki aki normálisan gondolkozik!!
ja és egy megjegyzés:nekünk is er-5 van,és naon húz!naon pöpec kis gép!nyomatékos is,meg stb. mi kellene még?
Hmmm... Én gs 500-on tanultam és azt is vettem, soha nem is volt kissebb motorom,de tényleg kezdő motor! 125 Cbr szerettem volna mindíg amíg rá nem ültem a Gs-re! Más érzés!!!! Nem lehet összehasonlítani,de érik a nagyobb,mert utassal kényelmetlen! Főleg fékezésnél,de megy rendesen! Az enyém alapból 185-öt bár van benne kicsi turpis,de ugye azt is tudjuk,hogy a gyári mutatós óra csal vagy 15%-ot!!! Szóval,csak annyit ,ha vki a korlátozottat rakja le akkor nyugodtan szabad első motornak GS 500-at / CBF 500-at / Er-5-ös-t venni! Ezt is kimotorozza az ember! Ja de amúgy cbr 125 egy istenkirály motor! Szép/Jó/Honda/ mi kell még
Azt mondta ha vesz akkor majd kipróbálhatom jaj mit fogok én kapni az alatt a 10perc alatt Hogy ülsz azon a motoron stb...
Nekem is jól jönne 1 olyan.
Fater azzal tanult.cbf 500zal.és olyanon töri a fejét max majd lenyúlom tőle
Hát mondjuk első nagymotornak ott van a cbf 500 vagy gs vagy er5. Ezeket kezdő motornak szokták írni a tesztekben, de nemtom hogy miért. Azért biztos mennek ezek is rendesen.
Hát ez az!!!!szarnak már a fokozatosságra vedd meg az 1000res gixert 100,000ft kezdő részlettel max összetöröd magad nem bajveszel másikat!sajnos úgy látom így gondolkodnak.
Nahjó mostmár énse tom hogy mi van. De én következő motornak sztem minimum 400-ast veszek. Csak az a baj hogy újak között ne mnagyon van. Vagy egyeltalán nincs.
hello stoppie!
Tom úgy beszélek mintha cbr-em lenne,de az még egy csöppet odébb van,az aerox eladó lesz!
teccene?
Technigas van rajta ,és a hangja gyönyörű
én?én nem mondtam!TZR jó lesz 125ös helyett majd. 125ösből mit vegyek?
Miért nem veszel 125-öst? Monjduk énse fogok sztem 250-est. Csak te mondtad hogy betartod a fokozatokat.
jó de én nem fogok 125öst venni hacsak a Yamaha kinem hozza az új 125ös TZRt
Hát 25 éve még az mz királynak számított.
Nagybáttyám még nem is tudom 25éve talán úgy vette a simsont hogy rendszámmal a kétszemély miatt
Tudom. Nekem is megvan az A1. Jövőre meg megcsinálom a korlátlant. Énse vmi 100 lóerős gépet fogok venni. Csak arra mondtam hogy nem kell tuningolni, hanem akkor inkább már egy nagyobb motor többet ér.
Ott a pont!
nem érdekel hogy mit csinál 97 ember 16évesen azért kell az a1 hogy 18évesen lehessen A
felesleges! a múltkor simsont láttam amin volt rendszám és 2személyeztek vele sopronba!
De jobb ha betartod a fokozatokat.Meg ha már van A1, akkor elöbb lesz meg a nagy A.
Hát épp azért mondom hogy hülyeség vele szenvedni.
100 emberből 3 ha levizsgáztatja....